Vakantieverhuur in Asté
Best beoordeelde vakantiehuizen in Asté

Rustig huis met uitzicht op de bergen
Volledig gerenoveerd huis met prachtig terras met uitzicht op de bergen, zeer rustig dorpje en echt exotische omgeving van vele wandelingen in bergen en bos. Perfect voor een verblijf, kuur of overnachting. Fijne plek om je batterijen op te laden 20 minuten van de Col du Tourmalet, de Pic du Midi de Bigorre, het Mongie-resort, Payolle ideaal voor sneeuwschoenwandelen Je bevindt je op 5 minuten van Bagnères de Bigorre met zijn thermoludische centrum Aquensis de verschillende winkels en restaurants

GÎTE SAINT ROCH
Het huisje is gelegen in het dal van Haut Adour, 20mm van het skigebied van Grand Tourmalet, Pic du Midi en het Payolle-meer (sneeuwschoenwandelen, langlaufen,wandelen,mountainbiken,,,,), Fietsers zullen aan de voet van de mythische passen van Tourmalet en Aspin, U kunt genieten van vele wandelpaden, en recreatieve of sportieve activiteiten (tennis,zwembad, thermale spa,golf,paragliding, boomklimmen, cani wandelen, sleehond,,,), Gîte ingedeeld 3* door VVV-kantoor "Tourmalet Pic Du Midi"

Aan de voet van de bron. Campan
Nieuw: 6 persoons BUITENBUBBELBAD om naar de sterren te kijken. 79 jets, 3 watervallen, leds.. Het warme en rustgevende water van de SPA zal je ontspannen na een dag skiën of wandelen. Huis gelegen in de buurt van een bos waar je de herten kunt zien (vertrek vanaf het botanische pad) Talrijke wandelingen te voet of met de mountainbike vanuit het huis en rondom (gidsen op het terrein). Tuin met glijbaan en schommel. Dorp op loopafstand. Skigebied Le Grand Tourmalet (20 min)

De Cabane du Chiroulet

De Cabane de la Courade
De hut van de Courade is een kleine cocon voor elk stel dat zich een tijdje wil terugtrekken en zich wil verzamelen in een nest met alle warmte van houten gebouwen, moderne gemakken met jacuzzi en het plezier van een vrij uitzicht, allemaal genesteld in het hart van een klein geïsoleerd Pyreneaans dorp. Als je een cadeaubon wilt aanbieden, nodigen we je uit om onze website > lacourade_com te bezoeken, er worden verschillende formules aangeboden. Wij verwelkomen je graag!

De parel van de Pyreneeën
Charmant en warm, 37 m2 appartement met terras en eigen tuin gelegen op de begane grond van een residentie in een ideale, rustige en groene omgeving in het centrum van de spa-stad. Dicht bij de verschillende winkels en restaurants en het thermale centrum van Aquensis. Voor fietsliefhebbers ben je op het juiste adres heb je de kans om onze prachtige regio te ontdekken door wandelingen te maken in het bos en in de bergen heeft het appartement een kleine tuin met terras

Gîtes de l'Entre Deux Gîte Aspin
Ontdek deze 55 m2 grote berghut, "L 'Aspin ", alle comfort, gelegen in Sainte Marie de Campan op de Col d' Aspin weg, tussen Payolle en Mongolië 15 minuten van Bagnères de Bigorre, de historische weg van de Tour de France. Ideaal om te skiën , wandelliefhebbers en een ontspannen verblijf in de buurt van thermische behandelingen. Grote tuin aanwezig, ligstoelen, barbecue en kinderuitrusting (buitenspellen, stoel en bed). Open haard en hout voorzien.

Onafhankelijk appartement in huis, in de bergen
Accommodatie gelegen op de eerste verdieping in het huis van de verhuurder, bereikbaar via een onafhankelijke trap. Voor 2-4 personen, gelegen in de Beaudéan-vallei op 25 km van het skigebied Tourmalet, dicht bij de Aspin- en Tourmaletpassen, op 8 km van Bagnères de Bigorre. Rustige accommodatie in een rustgevende omgeving, ideaal voor ontspanning of een sportieve vakantie (wandelen, klimmen, mountainbiken, skiën, fietsen op de weg, trailrunning...).

Prachtige, stijlvolle en rustige T2, nieuw, parkeergelegenheid, wifi
Appartement T2 van 34 m², elegant en rustig, smaakvol gerenoveerd om je thuis te laten voelen. Appartement grenst aan de prachtige rivier de Adour. Op een paar minuten van de thermale baden, de Balnéo Aquensis, het casino, de markt, ben je dicht bij het kuuroord Bagnères de Bigorre. Het skigebied La Mongie ligt op 30 minuten rijden met de auto (of shuttle), evenals Payolle Lake en Pic du Midi. Zoveel dat je verblijf geweldig zal maken.

La Grange de Coumes tussen Arreau en Loudenvielle
Deze afgelegen schuur ligt tussen de Aure-vallei en de Louron en biedt je rust en stilte en ligt dicht bij Loudenvielle en Saint-Lary. De toegang is te voet, op een pad van ongeveer 300 meter. Zonnepanelen voeden de schuur met elektriciteit, een kans om zijn gewoonten te veranderen. De schuur wordt alleen verwarmd met een houtkachel. Een Scandinavisch bad stelt je in staat om tot rust te komen en te genieten van de natuur om je heen.

Le Néouvielle, groot balkon van: Instant Pyrénées
Welkom bij Néouvielle, van Instant Pyrénées Een cocon in het hart van Bagnères-de-Bigorre, dicht bij de zalen, cafés, restaurants en de rustige charme van de kuurstad. Dit zorgvuldig ingerichte appartement combineert vintage spirit, chique notities en een gezellige sfeer. Perfect voor een uitje voor twee, het biedt een groot zonnig balkon, ideaal voor een zonsopgang koffie of een drankje met uitzicht op de daken van de stad.

GuestHouse 4/6 pers. dicht bij Bagnères de Bigorre
5 minuten van Bagnères de Bigorre, winkels en 30 minuten van het skigebied Mongie, in een klein rustig en typisch Pyrenees dorpje. Het heeft een grote woonkamer en een open haard. Boven, twee aparte slaapkamers met uitzicht op de bergen. Privé-parkeerplaats, een baan en een fiets- en skiberging zijn ook beschikbaar. Talrijke toeristische, culturele en sportieve activiteiten in de buurt, iets om alle wensen te verrukken.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Asté
Andere geweldige vakantiewoningen in Asté

Klein chalet in Trassouet Rust en ontspanning

La Louve

Prachtige T2 "Aux Pieds des Cimes" 4* licht rustig

La brume joyeuse Studio 4 personen

Charmant T1 kamer appartement 3 sterren, 35 m2, dicht bij de Thermes

Bergschuur.

Gerenoveerde schuur - ongebruikelijk verblijf midden in de natuur

Appartement op de begane grond
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 80 | € 84 | € 88 | € 87 | € 87 | € 88 | € 93 | € 90 | € 86 | € 84 | € 78 | € 82 |
Feiten over vakantiewoningen in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 240 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 8.310 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Gezinsvriendelijke vakantiewoningen
150 accommodaties zijn ruim en hebben kindvriendelijke voorzieningen

Huisdiervriendelijke vakantiewoningen
80 accommodaties waar huisdieren welkom zijn

Vakantiewoningen met zwembad
10 accommodaties met zwembad

Accommodaties met een speciale werkplek
50 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
150 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,8