Vakantiewoningen in een appartement in Bleilochtalsperre
Vind en boek bijzondere appartementen op Airbnb
Best beoordeelde appartementen in Bleilochtalsperre
Gasten zijn unaniem: deze appartementen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

2 kamer-volledig uitgerust appartement in het centrum
Ik bied een vakantieappartement aan in het centrum van Saalfeld. Het appartement is uitgerust met alles (behalve zout, peper en olie) en heeft een aparte toegang. Alles wat de moeite waard is in Saalfeld is lopend te bereiken en er is gratis parkeergelegenheid achter de woning. Tegenover is nog een (1 kamer) appartement dat ik ook via Airbnb verhuur. Bij het reserveren van de accommodatie voor toeristische activiteiten is een toeristenbelasting verschuldigd. De parkeerplaats wordt bewaakt door de camera.

Gezellige kleine grot in villa
De kamer bevindt zich in het kelder van een villa op een goede locatie van Weimar. Het heeft een aparte ingang aan de zijkant van de villa waar zich ook een kleine buitenzithoek met tafel voor gasten bevindt. Daar ga je een paar trappen af naar de ingang. In de voorkamer bevindt zich de kledingkast waar ook een koelkastkoker en een Nespresso-koffiezetapparaat zijn. Vanaf daar is het toilet toegankelijk. Slaapkamer heeft een bed van 1,40 x 2 m met zithoek en kleine badkamer met inloopdouche. Geen keuken!

Puur natuur, gezelligheid met een prachtig uitzicht
Welkom in het hart van Thüringen, in een prachtig, natuurlijk gebied met veel wandelmogelijkheden, nabijgelegen paden en skiliften en nog veel meer. Ons appartement is gelegen op 800 m boven zeeniveau en ongeveer 14 km van het centrum van Saalfeld. Als je rust en tijd zoekt om te rusten en te ontspannen, dan ben je bij ons aan het juiste adres. Wij moedigen alle geïnteresseerde partijen en gasten aan om de accommodatie zorgvuldig te lezen om zich aan te passen aan het verblijf en ervan te genieten.

Appartement_Eulenruf gratis wifi + bad
In het souterrain van ons huis ligt dit gastenappartement. In het appartement is er een comfortabel boxbed (200 cm x 160 cm), twee loungestoelen met tafel, een leeslamp, een moderne en uitgebreid uitgeruste kitchenette , een moderne bartafel met comfortabele barkrukken voor het perfecte uitzicht op de Jenzig, een moderne en zeer comfortabel uitgeruste badkamer/toilet . Indien nodig is het mogelijk om uw elektrische auto bij ons op te laden. Neem in dit verband VOOR aankomst contact met ons op!

Charmant stadsappartement met balkon en parkeerplaatsen
Welkom in ons charmante duplex appartement op de 1e verdieping in Erfurt! Dit onlangs gerenoveerde en ruime appartement is ideaal voor gezinnen, monteurs en iedereen die Erfurt wil verkennen en een onvergetelijk verblijf in onze prachtige stad wil ervaren. Het appartement is geschikt voor maximaal zes personen. Geniet van het balkon op het oosten, parkeren direct bij het huis en de handige verbinding met het stadscentrum. We kijken ernaar uit om je binnenkort te zien!

Appartement Villa "Clara" met 2 slaapkamers
Mijn appartement van 90 m² is gelegen in het souterrain van een centraal gelegen villa. Het appartement is exclusief voor jouw gebruik en heeft directe toegang van buitenaf. Het beschikt over twee slaapkamers (één met twee eenpersoonsbedden en de andere met drie), een keuken met een bank, tv en eethoek en een badkamer met een douche. Gratis WiFi is inbegrepen. Gratis parkeren is mogelijk op straat op 80 meter afstand en een parkeergarage ligt op 20 meter afstand.

Appartement op toplocatie tussen stadsbos en rivier!
Het moderne en comfortabele appartement voor maximaal vier gasten is in december 2017 gerenoveerd en uitgerust. Op een paar minuten lopen van het centraal station, het is gelegen in de mooiste wijk van Untermhaus tussen de rivier en het stadsbos! Alle foto 's opgehangen in het appartement zijn originelen van lokale, regionale en Europese kunstenaars en kunnen worden gekocht! Een wasmachine/droogmachine wordt gekocht bij de volgende huur van 1 maand of meer.

Design-appartementen Weimar® - Altstadt EG
Het 'DesignWe.Love-Appartement' is uitgerust met meubels en woonaccessoires van gerenommeerde ontwerpers, designklassiekers en design van afgestudeerden van Bauhausuni Weimar. Ons appartement is een woonkamer showroom. Je kunt alles uitproberen en als je iets leuk vindt, kun je in onze winkel winkelen. U kunt ook gewoon op vakantie gaan, in uitzonderlijke stijl en midden in de stad op slechts 50 meter van het theaterplein.

Thuiskantoor met thuisbioscoop in Schmölln.
Internet: 50 megas download, 10 megas upload. Deutsch: (voor Engels gebruik je Google translate) Het hele appartement is volledig uitgerust, er is een Aldi-supermarkt aan de overkant van de straat en het stadscentrum ligt op loopafstand. De ingang van het stadspark ligt op 20 meter afstand. Er is een biertuin met heerlijk eten midden in het park en een beroemd Michelin (1) restaurant zeer dicht bij.

Elegante suite met luxe badkamer
Elegante suite in een kleine stadsvilla. Vanuit de woonkamer kom je via de stijlvolle dubbele deur in een mooie slaapkamer. Zeer grote, moderne badkamer, grote keuken en charmante loggia. Het gebouw is omgeven door geadverteerde art nouveau villa 's. Slechts vijf minuten lopen naar het centrum (Duits Nationaal Theater). Kleine supermarkt direct in de buurt. Parkeren mogelijk op het terrein.

Gastenappartement op de vakantieboerderij
Ik kijk ernaar uit je te ontvangen in ons nieuwe gastenverblijf. Ideaal voor een tussenstop tijdens je reis, maar veel te slecht voor slechts één nacht verblijf. Vlakbij is de lokale herberg waar je kunt genieten van culinaire hoogstandjes. We zijn zeer gunstig gelegen (A9 en A72) om de omgeving te verkennen. (Groene Band, Frankenwald, Schiefergebirge, Saxon Saale)

Mooi appartement dicht bij het centrum
Geniet van een stijlvolle ervaring in deze centraal gelegen ruimte. Op het grote terras kunt u de dag afsluiten met uw familie en vrienden. Er is een groot boxspringbed en slaapbank. De apparatuur staat ook langere verblijven toe. Een goed uitgeruste keuken laat niets achter om te wensen over. Het stadscentrum is goed te voet in vijf minuten te bereiken.
Populaire voorzieningen voor appartementen in Bleilochtalsperre
Wekelijks te huren appartementen

Vakantiewoning in Opper-Franken

Helles 1 Zimmer Appartement

Vakantiewoning begane grond landhuis tuin Bunzmann

FH-nabijheid: modern appartement met balkon

Appartement voor werknemers #1 voor maximaal 2 personen

CASA REHSE | Loft-appartement met uitzicht op de tuin

Vakantiewoning op het platteland

Vakantiewoning Viktoria met vintage design
Privé-appartementen

Vakantiewoning aan de rand van het bos

Vakantiewoning in het groen

Stadsappartement met dakterras

Modern appartement met terras

Hoogwaardig appartement, 93 m², 2 slaapkamers, 5 pers., volledig uitgerust

Oude bakkerij - Old Bakery centrum Saalfeld Design

gezellig 2 kamer appartement met balkon

gezellig appartement met terras
Appartementen met bubbelbad

Tropengeflüster Penthouse, bubbelbad, Webergrill

Whirlpool, vloerverwarming, Nintendo & Netflix

Landhuisappartement aan het Thüringermeer

Vakantiewoning Parkblick met open haard, whirlpool

Natur3 met whirlpool (Auszeit3, Wallenfels)

Appartement voor 3 gasten met 150m² in Rosenthal am Rennsteig (148771)

Gästeapartment "Vier Schwestern"

Designappartement met spa-sfeer en thuisbioscoop