Vakantiewoningen met ontbijt in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met ontbijt op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met ontbijt in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met ontbijt kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Gastenkamer met ontbijt
In het verleden was dit huis de meisjesschool van het dorp. Op enkele kilometers afstand , Collonges-la-Rouge, Turenne, Curemonte en binnen een straal van 40 km, Beaulieu/ sur Dordogne, Martel, Rocamadour ...allemaal geclassificeerd als "mooiste dorpen van Frankrijk". * Op de begane grond heb je een slaapkamer, badkamer/toilet en eethoek. In dit rustige toevluchtsoord, natuurlijk voorzien van airconditioning, kun je volledig genieten van je vakantie . Opmerking: beddengoed en beddengoed voor je verblijf 👍

Windmolen
Gelegen in het hart van de Quercy tussen Cahors en Montauban, biedt het je een romantische vakantie of een uitvalsbasis voor een toeristisch verblijf. Gerestaureerd met behoud van zijn oorspronkelijke ziel (vleugels in beweging met de wind, stenen en kalkvoegen...) bestaat het op de begane grond uit een kleine ingerichte keuken, woonkamer, op de 1e verdieping badkamer en toilet, en op de 2e verdieping een slaapkamer. Buiten een terras met tafel. Ontbijt met boerderijproducten inbegrepen voor 1 nacht.

Idyllisch huis in de Causse

Boomhut van de Alisier, spa, in de buurt van Sarlat
Ongebruikelijk verblijf in de regio Sarlat in Black Périgord. We zullen je verwelkomen in een boomhut die is geboren in een mooie hoek van de natuur van de accommodatie, tussen eikenbomen, holm eikenbomen en alisiers, afgelegen en alleen in het midden van 25000 m2 weiland. het tarief is inbegrepen: lakens, kussens en dekbedden (opgemaakte bedden bij aankomst) handdoeken, handschoenen, badjassen en slippers. ontbijt, geserveerd in een mandje dat wordt gehesen. water, elektriciteit, verwarming

De Cabane du Prestadou Sauna Spa
La Cabane du Prestadou - Scandinavisch bad en sauna Ontsnap naar Domaine du Prestadou en ontdek ons uitzonderlijke houten huisje, ontworpen om hoogwaardig comfort en gemeenschap met de natuur te combineren • Kingsize bed 200 x 200 • Authentieke traditionele hotstone-sauna • Zweeds Scandinavisch bad, verwarmd door houtvuur • Panoramisch terras • Buitenbed 160x200 • Prachtige marmeren inloopdouche - Ingerichte keuken • Tv • Omkeerbare airconditioning Welkomstaperitief en ontbijt

De ongewone charme met Spa en Panorama!
Landgoed "Rêve en Périgord". In het hart van de Périgord Noir, charmante hut, ongebruikelijk, rond, met zijn koepel om de lucht te bewonderen, zijn eigen spa, beschut, verwarmd tot 38° en het hele jaar in gebruik! Airconditioning en verwarming. Prachtig uitzicht vanaf je bank, de jacuzzi en het terras op het Château des Milandes (Joséphine Baker), het Chateau Fort de Beynac en de Dordogne-vallei. Kleine hoek van het paradijs hoog, je kijkt uit op de "Vallei van 5 kastelen".

spa sauna huisje in een natuurlijke omgeving
Geniet van de charmante omgeving van dit romantische huis omgeven door de natuur. Je zult relaxen in de spa of in de private sauna. Daarnaast kan er een uitgebreid ontbijt bij je bezorgd worden. Wij bieden diensten aan zoals een yogales,een massagesessie of sportcoaching op reservering 72 uur van tevoren. Een dienblad met sushi kan 72 uur van tevoren ook op reservering bij je worden bezorgd. We zouden graag een geweldige ervaring hebben in Wabi Sabi lodge_spa.

Nids in Périgord noir
We verwelkomen je aan de rand van het bos in een houten hut met een eigen spa, aangesloten tv en omkeerbare airconditioning. Na de parkeerplaats loop je 150m over een verlicht pad. Gelegen op 7 meter boven de grond, ben je alleen in de wereld voor magische momenten en proef je goede kleine gerechten die zelf bereid zijn met lokale producten en onze boerderij. Op tien minuten van Sarlat la caneda en Montignac-Lascaux zijn de activiteiten zeer gevarieerd en talrijk.

Charmant huisje en Scandinavisch bad 'Le Prestadou'
Kom en verbreek de verbinding voor een moment uit de tijd op het landgoed Prestadou: rust, ontspanning, natuur, massage op reservering. Zeer cocooning charmant huisje, alle comfort en gecertificeerde 3 sterren. Grote tuin en privé Scandinavisch bad exclusief gereserveerd voor het huisje en het hele jaar door verwarmd met hout. Buitenbank, ligstoelen, barbecue en plancha. Alkoofslaapkamer met groot 160x200 bed & sterrenhemel. Solo- of duo-massage op afspraak

Rustig verblijf: spa en ontbijt inbegrepen.
Je zult genieten van dit unieke romantische uitje. De Moulin de Brunard is een voormalige windmolen en kijkt al sinds de 17e eeuw naar het platteland. Het is in 2019 met zorg gerenoveerd en verwelkomt je vandaag in een intieme en charmante omgeving. Begin de dag met een lokaal of biologisch ontbijt, bestaande uit zelfgebakken brood en muffins. En voor een pauze van absolute ontspanning kun je genieten van de eigen hot tub speciaal voor jou.

De Lodge De L'Orme - Quercy
Ontdek Les Lodges du Quercy : drie hutten van 5 meter hoog in het hart van het regionale natuurpark Causses du Quercy in de Lot. Trakteer jezelf op een unieke ervaring midden in de natuur. Geniet van een gezellige slaapkamer, een badkamer met een grote inloopdouche en een luxe privé-spa voor momenten van absolute ontspanning! Uitgerust met airconditioning en verwarming zijn de Lodges het hele jaar geopend.

La Pinay - een charmant huisje met spa en airconditioning
Populaire voorzieningen voor accommodaties met ontbijt in Lot
Woningen met ontbijt

HUIS VAN GELUK

Warm huis: de saulou

30 minuten van Cahors (Lot), huis met duiventil

Gite LOT huis Bois "La parenthèse Lotoise"

Domaine les Maurelles WALNOOT cottage 6/7 personen.

Eigentijdse vakantiewoning in St Médard 46150

Zwembad en spelletjeshuisje, op het platteland - Familiecomfort

Grote Kota met Scandinavisch bad
Appartementen met ontbijt

Studio 'La belle étape'

Tijdelijke of kortetermijnverhuur

Het Sarladais Love Nest ~ Romantisch/Balneotherapie

Appartement Aux 3 Sens - centrum - airconditioning - garage

Modern en licht in het middeleeuwse centrum

Studio in een vrijstaand huis

LES GRANGES DE L'ABBAYE Werkplaatskamer

Charmant appartement in het midden van het platteland
Bed & breakfasts met ontbijt

rustige en gezellige oase, dicht bij Lascaux 4

Kasteel, spa en zwembad: L'Escale Mauricienne

Gastenkamer Zwembad, Spa, Sauna

gastenkamers midden in de natuur -

Dordogne Manor B&B in Autoire, Frankrijk

La Grange Occitane

kamer in een huis midden in de natuur

Kamer & Tafel van de gasten "Dé-lys"
- Chalets Lot
- Accommodaties met ontbijt Occitanie
- Accommodaties met ontbijt Frankrijk