Vakantiewoningen met buitenterras in Asté
Vind en boek bijzondere accommodaties met buitenterras op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met buitenterras in Asté
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met buitenterras kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

T2 L'Evasion - Terras, gratis parkeren, airconditioning
** Speciaal tarief voor CURISTS, laat het ons weten ** Volledig gerenoveerd en uitgerust 2-kamer appartement, licht met prachtig terras niet over het hoofd gezien. Rustig met gratis niet-geprivatiseerde parkeergelegenheid en op 2 stappen van alle voorzieningen: bakker, slager, apotheek, biologische winkels in de straat. Carrefour-markt en benzinestation zijn op 5 minuten lopen. Hyper-center ligt op 5 minuten lopen. Cures ligt op 10 minuten lopen. Je verblijft met een gerust hart in deze rustige en comfortabele accommodatie

Schuur 4 p *** Panorama. Gezellige bergdecoratie Tuin
Ontdek de gezellige sfeer van de Grange du Père Henri, een van de 3 Deth Pouey schuren. Zeer warme berg vintage inrichting. Geniet van het geweldige uitzicht op de Argeles-Gazost-vallei, de Val d 'Azun en de Pibeste. Ideaal gelegen op een hoogte van 600 m op het Hautacam-massief, op slechts 5 minuten van Argeles, zijn winkels, thermale baden en dierenpark. Lourdes op 10 minuten. Skipistes op 20 minuten afstand (Hautacam), op 30 minuten afstand (Cauterets, La Mongie/Grand Tourmalet), op 40 minuten afstand (Luz Ardiden).

75 m² plezier met uitzicht op de Pyreneeën.
Welkom bij GÎTE LES PICS DU M Een adembenemend uitzicht op de Pyreneeën in de rust van het platteland in het dorp Layrisse, zeer comfortabel en licht Gelegen op gelijke afstand (13 km) en in het hart van de driehoek tussen Tarbes, Lourdes en Bagnères-De-Bigorre, op 10 minuten van de internationale luchthaven, op 15 minuten van de treinstations Tarbes en Lourdes, op 45 minuten van de skigebieden Terras van 80 m² op het zuiden met jacuzzi, tuinmeubilair, ligstoelen, tuin, eigen parkeerplaats 2 mountainbikes gratis

Rustig huis met uitzicht op de bergen

Cabin Miloby 1. Mooi en rustig
Miloby Cabins zijn gelegen in een rustige en kalme omgeving net binnen het Pyrenese nationale bos, een gebied van uitzonderlijke schoonheid. Genesteld op 650 m, op het zuidwesten, met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en prachtige zonsondergangen. Je voelt je afgelegen, maar je bent binnen handbereik van de belangrijkste D929, 10 minuten van de A64, 20 minuten van Saint Lary en 25 minuten van Loudenvielle. Deze nieuwe, compacte houten hutten bieden een comfortabel modern leven.

GÎTE SAINT ROCH

Aan de voet van de bron. Campan

De Cabane du Chiroulet

Chalet met adembenemend uitzicht
Chalet op de hoogten van Bagneres in een zeer rustige omgeving met uitzicht op de vallei groot park van 1500 m2 Op vijf minuten van het stadscentrum Zeer goede start voor wandelen of fietsen of skiën in Mongia Er zijn bergkaarten en topos Uitrusting met glasvezel en plus-kanaal Groot bed breedte 160 cm plus clic clac uitgerust met een dunlopino matras met uitzicht op de piek van de middag handdoeken en handdoeken aanwezig Inchecken vanaf 17.00 uur Uitchecken 12.00 uur

La Grange de Coumes tussen Arreau en Loudenvielle
Deze afgelegen schuur ligt tussen de Aure-vallei en de Louron en biedt je rust en stilte en ligt dicht bij Loudenvielle en Saint-Lary. De toegang is te voet, op een pad van ongeveer 300 meter. Zonnepanelen voeden de schuur met elektriciteit, een kans om zijn gewoonten te veranderen. De schuur wordt alleen verwarmd met een houtkachel. Een Scandinavisch bad stelt je in staat om tot rust te komen en te genieten van de natuur om je heen.

