Vakantiewoningen met wasmachine en droger in Asté
Vind en boek bijzondere accommodaties met wasmachine en -droger op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met wasmachine en -droger in Asté
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met wasmachine en -droger kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Geniet van een 360° uitzicht over de Pyreneeën Pic du Midi
Welkom in Bagnères! op de 2e verdieping (geen lift) van onze villa, geniet van onze grote en onafhankelijke volledig uitgeruste flat, in een rustige omgeving, dicht bij alle diensten. Onze bonus: SCHITTEREND UITZICHT OVER DE BERGEN. het zal een genoegen zijn om je te helpen de beste reizen te vinden. Op het terrein: het leuke stadje Bagnères, thermale spa, een golfbaan, een casino, skigebied GRAND TOURMALET PIC DU MIDI. We zijn 30 minuten van Lourdes, 45 minuten van Pau, 90 minuten van Toulouse, Biarritz en Spanje. Stephane en Marie

Chez Bascans. Boerderij met spa en zwembad
Dicht bij de Pyreneeën in het hart van een rustig dorp, volledig gerenoveerde boerderij die charme van oud en modern combineert. Huis grenzend aan een onafhankelijk deel waar wij in wonen. grote woonkamer van 75 m² met ingerichte keuken en overdekt terras met plancha. Op de begane grond 3 slaapkamers met kleedkamer en tv aan het plafond. Badkamer met Italiaanse douche en balneo badkamer. Droger, wasmachine en koelkast. Buitenterras met bubbelbad!! Zwembad met 2 zwembaden!! GLASVEZEL HOOG DEBET

Cabin Miloby 1. Mooi en rustig
Miloby Cabins zijn gelegen in een rustige en kalme omgeving net binnen het Pyrenese nationale bos, een gebied van uitzonderlijke schoonheid. Genesteld op 650 m, op het zuidwesten, met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en prachtige zonsondergangen. Je voelt je afgelegen, maar je bent binnen handbereik van de belangrijkste D929, 10 minuten van de A64, 20 minuten van Saint Lary en 25 minuten van Loudenvielle. Deze nieuwe, compacte houten hutten bieden een comfortabel modern leven.

Appartement voor 4 personen met verwarmd zwembad
Appartement in een recente residentie "Pic du Midi" bestaande uit een woonkamer met slaapbank, slaapkamer met tweepersoonsbed 160 cm, toilet, badkamer, terras op het zuiden met uitzicht op de bergen. Uitgeruste keuken: koelkast, fornuis, vaatwasser, magnetron, waterkoker, Nespresso koffiezetapparaat. TV, stofzuiger, skikluisje en overdekte parkeerplaats. De residentie heeft een verwarmd zwembad, fitnessruimte met gratis toegang en wasmachine en wasmachine. Sporen op 3 minuten lopen.

Chalet met adembenemend uitzicht
Chalet op de hoogten van Bagneres in een zeer rustige omgeving met uitzicht op de vallei groot park van 1500 m2 Op vijf minuten van het stadscentrum Zeer goede start voor wandelen of fietsen of skiën in Mongia Er zijn bergkaarten en topos Uitrusting met glasvezel en plus-kanaal Groot bed breedte 160 cm plus clic clac uitgerust met een dunlopino matras met uitzicht op de piek van de middag handdoeken en handdoeken aanwezig Inchecken vanaf 17.00 uur Uitchecken 12.00 uur

Chalet 5*. Sauna. Panorama. Airco. Elektrisch oplaadpunt
Kom en geniet van een verfrissende ervaring binnen de Grange du Père Émile, een nieuw dorpschalet, de nieuwste toevoeging aan de Deth Pouey Granges. Absoluut panoramisch uitzicht op alle kamers en de afgesloten tuin, evenals de sauna en buitendouche. Veilig bijgebouw voor fiets en ski 's. Airconditioning op alle kamers. 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer. Ruime accommodatie voor 4 personen. Avonturiers wieg voor een kind (5p). V.Elec-oplader. Zeer goede kwaliteit diensten.

Comfortabel huisje met spa en uitzicht op de Pyreneeën

Mignon, T1 Bis gezellig & rustig, nieuw, parkeerplaats, balkon
T1 appartement van 27 m², gezellig en elegant, smaakvol gerenoveerd om je je thuis te voelen. Appartement grenzend aan de prachtige rivier de Adour. Een paar minuten van de thermale baden, het Balnéo Aquensis, het casino, de markt, je bent zeer dicht bij het kuuroord Bagnères de Bigorre. Het skigebied La Mongie ligt op 30 minuten rijden (of pendeldienst op 2 minuten), evenals Lake Payolle en Pic du Midi. Zoveel dingen die je verblijf een geweldige tijd zullen maken.

Onafhankelijk appartement in huis, in de bergen
Accommodatie gelegen op de eerste verdieping in het huis van de verhuurder, bereikbaar via een onafhankelijke trap. Voor 2-4 personen, gelegen in de Beaudéan-vallei op 25 km van het skigebied Tourmalet, dicht bij de Aspin- en Tourmaletpassen, op 8 km van Bagnères de Bigorre. Rustige accommodatie in een rustgevende omgeving, ideaal voor ontspanning of een sportieve vakantie (wandelen, klimmen, mountainbiken, skiën, fietsen op de weg, trailrunning...).

Schitterend appartement, hypercentraal, 2 slaapkamers, balkon
Comfortabel en modern appartement met 2 slaapkamers op de 2e verdieping van een traditioneel Bagnèrais-gebouw, gelegen in het historische centrum van Bagnères de Bigorre. Het balkon op het zuiden biedt een prachtig uitzicht op de markt en de bergen daarachter. De keuken is goed uitgerust, de bedden zijn comfortabel en je bent perfect gelegen om te genieten van de populaire zaterdagmarkt, Aquensis, lokale winkels, cafés en restaurants.

Lourdes, luxe villa met verwarmd zwembad van 20m
Slechts 12 min. Lourdes, de woning is gelegen op een prive domein van 25 hectaren bossen en velden. De schuren zijn gerestaureerd in luxe villa perfect voor twee koppels of een gezin met kinderen. Geniet van een 20 m lang zwembad verwarmd tot 26 ° in een absoluut prachtige omgeving. Rust is gegarandeerd. De poolhouse van 40 m2 heeft een pizza-oven, een open haard voor het grillen en alle nodige om te koken.

Nieuw appartement in een vrijstaand huis
Nieuw appartement in vrijstaand huis voor 2 tot 4 personen op 5 minuten van de baden van Bagneres de bigorre en op 15 minuten van het skigebied La Mongie Bareges. Charmant dorp met wandelingen te doen. We zijn 12 minuten van het prachtige Payolle meer voor sneeuwschoenwandelen en langlaufen. In de zomer kunt u onze schapen ontdekken in het dorp dat bekend staat in Frankrijk.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met wasmachine en -droger in Asté
Appartementen met wasmachine en -droger

nieuw appartement op de begane grond in een oud gebouw

Appartement 50m2 - 3 slaapkamers + Parking La Mongie

Charmant T2 bis 45m² geclassificeerd 3* 50m Thermen

LAUPADDY

Le Laventin - Bd de la grotte - Stadscentrum - 52 m²

T2 met een eigen binnenplaats. Marktplein

Appartement Le Secret, 140 m2, dicht bij het heiligdom, airconditioning

Le Mirambel-62 m2- 2 slaapkamers-180° uitzicht-Heiligdom
Woningen met wasmachine en -droger

Chalet voor 6 personen

Le petit Bascans, SPA, lagunezwembad, fitnessruimte

La Grange d'Emmanuel, 6 personen, Arrens-Marsous

Gezellig cocon in het hart van de Pyreneeën

rustig houten huis

Huis /huisje in de bergen

Chalet met uitzicht op de bergen

Charmant rustig huis.
Flats met wasmachine en -droger

Mooie appartement, licht, PRIVÉ PARKING, stadscentrum

Studio "La croisée des chemins" Argelès Gazost

Appartement 4 tot 6 personen verblijf zomer winter kuur

Prachtige studio dicht bij de kabelbanen

Cocooning appartement met tuin in Cauterets

Kabelbaan en dorp op 3 minuten lopen

T2 NIEUW 40M² GEKLASSEERD 3* THERME WIFIGRATUIT

Appartement 2/4 personen residentie Cami Réal - linnengoed inbegrepen
Wat is de beste tijd om Asté te bezoeken?
| Gemiddelde prijs | € 91 | € 95 | € 93 | € 93 | € 89 | € 89 | € 100 | € 104 | € 90 | € 85 | € 91 | € 98 |
Feiten over vakantiewoningen met wasmachine en droger in Asté

Totaal aantal vakantiewoningen
Ontdek 160 vakantiewoningen in Asté

Nachttarieven vanaf

Geverifieerde recensies van gasten
Meer dan 4.980 geverifieerde recensies om je op weg te helpen

Gezinsvriendelijke vakantiewoningen
130 accommodaties zijn ruim en hebben kindvriendelijke voorzieningen

Huisdiervriendelijke vakantiewoningen
60 accommodaties waar huisdieren welkom zijn

Accommodaties met een speciale werkplek
30 accommodaties hebben een speciale werkplek

Toegang tot wifi
110 vakantiewoningen in Asté hebben wifi

Populaire voorzieningen voor gasten
In accommodaties in Asté hebben gasten graag: Keuken, Wifi en Zwembad

Gemiddelde beoordeling van 4,8
- Woningen Asté
- Appartementen Asté
- Gezinsvriendelijke accommodaties Asté
- Chalets Asté
- Huisdiervriendelijke accommodaties Asté
- Accommodaties met bubbelbad Asté
- Accommodaties met open haard Asté
- Accommodaties met buitenterras Asté
- Accommodaties met patio Asté
- Accommodaties met wasmachine en -droger Hautes-Pyrénées
- Accommodaties met wasmachine en -droger Occitanie
- Accommodaties met wasmachine en -droger Frankrijk