Vakantieverhuur in Asteasu
Best beoordeelde vakantiehuizen in Asteasu
La Concha Bay Lavish Regal Suite met uitzicht op de baai
Omarm de sierlijke schoonheid van deze chique flat met uitzicht op de oceaan aan het strand. De woning is voorzien van grimmige contrasten te midden van neutrale tinten, rustieke accenten, een open woonkamer, op maat gemaakt meubilair, contrasterende motieven en twee overdekte balkons met een loungeruimte. Ik volg het aangescherpte schoonmaakprotocol van Airbnb, dat is ontwikkeld met deskundige begeleiding. La Concha Bay Suite heeft 110 vierkante meter en bestaat uit een tweepersoonskamer, badkamer en een grote woonkamer met terras (er is geen keuken, maar alle benodigde voorzieningen om gekookte maaltijden te verwarmen en te ontbijten: je vindt een vriezer, een magnetron, een koffiezetapparaat en een boiler in de woonkamer). De ingang wordt gedeeld met een eigen appartement, maar beide zijn volledig onafhankelijk van elkaar. Het uitzicht is adembenemend, het strand van La Concha ligt voor je, je kunt Santa Clara Island, Urgull Mountain en Ulia Mountain zien. Als je een liefhebber van eten bent, liggen de beste restaurants en tapasbars op 5-10 minuten lopen. La Perla Spa, een van de beste spa-centra in Europa, ligt op slechts 5 minuten afstand, je kunt ontspannen, sporten in de fitnessruimte of er een massage krijgen. De suite bestaat uit een slaapkamer, een grote woonkamer en een volledig uitgeruste badkamer Ik ben hiernaast en help je graag verder tijdens je verblijf in San Sebastian! Het appartement ligt in het centrum van de stad en op 7-10 minuten afstand van de oude stad, waar je de beste pintxobars en restaurants, winkelgebied en markt kunt vinden. 10-15 minuten van zowel trein als busstation. Als je een auto moet parkeren, kun je naar La Concha Parking gaan, verderop in de straat, de prijs is ongeveer € 25/dag.

Aangename en rustige boerderij in Altzo, Tolosaldea
Welkom in Zialzeta, het is een boerderij uit de zeventiende eeuw verdeeld in 3 onafhankelijke accommodaties. Deze is er één van, met uitzicht op het zuidoosten. Het bestaat uit lage verdiepingen met tuin, veranda, keuken-eetkamer met open naar de woonkamer en een klein toilet. Op de bovenste verdieping is er een grote badkamer met douche en 3 prachtige slaapkamers, van een van hen heb je toegang tot de boerderij, maar de belangrijkste toegang is op de begane grond. Het heeft een tuin van 100 meter voor privé gebruik waar je kunt eten omgeven door de natuur.

Ontspanning, bergen, rust
Een 16e-eeuwse boerderij. Gereserveerd voor diegenen die op zoek zijn naar een toevluchtsoord, rust en plezier in de omliggende natuur. Geïsoleerd voor privacy, maar dicht bij San Sebastián, Orio en Zarautz. Uitzonderlijke zonsondergangen, prachtige zonsopgangen. Midden in het bos... na het oversteken van een paar kilometer paden door een weelderig bos, bereik je het paradijs... Plek voor de rust. ER IS INTERNET. Maar als je wilt, kun je vragen om de verbinding te verbreken om ten volle te genieten van de rust en ontspanning.

Appartement La Concha Suite
Wij bieden twee luxe appartementen in deze prachtige stad. ApARTment La Concha Suite en ApARTment La Concha Studio. Ongeveer 120m2, licht, comfortabel en modern. De keuken, eetkamer en woonkamer zijn een grote ruimte met een prachtig uitzicht op zee. De keuken is perfect om te koken en je zult niets missen. De twee slaapkamers zijn tweepersoons met hun respectievelijke badkamers. De hoofdkamer is voorzien van een dressing. Het heeft een kantoor om te werken, volledig onafhankelijk als je voor zaken wilt komen. WIFI.

EPELETXE: gezellig, centraal en naast het strand
Coqueto en ruim appartement, gelegen naast Buen Pastor Cathedral, op een voetgangersstraat in het centrum van San Sebastian. Het ligt op een steenworp afstand van La Concha Beach en op 5 minuten lopen van de haven en de oude binnenstad, waar je de beste pintxos in de stad kunt proeven. De accommodatie, die uitkijkt op de binnenplaats van het blok, is omgeven door allerlei winkels, cafés, restaurants, apotheken en openbare parkeergelegenheid. Ideaal voor twee en zakenreizen (gratis WIFI) //REG #: ESS00068//

Rustiek appartement midden in de vallei.
Deze rustieke accommodatie heeft een eigen persoonlijkheid. Gerestaureerde mix van hout en steen. Het is een appartement gelegen in de Valle de Aramaio, 'Klein Zwitserland' Alavesa. Op een steenworp afstand van het Nationaal Park Urkiola, voorgezeten door Mount Amboto. Kom en geniet van ongelooflijke bergroutes om te wandelen, te fietsen of een veelheid aan activiteiten midden in de natuur. Vriendelijk en over het algemeen rustig stadje op 8 km van Mondragón. Volg ons op @arrillagaetxea op Insta

Landhuis in Baztan (Baskisch C.)
Borda o caserío tradicional vasco, de piedra y madera, rehabilitado en 2010. 2 plazas (+ 2 supletorias). Dispone de amplio porche, jardín y aparcamiento privado. Localizado en plena naturaleza, rodeado de bosques de robles y castaños. Entorno rural, de total tranquilidad. Ideal para paseos y senderismo. A pie de la ruta transpirenáica GR-11. Comunicado por carretera asfaltada con Elizondo, principal pueblo del Valle de Baztan. Alojamiento con Nº de Registro de Turismo de Navarra: UCR01064

Atari-appartement, in het natuurpark Aralar.
Het Atari-appartement ligt op 40 minuten van San Sebastian, in het hart van het natuurpark Aralar, volledig omgeven door natuur en rust. Het heeft een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een stapelbed met twee eenpersoonsbedden, een badkamer en een ruimte voor een keuken, eetkamer en woonkamer. Het appartement heeft verwarming, bordspellen, tv, tuin, terras, zwembad met uitzicht, barbecue, speeltuin, parkeerplaats en wifi. ESFCTU000020005000047943000000000000000000ESS011924

Mooi appartement in Gros by Chic Donosti
Stedelijke stijl en gezellig, dit nieuwe appartement met één slaapkamer met kingsize bed en slaapbank (144x180cm)is gelegen in het hart van de wijk Gros, op 1 minuut lopen van het centrum Onberispelijk onlangs gerenoveerd beschikt over airconditioning, 55"TV, Wifi, Nesspreso. Volledig uitgerust voor kinderen en babies. Perfect gelegen op 2 minuten van het bus- en treinstation, evenals naast een directe bushalte naar de luchthaven van San Sebastian.

CASARURAL IBARBEGI: FANTASTISCH UITZICHT VANAF JACUZZI
Rehabilized dorpshuis. We hebben het voorzien van maximaal comfort en de nodige diensten. Het heeft een ruime kamer met jacuzzi, keuken woonkamer met open haard, badkamer en adembenemend uitzicht op de Etxauri-vallei. Een ruim balkon en toegang tot een gedeelde patio en tuin. Ideaal om weg te gaan en van de natuur te genieten: klimmen, kanoën, wandelen, fietsen, .. Gelegen in Bidaurreta, dorp van 180 inwoners, op slechts 20 kilometer van Pamplona.

Landelijk appartement Zarautz San Sebastián
Appartement met eigen ingang, in een dorp gelegen aan de voet van de berg Hernio, tussen de steden Aia en Asteasu en in de buurt van het natuurpark Pagoeta. Het ligt op slechts 16 km van Zarautz en 32 km van San Sebastián. HUISDIEREN: het is essentieel om van tevoren te informeren over het type huisdier dat je mee wilt nemen. Je toelating vereist bevestiging voordat je reserveert. Vraag naar de voorwaarden. Het kan een supplement zijn.

Villa met zwembad vlakbij San Sebastián
Villa ligt op een paar kilometer van Zarauz, Orio en San Sebastian Gelegen in de wijk Aguinaga, zeer goed verbonden, op 50 meter van de villa bevindt zich de bushalte. De villa is zeer compleet in faciliteiten, omdat het een fitnessruimte en een zwembad heeft Het is een perfecte enclave om te genieten van de natuur en Baskisch eten Paardrijden, kajakken, paddle surfen, surfen allemaal binnen een paar kilometer.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Asteasu
Andere geweldige vakantiewoningen in Asteasu

Appartement in het centrum van Zarauz op 100 m van het strand

Amalur & Moeder Aarde... een unieke ervaring

Appartement Borda, 20 minuten van San Sebastian

Solatsu - Superior appartement

Uitzicht op het strand, airconditioning, gratis parkeren

Amaiur Landetxea, landhuis midden in de natuur

Festivalsuite: luxe en comfort in San Sebastian

Borda Aranzazu (rood - glas)
- Barcelona Vakantiehuizen
- Madrid Vakantiehuizen
- Languedoc-Roussillon Vakantiehuizen
- Aquitanië Vakantiehuizen
- Midi-Pyrénées Vakantiehuizen
- Valencia Vakantiehuizen
- Poitou-Charentes Vakantiehuizen
- Costa Brava Vakantiehuizen
- Área Metropolitalitana y Corredor del Henares Vakantiehuizen
- Canal du Midi Vakantiehuizen
- Côte d'Argent Vakantiehuizen
- Bordeaux Vakantiehuizen
- Strand van La Concha
- Plage d'Hendaye
- Playa de Bakio
- Marbella Beach
- Urdaibai estuarium
- Playa de Sopelana
- Zarautz Hondartza
- Laga
- Plage du Penon
- Milady.
- Ondarreta
- Plage De La Chambre D'Amour
- Hondarribiko Hondartza
- Beach Cote des Basques
- Zurriola Beach
- Old Port Beach
- La Madrague
- Plage du port Vieux, Biarritz
- Hendaye Beach
- Plage Centrale
- NAS Golf Chiberta
- Real Sociedad de Golf de Neguri
- Playa de Mundaka
- Sisurko Beach