Chalets in Aste-Béon
Vind en boek bijzondere chalets op Airbnb
Best beoordeelde chalets in Aste-Béon
Gasten zijn unaniem: deze chalets kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Het kleine toevluchtsoord
Dit is een net huisje voor een stel of een klein gezin (2 volwassenen en 2 kinderen) gelegen in het hart van de prachtige vallei van Argelès-Gazost. Het is een klein huisje van ongeveer 40 vierkante meter, met een aparte parkeerplaats en een eigen tuin. Op 450 meter hoog ligt het dicht bij winkels (minder dan 5 minuten van 2 supermarkten), maar op een rustige plek, aan de bosrand, zonder vis-a-vis. Aan het begin van vele wandelingen brengt een leuk pad je in ongeveer 20 minuten naar Argelès-Gazost. Rust zonder isolatie.

huisje met panoramisch uitzicht
Dit charmante huisje aan de poorten van Ossau in het park van 6000 m2 Omschrijving: - Woonkamer met open keuken -1 master bedroom 160 bed met balkon en adembenemend uitzicht -1 slaapkamer met 130 converteerbaar bed en 90 stapelbed -1 badkamer met ligbad - toilet Ligging: - Pau luchthaven 50 min, station op 40 minuten afstand -Lourde luchthaven 50 minuten - Station van Gourette 45 min -Spaans 50 min Nabijgelegen activiteiten: wandelen, kajakken, raften, canyoning, Asson Zoo, Betharram Cave.

Chalet Arrayane
Chalet van 30 m² in de buurt van Lourdes, Nationaal Park Pyreneeën, GR10, Val d 'Azun Tower, Cirque Gavarnie, Pic du Midi de Bigorre Dit kleine nest ligt op hoogte en is ideaal om je op te laden en vol energie. Kleine ongebruikelijke accommodatie "Tiny-house", ideaal voor koppels of met 1 kind. Activiteiten: Paragliden, raften, wandelen, mountainbiken... LET OP.! BEDDENGOED EN HANDDOEKEN ZIJN NIET AANWEZIG. In de winter is sneeuwapparatuur verplicht, geen problemen op het terrein.

Chalet 5*. Sauna. Panorama. Airco. Elektrisch oplaadpunt
Kom en geniet van een verfrissende ervaring binnen de Grange du Père Émile, een nieuw dorpschalet, de nieuwste toevoeging aan de Deth Pouey Granges. Absoluut panoramisch uitzicht op alle kamers en de afgesloten tuin, evenals de sauna en buitendouche. Veilig bijgebouw voor fiets en ski 's. Airconditioning op alle kamers. 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer. Ruime accommodatie voor 4 personen. Avonturiers wieg voor een kind (5p). V.Elec-oplader. Zeer goede kwaliteit diensten.

Chalet Nature et Bois Duo
Al het houten chalet, met sobere en eigentijdse lijnen, combineert modern comfort en warme decoratie met een adembenemend uitzicht over de bergen, in een klein gehucht van 5 high-end chalets, geplaatst in een bevoorrechte ruimte van onze kleine camping, startpunt voor meerdere wandelingen en activiteiten. Een sessie aangeboden in de Wellness-ruimte, ruimte goed gescheiden van het chalet, met SPA en volledig PRIVÉSAUNA. Niet inbegrepen, bed- en badlinnen. Mogelijkheid tot huren.

Chalet in het Issaux-bos nr. 3: de bergbewoner
Hier vind je geen televisie, geen ultramoderne technologie, maar het geluid van de wind in de bomen, het zingen van vogels, het rinkelen van de klokken van de kuddes in de zomer... Midden in de bergen, in het prachtige bos van Issaux, hebben we 3 chalets, op afstand van elkaar, in het hart van een groene en rustige open plek. Van 1 tot 6 personen, beddengoed en handdoeken aanwezig (in juli en augustus alleen beddengoed aanwezig). Inclusief brandhout.

Chalet - La Vigie - Ongebruikelijke houten loft
Pyrenese uitje en totale verandering van omgeving. 'La Vigie' ligt op steenworp afstand van het centrum van Tarbes, dit houten chalet stelt je in staat om te genieten van het stadsleven terwijl je een atypische ruimte biedt met Pyreneeën en Landes-inspiraties. Ontspan na een dag vol bezienswaardigheden of op afstand werken op je eigen terras. Deze cocon is perfect voor een solo- of romantisch uitje en combineert modern comfort met authentieke charme.