Le Néouvielle, groot balkon van: Instant Pyrénées
Bienvenue au Néouvielle, de Instant Pyrénées Un cocon niché en plein cœur de Bagnères-de-Bigorre, à deux pas des halles, des cafés, restaurants et du charme tranquille de la ville thermale. Cet appartement soigneusement décoré mêle esprit vintage, notes chics et ambiance chaleureuse. Parfait pour une escapade à deux, il offre un grand balcon ensoleillé, idéal pour un café au lever du jour ou un verre face aux toits de la ville.

GuestHouse 4/6 pers. dicht bij Bagnères de Bigorre
5 minuten van Bagnères de Bigorre, winkels en 30 minuten van het skigebied Mongie, in een klein rustig en typisch Pyrenees dorpje. Het heeft een grote woonkamer en een open haard. Boven, twee aparte slaapkamers met uitzicht op de bergen. Privé-parkeerplaats, een baan en een fiets- en skiberging zijn ook beschikbaar. Talrijke toeristische, culturele en sportieve activiteiten in de buurt, iets om alle wensen te verrukken.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met buitenterras in Asté
Woningen met buitenterras

Chez Bascans. Boerderij met spa en zwembad

Bergerie du Paillès Vakantiehuis met uitzicht in de buurt van Lourdes

Houten huis met airconditioning en *jacuzzi*

La Grange d'Emmanuel, 6 personen, Arrens-Marsous

Gîte Mouflon Noir Montaigu: design en authenticiteit

Huis met uitzicht op de Pyreneeën

'Les Mésanges' 2/3 personen en meditatieworkshop

Huisje met terras, tuin en houtkachel
Appartementen met buitenterras

Prachtig appartement aan de rivier

Gerenoveerd appartement met terras 2/4p

Meyabat River Lodge MontagneThermes All Inclusive

Appartement voor 4 personen met verwarmd zwembad

Mooi onafhankelijk appartement met een prachtig uitzicht!

Charmant 3-sterren appartement.

zelfstandig appartement met buitenkant 3*

Volledig gerenoveerde accommodatie in het hart van Val d'Azun
Flats met buitenterras

B10 ideaal T3 + klein terras en gratis parkeren

appartement 6/8 personen la mongie

Prachtige 2 kamer appartement met panoramisch uitzicht aan de voet van de pistes

T2 duplex 1e verdieping van een huis + gratis parkeren

mooie studio voor 4 personen aan de voet van de pistes

Prachtige studio dicht bij de kabelbanen

Appartement***T3 Saint Lary Centre Village Thermes

Studio La Mongie Tourmalet 4 plaatsen op de pistes
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 81 | € 89 | € 91 | € 86 | € 85 | € 87 | € 98 | € 99 | € 85 | € 84 | € 78 | € 82 |
Feiten over vakantiewoningen met buitenterras in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 120 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 4.570 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Gezinsvriendelijke vakantiewoningen
80 accommodaties zijn ruim en hebben kindvriendelijke voorzieningen

Huisdiervriendelijke vakantiewoningen
50 accommodaties waar huisdieren welkom zijn

Accommodaties met een speciale werkplek
20 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
80 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,8
- Gezinsvriendelijke accommodaties Asté
- Accommodaties met bubbelbad Asté
- Huisdiervriendelijke accommodaties Asté
- Accommodaties met wasmachine en -droger Asté
- Accommodaties met patio Asté
- Appartementen Asté
- Woningen Asté
- Accommodaties met open haard Asté
- Chalets Asté
- Accommodaties met buitenterras Hautes-Pyrénées
- Accommodaties met buitenterras Occitanie
- Accommodaties met buitenterras Frankrijk
- Ski-oord Val Louron
- Nationaal Park Les Pyrenées
- ARAMON Cerler
- Skigebied Candanchu
- Nationaal park Pyrénées
- Formigal-Panticosa
- Anayet - Formigal
- Baqueira Beret - Sector Bonaigua
- ARAMON FORMIGAL
- Lourdes Pyrenees Golf Club
- Skigebied Bourg d 'Oueil
- Baqueira Beret SA
- La Pierre-Saint-Martin
- Tourmalet Ski Location La Mongie
- Baqueira-Beret, Sector Baret
- Ardonés waterfall