Vakantieverhuur in Aste
Best beoordeelde vakantiehuizen in Aste

Casa Gardena (in het dorp) Cin IT02222222C2HSGJ6Bk6
Karakteristiek appartement met barrelgezichten en steen in het zicht. De dikte van de muren garandeert een koel microklimaat in de zomer en warm in de winter. Het appartement is volledig gerenoveerd en bevindt zich op de begane grond van een gebouw van een paar eenheden in het historische centrum van Villa Lagarina, met uitzicht op de binnenplaats, op 5 minuten van Rovereto, op 30 minuten van het Gardameer en Trento. Gratis wifi. Toeristenbelasting vanaf 1.1.2021: € 1,00/dag tot pers. (>14 jaar). Cadeau van Trentino voor een verblijf van zeven dagen

Rovereto Huis van de reiziger
Rustig appartement op een centrale locatie op 300 meter van het treinstation op een steenworp afstand van de verschillende diensten, (winkels, restaurants, pizzeria's, bars, banken, apotheken, enz.) van de belangrijkste musea van de stad en het Claudia Augusta-fietspad. Geweldig uitgangspunt voor het uitvoeren van fietstochten, mountainbikes, e-bikes. Eigen garage voor fietsen en motorfietsen. Mogelijkheid om de Trentino Guest Card gratis te activeren om verschillende diensten in de omgeving te gebruiken.

Appartementen via Roma, centro storico
Appartement in het hart van Rovereto, gelegen in een historisch gebouw uit het begin van '900, onlangs gerenoveerd met uitzicht op de stad op steenworp afstand van het station vanaf de musea en activiteiten van het historische centrum, uitgerust met alle comfort met keuken woonkamer met slaapbank , slaapkamer van goede grootte en badkamer, het appartement op de eerste verdieping is uitgerust met antisloos ramen voor een comfortabel verblijf. CIPAT-CODE 022161-AT-011636 CIN-CODE IT022161C27PA8QY7Q

Agribaldo Genziana met groot terras Garda-Baldo
De strategische ligging in de buurt van de snelweg A22, tussen Monte Baldo en het Gardameer. In de winter vind je bergafwaarts en langlaufpistes, in de zomer kun je veel excursies maken, 850m positie met een boerderij waar je echte producten, kazen en gezouten vlees kunt kopen. Ons gebied staat bekend om de productie van goede wijn "Strada del vino". In de buurt van Riva del Garda die unieke schoonheid biedt. Bezoek de kastelen van Trentino en Alto Adige. Gewoon een complete vakantie voor iedereen.

Bij de oude school
Zelfs in kleine stadjes was er een school, vandaag is het er niet meer, maar je vindt een stukje huis klaar om je te verwelkomen. Het pand is gelegen in een klein stadje in Trentino precies in Muravalle, op een plek waar de stilte en rust de meester zijn, waar je het geluid kunt horen van de Ala-stroom die onderaan de vallei passeert. De structuur op straatniveau heeft een woonkamer en badkamer, op de benedenverdieping het terras, terwijl je naar de zolder gaat is er een grote slaapkamer.

B&B Cà Ulivi ~ Compleet appartement
de B&B is gelegen in een landelijk dorp Vallagarina 1 km vanaf de staatsweg 12. Het management is bekend, een rustige plek omgeven door wijngaarden en olijfbomen. De structuur biedt 2 martimonial kamers met mogelijk extra bed, slaapbank (8 gasten in totaal) keuken, woonkamer, grote badkamer, een balkon met uitzicht, een groot terras, een gras tuin met ligstoelen, een klein verwarmd jacuzzi zwembad alleen zomer, parkeerplaats\ motorfiets ook overdekt Geweldig voor fietsers en families.

Villetta Glicine
Onafhankelijke accommodatie voor het gebruik van gasten. De accommodatie is gelegen in Brentonico, ondergedompeld in het groen van het Baldo-gebergte, in 15 minuten bereik je het Gardameer en in 10 minuten bereik je de bergen van de Altipiano. De villa heeft drie slaapkamers en twee badkamers met een grote woonkamer. Een verwarmd binnenzwembad is het hele jaar door beschikbaar. Er is een fitnessruimte met Tecnogym Kinesis. De tuin biedt een prachtig uitzicht op de bergen.

Appartement in het dorp: Rovereto
Het appartement 'nel Borgo' is een mooie, rustige en gezellige zolder in het centrum van Rovereto. Het is gelegen in het voetgangersgebied, op loopafstand van diverse attracties Mart, Theather Zandonai, Depero en War Museum. Het appartement is op loopafstand vanaf het treinstation. Openbare tolparkeergelegenheid beschikbaar binnen 200 meter. Roken niet toegestaan. Feesten of evenementen zijn niet toegestaan. Gehele ruimte beschikbaar. Codice CIPAT: 022161-AT-011401

Familieboerderij
Kleine boerderij met familieboerderij in een traditioneel terras op een hoogte van 800 m in het zuiden van Trentino. Je hebt een romantisch houten huisje genesteld in een kostbare tuin, omringd door lavendelvelden, fruitbomen en groenten. Een eigen terras, strijkijzer en glazen kas met terras zijn ook beschikbaar voor gasten om een eigen terras te hebben voor gasten om te ontbijten of onze producten te proeven met een glas wijn.

APP. MAGI Rovereto - geschiedenis, natuur en sport.
Zeer licht en gezellig appartement, gelegen in de centrale en rustige omgeving van Rovereto. Volledig onlangs ingericht met een tweepersoonsslaapkamer en een eenpersoons slaapbank in de woonkamer. Badkamer met wind. Zuidterras schaduwrijk door zonnescherm. Het appartement heeft een eigen, eenpersoons- en afgesloten ondergrondse garage. Nabijgelegen supermarkt, viswinkel, bar, restaurant/pizzeria, banketbakker, ijswinkel.

Romantisch terras aan het Gardameer Trentino
Een romantische zolder met antieke meubels. Heerlijk terras om te dineren en te genieten van het uitzicht. Gelegen in een prachtige, zeer zonnige en rustige omgeving van Riva del Garda, biedt het appartement een terras met uitzicht op bergen, een slaapkamer, een badkamer, een kitchenette en gratis WiFi. Gratis stalling voor fietsen of uitrusting.

Lake & Mountain-Two slaapkamer appartement adembenemend uitzicht
Meer en berg - Appartement met twee slaapkamers en een adembenemend uitzicht - Een prachtige villa met een adembenemend uitzicht op de bergen, in een mooi klein dorpje genaamd Cazzano, gelegen in het natuurpark van Monte Baldo, op 20 minuten van het Gardameer en op 10 minuten van het winterresort.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Aste
Andere geweldige vakantiewoningen in Aste

BeautyfoodLAB appartement met terras in het centrum

Casa Anna (met bubbelbad)

Het huis in de hooizolder

CASA AL CAPITELLO

Casa Gildo 1828 - Casa Antica

Casa delle rondini 2 slaapkamers

Vlinders een hoekje groene rust

Tweekamerappartement in de bergen
- Gardameer
- Iseomeer
- Parco naturale dell'Alto Garda Bresciano
- Lago di Ledro
- Gardaland Resort
- Non Valley
- Lago d'Idro
- Lake Molveno
- Lago di Caldonazzo
- Movieland Studios
- Lago di Tenno
- Verona Porta Nuova
- Lago di Levico
- Scrovegni-kapel
- Aquardens
- Piazza dei Signori
- Parco Natura Viva
- Caneva - Het Aquapark
- Vittoriale degli italiani
- Folgaria Ski
- Juliet's House
- Fiemme Valley
- Parco Giardino Sigurtà
- Stadio Euganeo