Chalet T2 voor ski, cure, rando
Gelegen op een hoogte van 1000 m in de Val d 'Azun, dicht bij het Estameer en ongeveer 12 minuten van de Thermes d' Argelès Gazost. Ideaal om te wandelen (GR10 oversteek van west naar oost), skiën voor gezinnen of vrienden, of gewoon een behoefte om je batterijen op te laden in de natuur. Op het terrein vind je een stenen chalet van 35 m2 op een terrein van 3000 m2 begrensd door de Gave d 'Estaing. TIJDENS SCHOOLVAKANTIES: de huur is per week. 😊

Gezellig chalet met eigen bubbelbad
Het is in deze prachtige groene omgeving aan de voet van de Pyreneeën, met uitzicht op de vallei, dat het zijn plaats heeft gevonden: de Gîte la Colline. Een wellness-tussenstop is verzekerd dankzij de eigen spa, omringd door de stenen muren. Het geschorste overdekte terras biedt je ontbijt met uitzicht op de zonsopgang. Binnen wacht een warme sfeer op je, de houtkachel zal je gezellige winteravonden versterken.

Vakantiehuis 'La Ferme des Lamas'
Op het kruispunt van de valleien van Cauterets, Luz Saint Sauveur, Val d 'Azun verwelkomen we je in een chalet met 3 sterren voor 4 personen bij de Ferme des Lamas. Je zult je in het hart van de natuur bevinden met ons trio lama 's. Beginnend met vele wandelingen en dicht bij de skigebieden en de thermische en balneotherapiebedrijven. Je kunt profiteren van de Bamboe hut naast het chalet voor 2 personen.

Bergerie INUKSUK
De INUKSUK sheepfold gelegen op een hoogte van 1000 m in het hart van het Nationaal Park Pyreneeën is een oase van rust voor natuurliefhebbers die willen ontspannen op een rustige en geïsoleerde plek met een prachtig uitzicht. De locatie is ideaal om te genieten van de skigebieden van Grand Tourmalet (20 minuten), Luz Ardiden (20 minuten), Gavarnie (35 minuten) en Cauterets (35 minuten)

Le Solan, een charmant chalet. Prachtig uitzicht op het zuiden.
Welkom bij ons schattige houten chalet in de Hoge Pyreneeën Gezellig, met Scandinavische charme en vintage, de ongewone architectuur van driehoekige vorm, typisch voor Noord-Amerikaanse chalets uit de jaren '60, zal je betoveren. Je zult ook de omliggende rust en het prachtige uitzicht op de bergen en de Argelès Gazost-vallei waarderen.
Populaire voorzieningen voor chalets in Aste-Béon
Gezinsvriendelijke chalets

Het chalet van Catarrabes, prachtig uitzicht en authenticiteit

Artiguettes: INGERICHTE KERMISHAL

Atypische schuur met uitzicht

La Tanière du Lisey - Tuinen en privéparking

Cocon des Oursons - Tuin & privéparking

Chalet met uitzicht op de bergen

Licht chalet, uitzicht op de bergen

wellness huisje
Luxe chalets

Luxe chalet, piste in/uit

Modern chalet met zwembad in 'Bali' -stijl

GITE Ô TOURMALET - HET BASISKAMP VAN UW VAKANTIE

"Le Sublimi-cimes" 12 pers, Saint-Lary/Pla d 'adet

La Source, prachtig chalet met uitzicht, gerangschikt 4*

Elegantie van de Pyreneeën tegenover de top van de Hautacam12

Chalet Le Lisey Zwembad/Spa & privégarage 12 pers

★★★★ CHALET Melzerata✨avec SAUNA
- Barcelona Vakantiehuizen
- Madrid Vakantiehuizen
- Languedoc-Roussillon Vakantiehuizen
- Aquitanië Vakantiehuizen
- Midi-Pyrénées Vakantiehuizen
- Valencia Vakantiehuizen
- Poitou-Charentes Vakantiehuizen
- Marseille Vakantiehuizen
- Palma Vakantiehuizen
- Costa Brava Vakantiehuizen
- Auvergne Vakantiehuizen
- Área Metropolitalitana y Corredor del Henares Vakantiehuizen