Chalets in Asten
Vind en boek bijzondere chalets op Airbnb
Best beoordeelde chalets in Asten
Gasten zijn unaniem: deze chalets kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Chalet Maasview
Geniet van het heerlijke uitzicht aan rivier de Maas. Maak gebruik van je eigen aanlegsteiger om heerlijk te varen of te vissen, er is ook een boothelling naast de chalet om uw eigen boot te water te laten. Dit chalet is van alle gemakken voorzien. Badkamer met ruime douche, volledig ingerichte keuken met o.a. een vaatwasser en oven. Ook zijn er in de buurt activiteiten zoals de Efteling, Drunense duinen, varen in de Biesbosch of het vesting stadje Heusden. (Neem ook een kijkje in mijn reisgids)

Vakantiehuisje in natuur vlakbij Efteling
Knus & stijlvol huisje in Oisterwijk – genieten van rust en natuur Sfeervol huisje, gelegen op een rustig park in het prachtige Oisterwijk. Charmant verblijf met zorg ingericht en combineert vintage meubels met natuurlijke tinten voor een warme en huiselijke sfeer. Veel lichtinval door grote ramen en een gezellige eet- en zithoek. Privé parking, afgescheiden tuin, volledig ingerichte keuken (combimagnetron) en smart-tv. Gelegen tussen Oisterwijkse bossen en vennen. Heerlijk wandelen/ fietsen.

Luxe chalet, Toverland, Airco, Spacious Veranda
Geniet van rust, comfort én luxe in ons sfeervol ingerichte chalet op Camping de Schatberg. Een 5-sterren vakantiepark met binnen- en buitenzwembaden, speeltuinen, restaurant, snackbar, supermarkt en dicht gelegen bij attractie park Toverland. Ideaal voor gezinnen, stellen en iedereen die zorgeloos wil genieten. Vertoef heerlijk op de ruime comfortabel ingerichte veranda of maak een heerlijke verse maaltijd in de goed uitgeruste keuken. Van de zon genieten is ook mogelijk op het zonneterras!

Paradijsje aan de Maas
Paradijsje aan de Maas. Prachtig vakantiehuisje direct aan de rivier de Maas met veel privacy en een sfeervolle tuin. Heerlijk om te relaxen, zwemmen, vissen, varen of om gewoon te genieten van alle mooie boten die op het water voorbij komen. Het huisje heeft 2 slaapkamers met uitzicht op de Maas en is van alle gemakken voorzien. Als je wilt kun je je eigen boot, waterscooter, etc. bij de steiger aanleggen. Wil je nu al ervaren hoe het voelt om later in het paradijs te zijn? Dit is je kans.

Ecolodge Boshoven met privé wellness
Welkom in onze rustig gelegen Ecolodge, genesteld in het hart van de natuur. De perfecte setting voor een romantisch uitje of een ontspannende vakantie. Kom tot rust op het terras, in de jacuzzi of neem een sauna terwijl je geniet van het uitzicht op het omringende landschap, verken de omliggende wandel- en fietspaden en ontdek de verborgen schatten van de natuur. Weg van de drukte van het dagelijkse leven vind je hier de perfecte gelegenheid om te ontspannen, te vernieuwen en op te laden.

Bosrijk 30 Oisterwijk # ANWB # ADAC
Een fijne accommodatie op een unieke locatie om te wandelen, fietsen of eropuit te trekken. Deze grondig gerenoveerde chalet is geschikt voor 4 personen en biedt u een onvergetelijke verblijf en fijne thuishaven voor mooie trips. Zowel binnen als buiten is er veel zorg besteed om uw verblijf zo prettig en comfortabel mogelijke te maken zoals een heerlijke buiten douche. In een oase van vogelgezang komt u volledig tot rust en kunt u volop genieten van alles wat deze chalet te bieden heeft

Fijne recreatiewoning op rustig vakantiepark!
Bistro en cafetaria ‘D’n Duuk’ zijn geopend. XL speeltuin geopend tm oktober(!) Kleine speeltuin op park altijd toegankelijk. Hygiëne hoog in het vaandel. Recreatiewoning in moderne bouwstijl met mooi uitzicht op de haven, van alle gemakken voorzien. Speeltuin*, strand, jachthaven en restaurant* aanwezig in prachtige rustige omgeving aan het water. *LET OP!!! -SPEELTUIN SLUIT IN WINTERPERIODE (eind oktober tm april) -Restaurant ‘D’n Duuk’ vanaf herfstperiode niet dagelijks geopend.

Buitengewoon genieten in tiny house HendriK
SchadijkZ: tiny house HendriK ligt heerlijk rustig in het groen. Het huisje heeft een eigen ingang, een zithoek met tv en een keuken met koelkast, inductiekookplaat, heteluchtoven, waterkoker, filterkoffieapparaat en pannen, servies en bestek. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. De slaapkamer is voorzien van boxspringbedden en een kledingkast. Er is gratis Wifi. Het huisje beschikt over een privé terras. Parkeren op eigen terrein. We wonen en werken op hetzelfde terrein.

De Sunbird Inn - met luxe badkamer
Dit pareltje ligt gelegen op een rustig vakantiepark, omgeven door natuur met prachtige wandel- en fietsroutes. Je kunt gratis gebruik maken van alle faciliteiten van het aangrenzende Summio Parc met buitenzwembad. Dit luxe chalet is voorzien van een heerlijk vrijstaand ligbad, hoog kwalitatieve regendouche van Grohe, moderne houtkachel en zeer comfortabel bed. Een plek waar je helemaal tot rust komt met fluitende vogeltjes en eekhoorns, schommelend in de hangmat met een goed boek.

Ibiza Style Holiday chalet
Dit huisje/bungalow chalet is volledig gebouwd om te ontspannen! Met een buitendouche, een volwaardige (gas)barbecue en een geweldige tuin om te zonnebaden - dit is het perfecte uitje! Gelegen op Europarcs, met al zijn faciliteiten binnen handbereik (supermarkt, restaurant,tennis, golf (9 holes), zwembad, beachvolleyveld, pingpongtafel, alpaca 's, geiten, kippen...). Laat staan de nabijheid van een meer en een strand rond dat meer, letterlijk buiten de deur (twee minuten lopen)

Chalet Citola (100m2) in bosrijke omgeving
Volledig omheind sfeervol luxe Zweeds Chalet (100m2) op een terrein van 1300m2 Fraai gelegen in de Lieshoutse bossen bij Nuenen vind je dit prachtige Zweeds Chalet. Volledig nieuw gebouwd en pas vanaf 1 maart 2021 in de verhuur. Behalve dat het gasloos is, kent het nog andere duurzame elementen, zoals warmtepompboiler, ledverlichting, asbestvrij , zonnepanelen en vloerverwarming/koeling. Dit geheel houten chalet past naadloos bij deze idyllische en uitnodigende plek.

't Chalet van Kaat & Jet
Ergens, in een piepklein dorpje in Brabant staat een heel knus huisje, midden in het bos. Twee kleine meisjes, Cato en Jet ontdekten het huisje en namen hun ouders mee op avontuur. Samen maakten ze er een fijne plek vol warmte en verwondering van. Een plek waar je liefde en verbinding kunt delen en écht kunt samenkomen. Wij nodigen je uit om op ontdekkingstocht te gaan op deze unieke plek. We beloven je, je zult anders terugkomen dan je er naartoe ging ❤️
Populaire voorzieningen voor chalets in Asten
Gezinsvriendelijke chalets

Houten chalet/bungalow in het bos, sauna, jacuzzi

Luxe chalet in prachtig natuurgebied

Bos chalet max. 4 pers. 9 km van Maastricht

met zwemvijver, hottub, bosrijk en rustig gelegen.

Fishing Chalet, Opglabbeek

Mooi chalet op leuk park met veel faciliteiten

't Nieuwe Nest vakantie woning Kaatsheuvel

Gastenverblijf Knippenhaof Limburg B&B
Chalets aan een meer

Vakantiepark Klein Vink - Boulevard 27

Chalet dicht bij Roermond, België, Duitsland

Het huisje aan de Maas

Gezellige 6-persoons chalet

Villa Eau Vive Meinekom

Gezellige 4-persoons chalet

Droom vakantie huis te midden van de bossen.

Gezellige chalet aan het water in Lith
Chalets aan het strand

Lakehouse in het bos met adembenemende sauna !

Chalet Maasstroom

Ruim chalet, aan het water met 2 sups en kajak

Villa Maasoever

Luxe chalet direct aan het water met strand

Chalet op de mooiste plek van de Lithse Ham!

Ruime Chalet in Lith aan het strand van de Maas
- Efteling
- Filmmuseum Düsseldorf
- Düsseldorf Central Station
- Nationaal Park Hoge Kempen
- Safaripark Beekse Bergen
- Safari Resort Beekse Bergen
- Aquazoo – Löbbecke Museum
- Zoopark
- Toverland
- Irrland
- Messe Düsseldorf
- Nationaal Park De Maasduinen
- Nationaal Park Hoge Veluwe
- Tilburg University
- Merkur Spielarena
- Bobbejaanland
- Aachener Dom
- Center Parcs De Vossemeren
- Nationaal Park Meinweg
- Hofgarten
- Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug
- Plopsa Indoor Hasselt
- Nationaal Park De Groote Peel
- Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen