Huisdiervriendelijke vakantiewoningen in Asté
Vind en boek bijzondere huisdiervriendelijke woningen op Airbnb
Best beoordeelde huisdiervriendelijke woningen in Asté
Gasten zijn unaniem: deze huisdiervriendelijke woningen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Kleine LOFT
Rustig, gelegen op de begane grond + 7 treden en niet over het hoofd gezien met uitzicht op een zeer mooie gemeenschappelijke tuin in de residentie, bieden wij een 2-kamer appartement van 35 m2. Deze aangename kleine zonnige LOFT in het centrum van de stad ligt op minder dan 400 m van de Thermes en op een paar stappen van de prachtige markt Bagnères-de-Bigorre. Gasten kunnen gebruikmaken van deze gemeenschappelijke tuin in de residentie om te grillen of te zonnebaden in de schaduw van een boom. Je hebt een klein privéterras om buiten te lunchen. Wifi

T2 L'Evasion - Terras, gratis parkeren, airconditioning
** Speciaal tarief voor CURISTS, laat het ons weten ** Volledig gerenoveerd en uitgerust 2-kamer appartement, licht met prachtig terras niet over het hoofd gezien. Rustig met gratis niet-geprivatiseerde parkeergelegenheid en op 2 stappen van alle voorzieningen: bakker, slager, apotheek, biologische winkels in de straat. Carrefour-markt en benzinestation zijn op 5 minuten lopen. Hyper-center ligt op 5 minuten lopen. Cures ligt op 10 minuten lopen. Je verblijft met een gerust hart in deze rustige en comfortabele accommodatie

Aan de rand van het bos (geclassificeerde 3-sterrenwoning)
ALLE COMFORT: 3-STERREN GITE Huis in traditionele stijl gelegen in Fréchendets in het hart van Les Baronnies op een hoogte van 650 m. Uitzonderlijk uitzicht en rust gegarandeerd midden in de natuur en aan de rand van het bos. Ideaal voor rust, wandelen, fietsen, vissen, skiën, spa... 15 minuten van Bagnères-de-Bigorre, 20 minuten van de A64, 45 minuten van La Mongie en de Pic du Midi, 40 minuten van Lourdes. Gecertificeerde bergwandelgids, kan op aanvraag gratis bergwandelingen of forelvissen aanbieden.

Rustig huis met uitzicht op de bergen

Cabin Miloby 3. Prachtig, rustig. Luxe voor 2
Miloby Cabins zijn gelegen in een rustige en kalme omgeving net binnen het Pyrenese nationale bos, een gebied van uitzonderlijke schoonheid. Genesteld op 650 m, op het zuidwesten, met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en prachtige zonsondergangen. Je voelt je afgelegen, maar je bent binnen handbereik van de belangrijkste D929, 10 minuten van de A64, 20 minuten van Saint Lary en 25 minuten van Loudenvielle. Deze nieuwe, compacte houten hutten bieden een comfortabel modern leven.

GÎTE SAINT ROCH

La Mongie Appartement 6 pers aan de voet van de pistes
A La Mongie, appartement ski aux pieds, à la décoration cosy et bénéficiant d'une vue panoramique sur la montagne (Exposition Sud). Situé dans la résidence Montana, il peut accueillir jusqu'à 6 personnes et comprend 1 pièce de vie avec un coin cuisine équipé, 1 chambre séparée avec un lit double et donnant sur le balcon , un coin montagne avec 2 lits superposés dans le couloir, une salle de bain avec lavabo et baignoire. WC séparés. De plus il possède une place de parking couverte.

Aan de voet van de bron. Campan

De Cabane du Chiroulet

Gezellig studio, hypercentrum, lift, 2 bedden
Ik heet u welkom in de Victoria residentie, in het centrum van Bagnères de Bigorre, op de derde verdieping met toegang tot de lift. De studio is blootgesteld aan het westen, zeer rustig en kijkt uit op de Bédat en de Bagnérais daken. Het is klein maar zeer functioneel. Om te slapen kun je kiezen uit twee comfortabele en intrekbare 90 bedden (elektrisch systeem) of een bz bank (dunlopillo 140 15 cm slyde matras ). Beddengoed is aanwezig vanaf 7 dagen, tv, geen wifi, dressing.

