Vakantiewoningen in Asté
Vind en boek bijzondere huizen op Airbnb
Best beoordeelde huizen in Asté
Gasten zijn unaniem: deze huizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

De Romantische molen
Als je van de berg houdt, ver van de trendy resorts en het massatoerisme, en je wilt liever wandelen of rijden op de etappes van de Tour de France, dan is dit iets voor jou. De watermolen, ongewone accommodatie dankzij de glazen vloer in de woonkamer, stelt je in staat om het water te observeren dat onder zijn gewelfde gewelven en de forel die worden gedragen door de stroom van de privétor die grenst aan het pand. Het beslaat een oppervlakte van 40 m2 op de grond en met zijn mezzanine biedt het plaats aan maximaal vier personen.

Aan de rand van het bos (geclassificeerde 3-sterrenwoning)
ALLE COMFORT: 3-STERREN GITE Huis in traditionele stijl gelegen in Fréchendets in het hart van Les Baronnies op een hoogte van 650 m. Uitzonderlijk uitzicht en rust gegarandeerd midden in de natuur en aan de rand van het bos. Ideaal voor rust, wandelen, fietsen, vissen, skiën, spa... 15 minuten van Bagnères-de-Bigorre, 20 minuten van de A64, 45 minuten van La Mongie en de Pic du Midi, 40 minuten van Lourdes. Gecertificeerde bergwandelgids, kan op aanvraag gratis bergwandelingen of forelvissen aanbieden.

Rustig huis met uitzicht op de bergen

Chez Bascans. Boerderij met spa en zwembad
Dicht bij de Pyreneeën in het hart van een rustig dorp, volledig gerenoveerde boerderij die charme van oud en modern combineert. Huis grenzend aan een onafhankelijk deel waar wij in wonen. grote woonkamer van 75 m² met ingerichte keuken en overdekt terras met plancha. Op de begane grond 3 slaapkamers met kleedkamer en tv aan het plafond. Badkamer met Italiaanse douche en balneo badkamer. Droger, wasmachine en koelkast. Buitenterras met bubbelbad!! Zwembad met 2 zwembaden!! GLASVEZEL HOOG DEBET

Gîte Mouflon Noir Montaigu: design en authenticiteit
Charmante Pyrenese schuur gerangschikt op 4**** Dit karaktervolle huis gelegen in het dal van Batsurguère, in het natuurreservaat van Pibeste, biedt een warme en eigentijdse indeling met een uitzonderlijk uitzicht (terras van 60m2). Weg van de drukte van de stad, maar op minder dan 10 minuten van de heiligdommen van Lourdes, 20 minuten van Tarbes en de luchthaven, 35 minuten van Pau, 40 minuten van de skigebieden (Tourmalet-Pic du midi, Cauterets, Luz-Ardiden, Gavarnie), 1u30 van Biarritz...

Aan de voet van de berg, mooie kleine cocon met spa
Bienvenue au " LodgesdesPyrenees " Réductions automatiques : -10% à partir de 2 nuits. -15% à partir de 7 nuits. Détendez-vous dans ce logement unique et tranquille. Un cocon de douceur, au pied de la montagne, avec vue sur les Pyrénées dans notre petit village d'Arthez d'Asson (64) Le calme de la nature et son confort sont ses principales qualités. Idéal pour un instant hors du temps ! Vous pouvez nous suivre sur Insta " lodgesdespyrenees " pour plus de photos, vidéos et actualités.

GÎTE SAINT ROCH

Aan de voet van de bron. Campan

Houten huis met airconditioning en *jacuzzi*
Houten huis met jacuzzi, ideaal gelegen in het hart van de belangrijkste Pyrenese bezienswaardigheden, skigebieden en kilometer 0 van Hautacam. Deze woning is geschikt voor vijf personen en beschikt over een volledig uitgeruste keuken die uitkomt op de woonkamer, twee slaapkamers, een doucheruimte en een apart toilet. Buiten: eigen parkeerplaatsen, garage en een houten terras met jacuzzi. TV en gratis wifi. De troef? Prachtig uitzicht op de bergen vanaf het terras en de spa.

Comfortabel huisje met spa en uitzicht op de Pyreneeën

'Les Mésanges' 2/3 personen en meditatieworkshop
In een rustige en natuurlijke omgeving op 15 minuten van Bagnères de Bigorre,' Les Granges de la Hulotte' verwelkomt je met uitzicht op dit berglandschap. Je bent ideaal gelegen om te genieten van de toeristische attracties: Le Pic du Midi, Spa-Thermal Aquensis, Lourdes. Gemarkeerde wandelingen zijn vanaf de Gîte voor een panoramisch uitzicht op de bergen.... Ter plaatse bied ik Pleine Presence-workshops aan: - Meditatie, YinYoga of Heart Coherence (1u15/40€/pers)

Bergerie du Paillès Vakantiehuis met uitzicht in de buurt van Lourdes
Gite van 45 m2: Begane grond: entree , kast, uitgeruste keuken: 4 pits elektrische kookplaat, oven, koelkast, kleine apparaten , kookgerei . Eethoek met tafel , stoelen , buffet met gerechten; woonkamer met open haard voorzien van 1 houtkachel, slaapbank , boekenkast; badkamer met douche , wastafel en handdoekradiator; apart toilet met wasmachine, strijkplank en strijkijzer. Boven 1 slaapkamer met 3 bedden van 90*190
Populaire voorzieningen voor huizen in Asté
Huizen met zwembad

Het atypische huis en het zwembad

Le petit Bascans, SPA, lagunezwembad, fitnessruimte

Gîte Au Gran Air

Rustige boerderij op het platteland van Frankrijk

Le Gite de Cabanac - 4 sterren

Huis /huisje in de bergen

O tuin van de collegiale kerk

Gezellige villa met sauna dichtbij het centrum
Huizen voor weekje weg

Chalet voor 6 personen

Pyreneeën, Chalet Arapadou 4* modern en gezellig

Adour Pyreneeën: huis, tuinen, snelle wifi

"La Bergerie" Vakantiewoning 6 p. in Payolle pastorale zone

Klein gezellig huis met terras en tuin

Studio Design - Uniek - Centrum

Bergwoning met uniek uitzicht

Les Chalets d'Artalens, chalet Edelweiss
Privéhuizen

Rustig landhuis in de natuur

Fijn thuis

Het Chalet des étoiles

Vakantiehuis in de bergen

Grange in Grailhen in het hart van de Aure Valley

Gîte L'Après-Ski, Spa, Ruim

Huis 2/8 personen

Meer van Payolle. Gezellig huisje met open haard.
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 97 | € 94 | € 92 | € 92 | € 86 | € 88 | € 104 | € 107 | € 89 | € 81 | € 76 | € 99 |
Feiten over woningen in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 90 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 2.750 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Gezinsvriendelijke vakantiewoningen
70 accommodaties zijn ruim en hebben kindvriendelijke voorzieningen

Huisdiervriendelijke vakantiewoningen
40 accommodaties waar huisdieren welkom zijn

Accommodaties met een speciale werkplek
20 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
60 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,8
- Accommodaties met open haard Asté
- Chalets Asté
- Gezinsvriendelijke accommodaties Asté
- Accommodaties met wasmachine en -droger Asté
- Accommodaties met bubbelbad Asté
- Accommodaties met patio Asté
- Appartementen Asté
- Accommodaties met buitenterras Asté
- Huisdiervriendelijke accommodaties Asté
- Woningen Hautes-Pyrénées
- Woningen Occitanie
- Woningen Frankrijk
- Ski-oord Val Louron
- Nationaal Park Les Pyrenées
- ARAMON Cerler
- Skigebied Candanchu
- Nationaal park Pyrénées
- Formigal-Panticosa
- Anayet - Formigal
- Baqueira Beret - Sector Bonaigua
- ARAMON FORMIGAL
- Lourdes Pyrenees Golf Club
- Skigebied Bourg d 'Oueil
- Baqueira Beret SA
- La Pierre-Saint-Martin
- Baqueira-Beret, Sector Baret
- Ardonés waterfall
- Tourmalet Skigebied La Mongie