Vakantiewoningen op een boerderij in Lot
Vind en boek bijzondere boerderijen op Airbnb
Best beoordeelde boerderijen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze boerderijen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Uitzonderlijke locatie tussen Lascaux en Sarlat.
Kom en laad je batterijen op in een natuurlijke omgeving. Ideaal gelegen in het hart van de Vézère-vallei, op 5 km van de Eyzies, hoofdstad van Prehistorie, tussen Montignac-Lascaux en het internationale centrum van muurkunst, en Sarlat, de middeleeuwse stad, kunst en geschiedenis, biedt onze boerderij Périgourdine je al zijn comfort en rust. Bestaande uit een ruime woonkamer (wifi, tv), keuken, slaapkamer (tweepersoonsbed) en een douche. Sluit de dag af bij de houtkachel. (gratis)

Het kippenhok van Thomas
In het hart van een boerderij, gelegen op 4 km van het dorp St Pompon waar je alle lokale winkels vindt. Halverwege de bastide de Monpazier en de beroemde stad Sarlat is de gite ideaal gelegen om je de charmes van het platteland en een bezoekje aan de belangrijkste bezienswaardigheden van de Périgord te bieden. Omgeven door een boomgaard, kunt u genieten van het seizoensfruit en de eieren van onze kippen. Dit is een vakantieboerderij met veel huisdieren en er is geen wifi.

De boshut
Een natuurvakantie in dit kleine chalet aan de rand van het bos waar comfort, sereniteit en welzijn samenkomen. Een uniek moment van ontspanning voor 2 om samen te komen, geen tv, maar bordspellen, geen wifi, maar 4G, geen lawaai van de stad, maar die van de natuur en de wilde dieren. Je moet je auto op een eigen parkeerplaats onder de bomen op 100 meter afstand zetten en naar de boomhut lopen door het ponyweide. Droog toilet, handdoekenlinnen en douchegel aanwezig

Natuurverblijf, plantengeur
Hier is de natuur alom. De geur van verse planten, de geur van hout, de adem van paarden... We groeien, we kiezen, we distilleren. Vlak naast je. Kinderen observeren, ouders ademen, stellen komen weer in contact, vrienden delen. Dit is geen catalogushuisje. Het is een plek die leeft en beweegt. Een boerderij waar je gewoon welkom bent, zoals je bent, en zoals wij. Als je van echte plekken houdt, waar herinneringen moeiteloos worden gecreëerd... welkom.

Le Moulin de Carrié
Deze oude watermolen, volledig gerenoveerd, zal je verleiden met zijn charme en rust. U slaapt boven de kreek die je nachten zal rocken. Een zonnig terras met uitzicht op de natuur verwelkomt je maaltijden. Je kunt je winteravonden doorbrengen in de panoramische woonkamer met houtkachel en zomeravonden bij de vijver of waterval. Gegarandeerd rust de weg stopt bij de molen. Rechtstreeks toegang tot vele wandelroutes.

Gite de groene luiken
Voor een ontspannen en ontdekkingsverblijf verwelkomt het groene luikenhuisje je in Calviac en PGD Gelegen op het platteland 8 km vanaf Sarlat , op één verdieping volledig gerenoveerd in 2019/2020 We hebben ervoor gekozen om de lakens , handdoeken , niet op te nemen in de prijs van 15 euro per bed ( opgemaakte bedden). Maar je kunt je persoonlijke was meenemen Voor een verblijf van 7 nachten, gratis beddengoed

La Pinay - een charmant huisje met spa en airconditioning

La Grange au Garrit & SPA
Welkom bij La Grange du Garrit Gelegen op de Dordogne, op het platteland, in de buurt van Villefranche du Périgord, verblijft u in een atypische oude schuur volledig gerestaureerd (220 m² bewoonbaar) op 2 niveaus. Ontspannen, wellness, rust en natuur. Dat is wat je hier wacht! Je zal genieten van de tuin, de SPA met het grote PRIVÉ bubbelbad verwarmd tot 34°C, en de voorzieningen.

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad
U bent van harte welkom op onze boerenhoeve. De hoeve is rustig en landelijk gelegen. De woning is geschikt voor 9 personen en heeft 4 slaapkamers, een ruime huiskamer en een gezellige woonkeuken. Buiten heeft u de beschikking over een overdekte veranda met barbecue, een volledig uitgeruste buitenkeuken en een prachtige tuin met speeltuin, privé zwembad, en hottub.

wilde natuurchalet
mooi huisje in de natuur. Meer dan een hectare hout en opruimen om te genieten van de stilte , vogels, sterren. We zitten op de zwarte driehoek van de quercy. Het chalet is zeer goed uitgerust met zeer goede slaaparrangementen. Wandelpaden rondom en de rivier klaar om te zwemmen. Goed op de prachtige bezienswaardigheden van de parkeerplaats bij elke omweg .bitvezel

Longère Lotoise in een groene omgeving
Welkom bij Domaine de Taillefer Bas, gelegen op 3 km van Martel en op 5 km van de rivier de Dordogne. Typisch huis van Quercy uit 1801 en in 2003 gerenoveerd, op een terrein van 15 hectare deels bebost. Zout zwembad 6/12m op het zuiden met uitzicht op de vallei, beschikbaar op alle uren van de dag. Eigen tuin en parkeerplaats
Populaire voorzieningen voor boerderijen in Lot
Gezinsvriendelijke boerderijen

La p'tite maison

Studio Condamines

Ecologische caravan in Rocamadour

Luxe huisje en zwembad op milieuvriendelijke microboerderij

Charmante studio midden in de natuur

Veyrieres Gites - Tussen Lot & Dordogne

Joert in de vrije natuur

De Orchideeënruimte, midden in de natuur!
Boerderijen met patio

Le Bon Chemin studio bij Sarlat-la-Canada

Modern ingericht huis & natuur zwembad & uitzicht

zeer charmant klein huis

Charming Tournesol bij Laugerie Basse Gites

Nids in Périgord noir

In Périgord huis met zwembad op 2 hectare

Pipowagen bij 'le bon chemin'

Lodge du Hibou
Boerderijen met wasmachine en -droger

Huis met zwembad tussen Perigord Noir en Quercy

Charmant huisje, idyllische locatie, zwembad

3 km SARLAT charmante gîte in ecolodge

La Grange, landelijke rust en stilte.

Jacque's Gite en notenboerderij, geschikt voor 2 of 4 personen

Vakantie in Corrèze, in het hart van de Xaintrie

Le Cantou 9 slaapplaatsen met zwembad

Schat van de Périgord - uitzicht op uitzonderlijke kastelen
- Chalets Lot
- Boerderijen Occitanie
- Boerderijen Frankrijk