Gîtes de l'Entre Deux Gîte Aspin
Ontdek deze 55 m2 grote berghut, "L 'Aspin ", alle comfort, gelegen in Sainte Marie de Campan op de Col d' Aspin weg, tussen Payolle en Mongolië 15 minuten van Bagnères de Bigorre, de historische weg van de Tour de France. Ideaal om te skiën , wandelliefhebbers en een ontspannen verblijf in de buurt van thermische behandelingen. Grote tuin aanwezig, ligstoelen, barbecue en kinderuitrusting (buitenspellen, stoel en bed). Open haard en hout voorzien.

Schitterend appartement, hypercentraal, 2 slaapkamers, balkon
Comfortabel en modern appartement met 2 slaapkamers op de 2e verdieping van een traditioneel Bagnèrais-gebouw, gelegen in het historische centrum van Bagnères de Bigorre. Het balkon op het zuiden biedt een prachtig uitzicht op de markt en de bergen daarachter. De keuken is goed uitgerust, de bedden zijn comfortabel en je bent perfect gelegen om te genieten van de populaire zaterdagmarkt, Aquensis, lokale winkels, cafés en restaurants.
Populaire voorzieningen voor huisdiervriendelijke woningen in Asté
Huisdiervriendelijke huizen

Chez Bascans. Boerderij met spa en zwembad

De Wolfswelp

Charmant klein appartement T2 met terras

rustig houten huis

Klein gezellig huis met terras en tuin

huisjes 8 personen het echt goed

Huisje met terras, tuin en houtkachel

Charmant rustig huis.
Huisdiervriendelijke woningen met zwembad

Appartement 4* - Gelijkvloers - 75 m2

Rustig verblijf in de buurt van het Heiligdom van Lourdes 7 min

Le petit Bascans, SPA, lagunezwembad, fitnessruimte

Gezellig appartement 4-5 pers./Uitzicht op de bergen, zwembad, parkeerplaats

De Pyreneeën op ware grootte in een tiny house

STUDIO HYPER CENTRE, RUSTIG + 1 toegang tot de spa per dag

T2 Cabine 4/6 pers. Uitzicht op de bergen/het zwembad

Mooi appartement met zwembad voor 6 personen.
Huisdiervriendelijke privéwoningen

La grange, tussen de Pyreneeën en de Andes

L'Agréable - tuin met parkeerplaats, huisdieren toegestaan

Studio RDC, in het hart van Bagnères

Gezellig houten huisje met uitzicht op bergen

Gezellig appartement voor 4 personen

Bergschuur.

schuur met uitzicht op de berg "L'oustalet"

La Suite Mendia | Elegant appartement in het stadscentrum.
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 77 | € 87 | € 87 | € 77 | € 81 | € 84 | € 90 | € 89 | € 83 | € 72 | € 65 | € 78 |
Feiten over huisdiervriendelijke vakantiewoningen in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 80 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf
Vakantiewoningen in Asté vanaf € 43 per nacht, exclusief belastingen en toeslagen

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 3.770 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Gezinsvriendelijke vakantiewoningen
60 accommodaties zijn ruim en hebben kindvriendelijke voorzieningen

Accommodaties met een speciale werkplek
20 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
50 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,7
Accommodaties in Asté krijgen een gemiddelde beoordeling van 4,7 uit 5 sterren van gasten
- Accommodaties met bubbelbad Asté
- Appartementen Asté
- Accommodaties met buitenterras Asté
- Accommodaties met patio Asté
- Accommodaties met wasmachine en -droger Asté
- Chalets Asté
- Woningen Asté
- Accommodaties met open haard Asté
- Gezinsvriendelijke accommodaties Asté
- Huisdiervriendelijke accommodaties Hautes-Pyrénées
- Huisdiervriendelijke accommodaties Occitanie
- Huisdiervriendelijke accommodaties Frankrijk
- Tourmalet Skigebied La Mongie
- Ski-oord Val Louron
- La Pierre-Saint-Martin
- La Mongie
- Nationaal Park Les Pyrenées
- ARAMON Cerler
- Skigebied Candanchu
- Nationaal park Pyrénées
- Formigal-Panticosa
- ARAMON FORMIGAL
- Baqueira Beret SA
- Pic du Midi d'Ossau
- National Museum And The Château De Pau
- Exe Las Margas Golf
- Parque Natural Posets-Maladeta
- Parque Faunístico - Lacuniacha
- Station de ski des Espécières (Gavarnie)
- Luchon-Superbagnères Ski Resort
- Peyragudes - Les Agudes
- Luz Ardiden
- Gouffre d'Esparros
- Musée Pyrénéen
- Grottes de Bétharram
- Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes