Vakantieverhuur in Aste-Béon
Best beoordeelde vakantiehuizen in Aste-Béon

De Romantische molen
Als je van de berg houdt, ver van de trendy resorts en het massatoerisme, en je wilt liever wandelen of rijden op de etappes van de Tour de France, dan is dit iets voor jou. De watermolen, ongewone accommodatie dankzij de glazen vloer in de woonkamer, stelt je in staat om het water te observeren dat onder zijn gewelfde gewelven en de forel die worden gedragen door de stroom van de privétor die grenst aan het pand. Het beslaat een oppervlakte van 40 m2 op de grond en met zijn mezzanine biedt het plaats aan maximaal vier personen.

Huis met terras panoramisch uitzicht op de bergen
Deze plek biedt een ontspannend moment voor iedereen. Het bevindt zich op de eerste verdieping van een gezinswoning. De grote tuin wordt gedeeld met de bewoners van de begane grond. Een groot terras om in de zomer van het panorama te genieten, barbecue beschikbaar. Veel te doen in de buurt (kanoën, raften, canyoning, boomklimmen, enz.) Voor sneeuwsportliefhebbers, een houtkachel en raclette-machine om op te warmen, de kaaswinkel voor het huis. De bus naar Gourette passeert voor de poort

LaSuiteUnique: uitzicht op de Pyreneeën - omheinde tuin - beddengoed inbegrepen
La Suite Unique: "Le jardin sur les Pyrenees": verwelkomt je in een gerenoveerde 2 kamer, met een omheinde en bosrijke tuin van 100 m2, met een uitzonderlijk uitzicht op de Pyreneeën, je kunt net zo goed ontspannen op de ligstoelen, buiten dineren of een duik nemen in het zwembad (zomer). De keuken is super uitgerust, kookplaten, oven, magnetron en vaatwasser. Aan de nachtzijde een ruim bed van 160 cm of 2 x 80 cm bedden. Een echte slaapbank met een boxspring voor twee personen.

De Cabane du Chiroulet

Chalet 5*. Sauna. Panorama. Airco. Elektrisch oplaadpunt
Kom en geniet van een verfrissende ervaring binnen de Grange du Père Émile, een nieuw dorpschalet, de nieuwste toevoeging aan de Deth Pouey Granges. Absoluut panoramisch uitzicht op alle kamers en de afgesloten tuin, evenals de sauna en buitendouche. Veilig bijgebouw voor fiets en ski 's. Airconditioning op alle kamers. 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer. Ruime accommodatie voor 4 personen. Avonturiers wieg voor een kind (5p). V.Elec-oplader. Zeer goede kwaliteit diensten.

Comfortabel huisje met spa en uitzicht op de Pyreneeën

De Cabane de la Courade
De hut van de Courade is een kleine cocon voor elk stel dat zich een tijdje wil terugtrekken en zich wil verzamelen in een nest met alle warmte van houten gebouwen, moderne gemakken met jacuzzi en het plezier van een vrij uitzicht, allemaal genesteld in het hart van een klein geïsoleerd Pyreneaans dorp. Als je een cadeaubon wilt aanbieden, nodigen we je uit om onze website > lacourade_com te bezoeken, er worden verschillende formules aangeboden. Wij verwelkomen je graag!

verhuur van een huis in de bergen
Typisch huis gerenoveerd in 2010, rustig en zeer aangenaam, gelegen in het hart van het dorp Aste Béon . U zult zich thuis voelen met uitzicht op de Pyreneeën. Dit huis is ideaal voor koppels, gezinnen of met vrienden die op zoek zijn naar een rustige locatie. Het belangrijkste volume van het huis is de woonkamer die open is naar de eetkamer, deze lichte en comfortabele set kijkt uit op de open haard . Terras met tuinmeubilair en barbecue tot uw beschikking

Aan de voet van de berg, mooie kleine cocon met spa
Welkom bij 'Lodgesdespyrenees' Automatische kortingen: -10% vanaf 2 nachten. -15% vanaf 7 nachten. Ontspan in deze unieke en rustige ruimte. Een cocon van zoetheid, aan de voet van de berg, met uitzicht op de Pyreneeën in ons kleine dorp Arthez d 'Asson (64) De rust van de natuur en haar comfort zijn de belangrijkste kwaliteiten. Perfect voor een moment uit de tijd! Je kunt ons volgen op Insta "lodgesdespyrenees" voor meer foto's, video's en nieuws.

