Vakantieverhuur in Aste-Béon
Best beoordeelde vakantiehuizen in Aste-Béon

De Romantische molen
Als je van de berg houdt, ver van de trendy resorts en het massatoerisme, en je wilt liever wandelen of rijden op de etappes van de Tour de France, dan is dit iets voor jou. De watermolen, ongewone accommodatie dankzij de glazen vloer in de woonkamer, stelt je in staat om het water te observeren dat onder zijn gewelfde gewelven en de forel die worden gedragen door de stroom van de privétor die grenst aan het pand. Het beslaat een oppervlakte van 40 m2 op de grond en met zijn mezzanine biedt het plaats aan maximaal vier personen.

Studio, op het platteland
Het is het platteland aan de voet van de bergen in de buurt van Nay op 5 km, Pau (64) op 25 km, Lourdes (65)op 22 km. Asson ligt bij de ingang van de Ferrieres-vallei die naar de Soulor-pas leidt en tussen de Ossau-vallei en de valleien van de Hautes Pyrénées (richting Argelès-Gazost) ligt. Talrijke sportieve activiteiten (wandelen, raften, fietsen, vissen, skiën...) en toeristen (grotten Lestelle-Bétharram, dierentuin, Chemin de Compostelle...). Voor skiërs: 1 uur voor Gourette, 1u15 voor Hautacam, Cauterets..

Charmante T2 met Loggia balkon
Charmant appartement van 50 m2 volledig gerenoveerd in het hart van Laruns, een ware oase van rust dicht bij de natuur. Loggia met een prachtig uitzicht op de Col de Louvie en de Pic de Listo 🥰 Perfect voor een gezinsuitje of een romantisch verblijf, dit appartement combineert modern comfort en authentieke charme. Handige info: • HUISHOUDELIJK LINNEN AANWEZIG • ZELF IN- EN UITCHECKEN VIA SLEUTELKASTJE • GROTE GRATIS OPENBARE PARKEERPLAATS op 50 m • Appartement op de eerste verdieping

LaSuiteUnique: uitzicht op de Pyreneeën - omheinde tuin - beddengoed inbegrepen
La Suite Unique: "Le jardin sur les Pyrenees": verwelkomt je in een gerenoveerde 2 kamer, met een omheinde en bosrijke tuin van 100 m2, met een uitzonderlijk uitzicht op de Pyreneeën, je kunt net zo goed ontspannen op de ligstoelen, buiten dineren of een duik nemen in het zwembad (zomer). De keuken is super uitgerust, kookplaten, oven, magnetron en vaatwasser. Aan de nachtzijde een ruim bed van 160 cm of 2 x 80 cm bedden. Een echte slaapbank met een boxspring voor twee personen.

Chalet 5*. Sauna. Panorama. Airco. Elektrisch oplaadpunt
Kom en geniet van een verfrissende ervaring binnen de Grange du Père Émile, een nieuw dorpschalet, de nieuwste toevoeging aan de Deth Pouey Granges. Absoluut panoramisch uitzicht op alle kamers en de afgesloten tuin, evenals de sauna en buitendouche. Veilig bijgebouw voor fiets en ski 's. Airconditioning op alle kamers. 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer. Ruime accommodatie voor 4 personen. Avonturiers wieg voor een kind (5p). V.Elec-oplader. Zeer goede kwaliteit diensten.

Comfortabel huisje met spa en uitzicht op de Pyreneeën

Appartement voor 4 personen en tuin
Welkom in ons gezellige gerenoveerde appartement met toegang tot de tuin en het zwembad (juni tot september) in het hart van Bielle in de Ossau Valley. Zelfstandige ingang, volledig uitgeruste keuken, slaapkamer met bed 160 cm en slaapbank 2 bedden (130 cm). Overdekte binnenplaats om fietsen, ski 's en restaurants om de hoek te beveiligen. Aan de voet van het Benou-plateau op de weg naar de mythische Col de Marie-Blanque heb je veel wandel- en wandelplekken.

verhuur van een huis in de bergen
Typisch huis gerenoveerd in 2010, rustig en zeer aangenaam, gelegen in het hart van het dorp Aste Béon . U zult zich thuis voelen met uitzicht op de Pyreneeën. Dit huis is ideaal voor koppels, gezinnen of met vrienden die op zoek zijn naar een rustige locatie. Het belangrijkste volume van het huis is de woonkamer die open is naar de eetkamer, deze lichte en comfortabele set kijkt uit op de open haard . Terras met tuinmeubilair en barbecue tot uw beschikking

