Gezinsvriendelijke vakantiewoningen in Asté
Vind en boek bijzondere gezinsvriendelijke woningen op Airbnb
Best beoordeelde gezinsvriendelijke accommodaties in Asté
Gasten zijn unaniem: deze gezinsvriendelijke woningen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Rustig huis met uitzicht op de bergen

Cabin Miloby 1. Mooi en rustig
Miloby Cabins zijn gelegen in een rustige en kalme omgeving net binnen het Pyrenese nationale bos, een gebied van uitzonderlijke schoonheid. Genesteld op 650 m, op het zuidwesten, met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en prachtige zonsondergangen. Je voelt je afgelegen, maar je bent binnen handbereik van de belangrijkste D929, 10 minuten van de A64, 20 minuten van Saint Lary en 25 minuten van Loudenvielle. Deze nieuwe, compacte houten hutten bieden een comfortabel modern leven.

GÎTE SAINT ROCH

Aan de voet van de bron. Campan

De Cabane du Chiroulet

Gîtes de l'Entre Deux Gîte Aspin
Ontdek deze 55 m2 grote berghut, "L 'Aspin ", alle comfort, gelegen in Sainte Marie de Campan op de Col d' Aspin weg, tussen Payolle en Mongolië 15 minuten van Bagnères de Bigorre, de historische weg van de Tour de France. Ideaal om te skiën , wandelliefhebbers en een ontspannen verblijf in de buurt van thermische behandelingen. Grote tuin aanwezig, ligstoelen, barbecue en kinderuitrusting (buitenspellen, stoel en bed). Open haard en hout voorzien.

Magnifique, T2 Bis spacieux & calme, Neuf, Parkeren
Appartement met één slaapkamer van 45 m², ruim en stijlvol, smaakvol gerenoveerd zodat je je thuis voelt. Appartement grenst aan de prachtige rivier de Adour. Op een paar minuten van de thermale baden, de Balnéo Aquensis, het casino, de markt, ben je zeer dicht bij het kuuroord Bagnères de Bigorre. Het skigebied La Mongie ligt op 30 minuten rijden met de auto (of shuttle), evenals Payolle Lake en Pic du Midi. Zoveel dat je verblijf geweldig zal maken.

Onafhankelijk appartement in huis, in de bergen
Accommodatie gelegen op de eerste verdieping in het huis van de verhuurder, bereikbaar via een onafhankelijke trap. Voor 2-4 personen, gelegen in de Beaudéan-vallei op 25 km van het skigebied Tourmalet, dicht bij de Aspin- en Tourmaletpassen, op 8 km van Bagnères de Bigorre. Rustige accommodatie in een rustgevende omgeving, ideaal voor ontspanning of een sportieve vakantie (wandelen, klimmen, mountainbiken, skiën, fietsen op de weg, trailrunning...).

La Grange de Coumes tussen Arreau en Loudenvielle
Deze afgelegen schuur ligt tussen de Aure-vallei en de Louron en biedt je rust en stilte en ligt dicht bij Loudenvielle en Saint-Lary. De toegang is te voet, op een pad van ongeveer 300 meter. Zonnepanelen voeden de schuur met elektriciteit, een kans om zijn gewoonten te veranderen. De schuur wordt alleen verwarmd met een houtkachel. Een Scandinavisch bad stelt je in staat om tot rust te komen en te genieten van de natuur om je heen.

Le Néouvielle, groot balkon van: Instant Pyrénées
Bienvenue au Néouvielle, de Instant Pyrénées Un cocon niché en plein cœur de Bagnères-de-Bigorre, à deux pas des halles, des cafés, restaurants et du charme tranquille de la ville thermale. Cet appartement soigneusement décoré mêle esprit vintage, notes chics et ambiance chaleureuse. Parfait pour une escapade à deux, il offre un grand balcon ensoleillé, idéal pour un café au lever du jour ou un verre face aux toits de la ville.

GuestHouse 4/6 pers. dicht bij Bagnères de Bigorre
5 minuten van Bagnères de Bigorre, winkels en 30 minuten van het skigebied Mongie, in een klein rustig en typisch Pyrenees dorpje. Het heeft een grote woonkamer en een open haard. Boven, twee aparte slaapkamers met uitzicht op de bergen. Privé-parkeerplaats, een baan en een fiets- en skiberging zijn ook beschikbaar. Talrijke toeristische, culturele en sportieve activiteiten in de buurt, iets om alle wensen te verrukken.

Nieuw appartement in een vrijstaand huis
Nieuw appartement in vrijstaand huis voor 2 tot 4 personen op 5 minuten van de baden van Bagneres de bigorre en op 15 minuten van het skigebied La Mongie Bareges. Charmant dorp met wandelingen te doen. We zijn 12 minuten van het prachtige Payolle meer voor sneeuwschoenwandelen en langlaufen. In de zomer kunt u onze schapen ontdekken in het dorp dat bekend staat in Frankrijk.
Populaire voorzieningen voor gezinsvriendelijke accommodaties in Asté
Gezinsvriendelijke woningen met bubbelbad

Hart van het leven ' De bubbel '

Houten huis met airconditioning en *jacuzzi*

Yurt 'La Colline aux quatre Saisons'

Ongebruikelijke bus

Justin's huisje - privé jacuzzi

Atypische accommodatie met spa en uitzicht op de Pyreneeën

Le Mont Perdu - Houten huisjes en spa's de 7 Bergen

Bulles en Aure
Gezins- en huisdiervriendelijke woningen

De kleine geluksmomenten van B2B 'Hysope'

Prachtig appartement aan de rivier

Kleine LOFT

Gerenoveerde bergschuur "La grange d'Anna"

Vakantiehuis 'La Ferme des Lamas'

Houten huisje in het bos met uitzicht op de Pyreneeën

T2 L'Evasion - Terras, gratis parkeren, airconditioning

Charmant 3-sterren appartement.
Gezinsvriendelijke woningen met zwembad

L'Escale du Pibeste

T2 HUT met zwembad in de Pyreneeën

La Grange des Pyrénées met zwembad en jacuzzi

Chez Bascans. Boerderij met spa en zwembad

Prachtige studio dicht bij de kabelbanen

Appartement voor 4 personen met verwarmd zwembad

STUDIO HYPER CENTRE, RUSTIG + 1 toegang tot de spa per dag

L'Ostal de Beaudéan geclassificeerd 5*
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 104 | € 107 | € 108 | € 98 | € 103 | € 103 | € 111 | € 117 | € 105 | € 93 | € 91 | € 107 |
Feiten over gezinsvriendelijke vakantiewoningen in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 150 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf
Vakantiewoningen in Asté vanaf € 43 per nacht, exclusief belastingen en toeslagen

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 4.550 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Huisdiervriendelijke vakantiewoningen
50 accommodaties waar huisdieren welkom zijn

Accommodaties met een speciale werkplek
30 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
100 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,8
- Accommodaties met buitenterras Asté
- Accommodaties met bubbelbad Asté
- Huisdiervriendelijke accommodaties Asté
- Accommodaties met wasmachine en -droger Asté
- Accommodaties met patio Asté
- Appartementen Asté
- Woningen Asté
- Accommodaties met open haard Asté
- Chalets Asté
- Gezinsvriendelijke accommodaties Hautes-Pyrénées
- Gezinsvriendelijke accommodaties Occitanie
- Gezinsvriendelijke accommodaties Frankrijk
- Ski-oord Val Louron
- Nationaal Park Les Pyrenées
- ARAMON Cerler
- Skigebied Candanchu
- Nationaal park Pyrénées
- Formigal-Panticosa
- Anayet - Formigal
- Baqueira Beret - Sector Bonaigua
- ARAMON FORMIGAL
- Lourdes Pyrenees Golf Club
- Skigebied Bourg d 'Oueil
- Baqueira Beret SA
- La Pierre-Saint-Martin
- Ardonés waterfall
- Baqueira-Beret, Sector Baret
- Tourmalet Ski Location La Mongie