Seizoensverhuur.
3-Sterren woning In een dorpshuis, appartement van 70 m2 gerenoveerd volledig uitgerust in 2017, onafhankelijke ingang door een garage met uitzicht op een omheinde tuin (mogelijkheid om 2 auto 's te parkeren) De woonkamers bevinden zich op de 1e verdieping met terras. Gemeente ASTE BEON Ossau Valley ( 3 km van Laruns / 35 km van Pau) In de buurt Gourette-Artouste-Col du Pourtalet Skigebied Formigal (Spanje 30 km). Ideaal om te wandelen en te rusten.

Zonnig prachtig uitzicht op de bergen
15 minuten rijden van Gourette: klein huis op het zuiden, volledig uitgerust, halfvrijstaand met onafhankelijke ingang en gedeelde buitenkant. Geniet van het prachtige uitzicht op de omliggende bergen. Uitgeruste keuken open naar de woonkamer, badkamer, apart toilet, slaapkamer boven. Veel wandelingen en bergactiviteiten in de buurt. Huishoudlinnen en schoonmaak niet inbegrepen (linnen verhuur mogelijk op aanvraag: zie interne regelgeving).

De Repaire Montagnard
Le Repaire Montagnard is een nieuw appartement geclassificeerd als 3 ** * in het hart van de Ossau Valley, in het centrum van Laruns, dicht bij alle voorzieningen. Het heeft een kleine tuin met overdekt terras en uitzicht op de bergen. Diverse activiteiten in de buurt: wandelen, mountainbiken, ziplines, klimmen, Artouste trein, skiën, Via ferrata, raften, Canyon... - Beddengoed inbegrepen. - Handdoeken zijn niet inbegrepen.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Aste-Béon
Andere geweldige vakantiewoningen in Aste-Béon

Ossau-vallei, dicht bij Laruns, huis 6 pers

Mooie kleine hut

Mooi huis met alle comfort, uitzonderlijk uitzicht!

Laruns Appart 2Ch met tuin Vallée Ossau Bielle

Het "One" Bel appartement volledig gerenoveerd

Chalet Nature et Bois Duo

4-sterrenhuisje 6 plaatsen met boomrijke tuin en Scandinavisch bad

Dicht bij Laruns (64 PA) Aste-Béon Gîte Vergé 98 m2 begane grond
- Barcelona Vakantiehuizen
- Languedoc-Roussillon Vakantiehuizen
- Aquitanië Vakantiehuizen
- Madrid Vakantiehuizen
- Midi-Pyrénées Vakantiehuizen
- Valencia Vakantiehuizen
- Poitou-Charentes Vakantiehuizen
- Marseille Vakantiehuizen
- Palma Vakantiehuizen
- Costa Brava Vakantiehuizen
- Auvergne Vakantiehuizen
- Kanaal du Midi Vakantiehuizen
- La Mongie
- Tourmalet Skigebied La Mongie
- Ski-oord Val Louron
- Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes
- La Pierre-Saint-Martin
- Nationaal Park Les Pyrenées
- Peyragudes - Les Agudes
- Skigebied Candanchu
- Formigal-Panticosa
- Luz Ardiden
- Nationaal park Pyrénées
- ARAMON FORMIGAL
- Pont d'Espagne
- Station de ski des Espécières (Gavarnie)
- Selva de Irati
- Gorges de Kakuetta
- Parque Faunístico - Lacuniacha
- Monasterio Nuevo San Juan De La Peña
- National Museum And The Château De Pau
- Grottes de Bétharram
- Exe Las Margas Golf
- Holzarte Footbridge
- Pic du Midi d'Ossau
- Jardin Massey