Vakantiewoningen in Asté
Vind en boek bijzondere huizen op Airbnb
Best beoordeelde huizen in Asté
Gasten zijn unaniem: deze huizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Aan de rand van het bos (geclassificeerde 3-sterrenwoning)
ALLE COMFORT: 3-STERREN GITE Huis in traditionele stijl gelegen in Fréchendets in het hart van Les Baronnies op een hoogte van 650 m. Uitzonderlijk uitzicht en rust gegarandeerd midden in de natuur en aan de rand van het bos. Ideaal voor rust, wandelen, fietsen, vissen, skiën, spa... 15 minuten van Bagnères-de-Bigorre, 20 minuten van de A64, 45 minuten van La Mongie en de Pic du Midi, 40 minuten van Lourdes. Gecertificeerde bergwandelgids, kan op aanvraag gratis bergwandelingen of forelvissen aanbieden.

Rustig huis met uitzicht op de bergen

Chez Bascans. Boerderij met spa en zwembad
Dicht bij de Pyreneeën in het hart van een rustig dorp, volledig gerenoveerde boerderij die charme van oud en modern combineert. Huis grenzend aan een onafhankelijk deel waar wij in wonen. grote woonkamer van 75 m² met ingerichte keuken en overdekt terras met plancha. Op de begane grond 3 slaapkamers met kleedkamer en tv aan het plafond. Badkamer met Italiaanse douche en balneo badkamer. Droger, wasmachine en koelkast. Buitenterras met bubbelbad!! Zwembad met 2 zwembaden!! GLASVEZEL HOOG DEBET

Gîte Mouflon Noir Montaigu: design en authenticiteit
Charmante Pyrenese schuur gerangschikt op 4**** Dit karaktervolle huis gelegen in het dal van Batsurguère, in het natuurreservaat van Pibeste, biedt een warme en eigentijdse indeling met een uitzonderlijk uitzicht (terras van 60m2). Weg van de drukte van de stad, maar op minder dan 10 minuten van de heiligdommen van Lourdes, 20 minuten van Tarbes en de luchthaven, 35 minuten van Pau, 40 minuten van de skigebieden (Tourmalet-Pic du midi, Cauterets, Luz-Ardiden, Gavarnie), 1u30 van Biarritz...

GÎTE SAINT ROCH

Aan de voet van de bron. Campan

Houten huis met airconditioning en *jacuzzi*
Houten huis met jacuzzi, ideaal gelegen in het hart van de belangrijkste Pyrenese bezienswaardigheden, skigebieden en kilometer 0 van Hautacam. Deze woning is geschikt voor vijf personen en beschikt over een volledig uitgeruste keuken die uitkomt op de woonkamer, twee slaapkamers, een doucheruimte en een apart toilet. Buiten: eigen parkeerplaatsen, garage en een houten terras met jacuzzi. TV en gratis wifi. De troef? Prachtig uitzicht op de bergen vanaf het terras en de spa.

Comfortabel huisje met spa en uitzicht op de Pyreneeën

'Les Mésanges' 2/3 personen en meditatieworkshop
In een rustige en natuurlijke omgeving op 15 minuten van Bagnères de Bigorre,' Les Granges de la Hulotte' verwelkomt je met uitzicht op dit berglandschap. Je bent ideaal gelegen om te genieten van de toeristische attracties: Le Pic du Midi, Spa-Thermal Aquensis, Lourdes. Gemarkeerde wandelingen zijn vanaf de Gîte voor een panoramisch uitzicht op de bergen.... Ter plaatse bied ik Pleine Presence-workshops aan: - Meditatie, YinYoga of Heart Coherence (1u15/40€/pers)

Aan de voet van de berg, mooie kleine cocon met spa
Welkom bij 'Lodgesdespyrenees' Automatische kortingen: -10% vanaf 2 nachten. -15% vanaf 7 nachten. Ontspan in deze unieke en rustige ruimte. Een cocon van zoetheid, aan de voet van de berg, met uitzicht op de Pyreneeën in ons kleine dorp Arthez d 'Asson (64) De rust van de natuur en haar comfort zijn de belangrijkste kwaliteiten. Perfect voor een moment uit de tijd! Je kunt ons volgen op Insta "lodgesdespyrenees" voor meer foto's, video's en nieuws.

Huisje met terras, tuin en houtkachel
Ik bied je een onafhankelijk appartement aan in een klein huis naast het mijne. Ongeveer 60 m², met woonkeuken op de begane grond, slaapkamer en badkamer boven. De keuken is uitgerust, met vaatwasser, en je hebt ook een wasmachine. Van mijn kant ben ik een berggids en ik kan je zo goed mogelijk informeren voor je activiteiten in de omgeving en je berguitrusting lenen als je dat nodig hebt, met plezier!

"Chez Vince" Warm huis met open haard
Geniet van dit warme en aangename huis en het terras met uitzicht op de neste om je een prachtige ontspannende vakantie in de Aure Valley te bieden. Dichtbij alle voorzieningen ( Spar, slagerij, restaurants, bakkerij, apotheek... ) Je bevindt je op 1 uur van Spanje , op 20 minuten van Saint Lary Soulan en 25 minuten van Loudenvielle.
Populaire voorzieningen voor huizen in Asté
Huizen met zwembad

Het atypische huis en het zwembad

Au bon Coin Spa, sauna, zwembad, tuin Fiets, Massage

Gîte Au Gran Air

Rustige boerderij op het platteland van Frankrijk

Huis /huisje in de bergen

O tuin van de collegiale kerk

Gezellige villa met sauna 2 minuten van het centrum

La Géroise & haar zwembad
Huizen voor weekje weg

De schuren van Hautacam: Grange Cassou

Bij Vanes en Ludo, dicht bij Loudenvielle Balnea

Chalet voor 6 personen

Huis voor 8 personen in de bergen

"La Bergerie" Vakantiewoning 6 p. in Payolle pastorale zone

Boerderij

Bucolische schuur, Les Jardins de Jouanlane

Het Chalet des étoiles
Privéhuizen

Schuur Cornemusé in het hart van de Pyreneeën

Gezellig cocon in het hart van de Pyreneeën

Studio La Mongie, Tourmalet

Vakantiewoning

Vakantiehuis in de bergen

LESPONNE - Mooi gezellig huis in het hart van het dorp

Gîte L'Après-Ski, Spa, Ruim

Huis 2/8 personen
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 97 | € 95 | € 92 | € 93 | € 87 | € 89 | € 105 | € 107 | € 89 | € 81 | € 76 | € 100 |
Feiten over woningen in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 90 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 2.750 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Gezinsvriendelijke vakantiewoningen
70 accommodaties zijn ruim en hebben kindvriendelijke voorzieningen

Huisdiervriendelijke vakantiewoningen
40 accommodaties waar huisdieren welkom zijn

Accommodaties met een speciale werkplek
20 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
60 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,8
- Accommodaties met buitenterras Asté
- Accommodaties met bubbelbad Asté
- Appartementen Asté
- Huisdiervriendelijke accommodaties Asté
- Accommodaties met wasmachine en -droger Asté
- Accommodaties met patio Asté
- Chalets Asté
- Accommodaties met open haard Asté
- Gezinsvriendelijke accommodaties Asté
- Woningen Hautes-Pyrénées
- Woningen Occitanie
- Woningen Frankrijk
- Ski-oord Val Louron
- Nationaal Park Les Pyrenées
- ARAMON Cerler
- Skigebied Candanchu
- Nationaal park Pyrénées
- Formigal-Panticosa
- Anayet - Formigal
- Baqueira Beret - Sector Bonaigua
- ARAMON FORMIGAL
- Lourdes Pyrenees Golf Club
- Skigebied Bourg d 'Oueil
- Baqueira Beret SA
- La Pierre-Saint-Martin
- Ardonés waterfall
- Baqueira-Beret, Sector Baret
- Tourmalet Skigebied La Mongie