Vakantieverhuur in Pervenchères
Best beoordeelde vakantiehuizen in Pervenchères

Ecologisch duplex in het hart van de Perche
⚠️ Voordat u reserveert, moet u weten dat de accommodatie is uitgerust met een DROOG TOILET. ⚠️Daarnaast is de toegang tot de slaapkamer via een vrij steile slijptrap (foto). In het hart van de Perche, dicht bij alle winkels, dicht bij Mortagne au Perche en Le Mêle sur Sarthe, zal deze duplex de functionaliteit en de rust van het platteland combineren. Deze studio ligt op slechts een steenworp afstand van de Green Lane en is ideaal voor een tussenstop op een wandeling, fiets of paardrijden.

Een, twee, drie: viva la Persi!
Een, twee, drie: viva la Persi! (Geen wifi!) #lapersinière: heeft zijn kwartieren op een half hectare omheind gebied, half bebost (noorden/noordwesten) met een vrij uitzicht op biologische weilanden (zuid/zuidoosten) binnen een privélandgoed van meer dan 200 hectare, 0 tegenover, geen buren binnen 500 m, een echte groene omgeving, alle 2 uur van Parijs! #lapersiniere #lapersi #lapersicestlavie #lapersiohoui #bellepersi #lapersifleurie #onetwothreevivalapersi #TGIP #thanksgoditspersi

Studio met inrichting
Gelegen op 10 minuten van Mortagne au Perche en Bellême, twee steden geclassificeerd als een klein stadje van karakter. Je kunt de basiliek van de Notre Dame de Montligeon op 10 minuten van de studio bewonderen. Liefhebbers van geschiedenis en oude stenen, je ziet veel herenhuizen in de omgeving. We zijn dicht bij de bossen van Belleme, Réno Valdieu, evenals de greenway, ideaal voor rustige fietstochten. Veel lokale producenten: Cidrerie, kaasmaker, biologische groente en anderen.

Klein huisje op de Percheronne weide
Klein charmant huis in het hart van Perche, ideaal gelegen in het hart van de natuur niet over het hoofd gezien, 5 km van Mortagne au Perche en op minder dan 2 uur van Parijs. Verblijf in een rustige cocon midden in de natuur, warm je op bij het vuur en deel een barbecue in de open haard of buiten, met familie of vrienden. Beleef de ervaring van een landhuis zonder zijn beperkingen! Ik zal zeker mijn beste eetgelegenheden en mijn favoriete tweedehands winkels delen!

Grote studio hypercentrum, wifi, tv (4 pers)
Ruime studio in het hart van het centrum van Alencon, dicht bij alle voorzieningen (bushalte, gratis parkeergelegenheid, bakkerijen, restaurants, bars, museum, mediabibliotheek, stadhuis, parken ...) Bestaande uit een ingerichte keuken (koelkast met vriesvak, oven, kookplaat, magnetron...) een badkamer met douche en toilet, een slaapgedeelte en een woonkamer met bureau en slaapbank. Let op : de accommodatie is gelegen op de 3e verdieping en heeft subhellingen.

Rustig bohemien huis, in het hart van de Perche
FR: Aan het einde van een klein pad onder de bomen, is ons 200 jaar oude huis een van de 4 charmante huizen die deel uitmaken van het gehucht, op 2 km van het dorp Pervenchères, midden in de natuur met uitzicht op een biologische boomgaard. ENG:Aan het einde van een geheim pad onder de bomen, is ons huis een typisch 200 jaar oud huisje, in een klein gehucht van 4 mooie huizen op 2 km van het dorp Pervenchères, midden in de natuur naar een biologische boomgaard.

Het kleine huis - Perche Effect
Kom en ervaar de schoonheid, eenvoud en rust van het platteland van Percheron in een zorgvuldig ingericht huis. In een klein onafhankelijk huis, op ons terrein van 2ha, kun je genieten van onze prachtige tuin en het uitzicht op het platteland terwijl je in je kleine cocon bent. We werden verliefd op de Perche en gerenoveerd dit kleine hoekje van het paradijs: La Grande Maison voor ons en La Petite Maison voor onze gastheren... dus je kent ook het Perche-effect!