Seizoensverhuur.
3-Sterren woning In een dorpshuis, appartement van 70 m2 gerenoveerd volledig uitgerust in 2017, onafhankelijke ingang door een garage met uitzicht op een omheinde tuin (mogelijkheid om 2 auto 's te parkeren) De woonkamers bevinden zich op de 1e verdieping met terras. Gemeente ASTE BEON Ossau Valley ( 3 km van Laruns / 35 km van Pau) In de buurt Gourette-Artouste-Col du Pourtalet Skigebied Formigal (Spanje 30 km). Ideaal om te wandelen en te rusten.

Appartement le Boila
Volledig gerenoveerd appartement in gezinswoning uit de jaren 1900. Kom en beleef een aangenaam verblijf in deze accommodatie aan de voet van de bergen, in het hart van de Ossau Valley. Vallei geschikt voor wandelen, fietstochten, wildwatersporten, buitenactiviteiten (zipline, boomklimmen, enz.), kleine Artouste-trein… 20 minuten van de stations Gourette en Artouste, en 30 minuten van Spanje Winkels op 4 km: bereikbaar per auto of fietspad

Zonnig prachtig uitzicht op de bergen
15 minuten rijden van Gourette: klein huis op het zuiden, volledig uitgerust, halfvrijstaand met onafhankelijke ingang en gedeelde buitenkant. Geniet van het prachtige uitzicht op de omliggende bergen. Uitgeruste keuken open naar de woonkamer, badkamer, apart toilet, slaapkamer boven. Veel wandelingen en bergactiviteiten in de buurt. Huishoudlinnen en schoonmaak niet inbegrepen (linnen verhuur mogelijk op aanvraag: zie interne regelgeving).

T1 appartement in gerenoveerde schuur
Ruime T1 in Béost (60 m2), pittoresk dorpje in de Ossau-vallei. Dichtbij Laruns, alle voorzieningen: Intermarché (1 km), zwembad, mediabibliotheek, bioscoop, regionale productenmarkt (zaterdagochtend) . Diverse activiteiten: wandelen, cyclotoerisme, canyoning, skiën, vissen, spa, lokale feesten. Dicht bij Spanje (Pourtalet- 35mn), Gourette stations (Col de l 'Aubisque Soulor), Artouste (Petit Train) en Formigal.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Aste-Béon
Andere geweldige vakantiewoningen in Aste-Béon

Gîte+tuin (4 pers.) Borce, in de bergen

Ossau-vallei, dicht bij Laruns, huis 6 pers

Mooie kleine hut

appartement 2/4 personen met jacuzzi Laruns

gîte Mato

appartement T2 gerenoveerd, overdekt zwembad juni/sept

Gîte le Pic du Ger

Chalet met uitzicht op de bergen
- Barcelona Vakantiehuizen
- Languedoc-Roussillon Vakantiehuizen
- Aquitanië Vakantiehuizen
- Madrid Vakantiehuizen
- Midi-Pyrénées Vakantiehuizen
- Valencia Vakantiehuizen
- Poitou-Charentes Vakantiehuizen
- Marseille Vakantiehuizen
- Palma Vakantiehuizen
- Costa Brava Vakantiehuizen
- Auvergne Vakantiehuizen
- Kanaal du Midi Vakantiehuizen
- La Mongie
- Tourmalet Skigebied La Mongie
- Ski-oord Val Louron
- Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes
- La Pierre-Saint-Martin
- Nationaal Park Les Pyrenées
- Peyragudes - Les Agudes
- Skigebied Candanchu
- Formigal-Panticosa
- Luz Ardiden
- Nationaal park Pyrénées
- ARAMON FORMIGAL
- Pont d'Espagne
- Station de ski des Espécières (Gavarnie)
- Selva de Irati
- Gorges de Kakuetta
- Parque Faunístico - Lacuniacha
- Monasterio Nuevo San Juan De La Peña
- National Museum And The Château De Pau
- Exe Las Margas Golf
- Grottes de Bétharram
- Holzarte Footbridge
- Pic du Midi d'Ossau
- Jardin Massey