Klein huisje in het hart van de Perche
Wij bieden je dit kleine huisje aan in het hart van het bos van Reno. Alle comfort, cocooning en rustig, voor een stel en een kind. Geniet van de geneugten van de open haard of wandel midden in de natuur. Ontdek onze regio te voet, met de fiets dankzij de vele paden die ons omringen, maar ook te paard omdat we het ook kunnen ontvangen! 4 dozen, een carrière en bijna directe toegang tot het bos zijn belangrijke troeven van onze site! Aarzel dus niet, tot snel!

Gîte au coeur du Perche
In een klein rustig gehucht op de hoogten van Rémalard (alle winkels) en langs een wandelcircuit is dit huisje in all-inclusive formule ideaal om groen te gaan! Longère percheronne op één verdieping: woonkamer met uitgeruste keuken, woonkamer met 1 opstapje (fornuis - hout aanwezig, slaapbank 2 pers. (lakens niet aanwezig), tv, bureau), slaapkamer (bed voor 2 personen 160 x 200 cm - lakens aanwezig) op tuinverdieping, badkamer (inloopdouche en hoekbad), wc.

Chataigneraie Cottage
Justine en Richard verwelkomen je in deze accommodatie, ideaal gelegen in het Perche Regional Natural Park voor liefhebbers van wandelingen, natuur, bos... Je hebt het bovenste deel van het huisje van alle gemakken voorzien. Je krijgt zeker het warme welkom van onze hond Scout of de andere dieren van de familie, dit huisje is gelegen op ons terrein van 10 hectare. Je bevindt je tussen de 10 en 20 km van de kleine steden (Bellême, La Perrière, Mortagne).

Mooie studio in een typische boerderij van de Perche
Binnen een gerestaureerde zitboerderij met zijn aangelegde tuin, een studio om je een ontspannen verblijf te bieden op 3 minuten van het centrum van Mortagne- au-Perche en de Green Lane. Natuurliefhebbers, je wandelingen of wandelingen op het platteland en bossen zullen bezaaid zijn met ontdekkingen van typische dorpen, herenhuizen, paardensportcentra... Gelegen in het Perche Regional Park worden ook activiteiten aangeboden.

La Pause du Perche: huis aan de voet van het bos
Charme en rust zijn de sleutelwoorden bij "La Pause du Perche", ons huisje ontworpen voor 1 tot 6 personen. Wil je de tijd nemen, wandelen in het bos, culturele wandelingen in de Norman Perch, ... je bent goed. Aan de voet van het staatsbos Bellême is dit mooie Percheronne-huis vol charme. De tuin nodigt je uit om te ontspannen voor een echt moment in de natuur.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Pervenchères
Andere geweldige vakantiewoningen in Pervenchères

Gîte du Chemin Perray bij Céline en Michel

Bij La Sage... het vervolg!

Volledig gerenoveerde studio in het stadscentrum

Le Cottage du Haras - Klein rustig huisje

Rustgevende studio midden op het platteland

Karaktervolle boerderij in het hart van de Perche

Le Refuge Émeraude · Parking · 2Ch · Centrum

Mooi landhuis in Laag-Normandië
- Sarthe
- Normandie-Maine Regional Natural Park
- Circuit des 24 Heures du Mans
- Kathedraal van Chartres
- Papéa Park
- Maison Du Parc Naturel Régional Du Perche
- L'Odyssee
- Sint Julianuskathedraal
- Château De Guillaume-Le-Conquérant
- Basilique Saint-Thérèse
- Le Pays d'Auge
- Haras National du Pin
- Cité Plantagenêt
- Rock Of Oëtre
- Kathedraal van Lisieux
- 24 Hours Museum