
Vakantiewoningen met zwembad in Lot
Vind en boek bijzondere woningen met een zwembad op Airbnb
Best beoordeelde woningen met zwembad in Lot
Gasten zijn unaniem: deze woningen met zwembad kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Gite des Reves
Gîte des Rêves ligt op een rustige locatie aan de rivier aan de rand van een kleine landelijke gemeente genaamd 'Cornus'. Het maakt deel uit van een groter dorp op een paar minuten afstand 'Cénevières', dat beschikt over een prachtige middeleeuwse kastelen. Een kleine gemeenschappelijke winkel en een heerlijke brasserie, waar je overdag een drankje kunt drinken of 's nachts van een smakelijke maaltijd kunt genieten. U kunt thuis blijven en ontspannen in de mooie tuin van de Gite, een uitnodigend zwembad met uitzicht op de rivier of deze prachtige regio 'Les Causses du Quercy' verkennen.

Rectory 16th/5*/verwarmd zwembad/airco/parc close/
Rijk aan zijn verleden en terroir, onthult ons eerbiedwaardige huis zijn honingkleurige stenen muren terwijl je een landpad volgt. Op een paar competities uit Sarlat en Rocamadour is de Rectory gerestaureerd met stijl en respect voor de authenticiteit. Niet over het hoofd gezien . Supermarkt minder dan 15 minuten. Verwarmd zwembad, airconditioning overal, Parc 7000m2. Markt op minder dan 10 minuten. BELANGRIJK: € 180 Eindschoonmaak en wasgoed (handdoeken, lakens, dekbedovertrekken, kussenslopen, keukenhanddoeken) kosten worden gevraagd

Geweldige houten lodge en zwembad. Zuidwest-Frankrijk
LES TRIGONES DU CAUSSE - SAINT MARTIN LABOUVAL, in de regio Lot. Ook op lestrigonesducausse en op IG Dit milieuvriendelijke houten huis, met alle faciliteiten, gelegen tussen de bomen, biedt je een onderdompeling in het hart van de natuur tijdens je uitje of vakantie. Linnengoed inbegrepen. WIFI. Ons zwembad (gedeeld met mijn man en mij) ligt op 20 meter van La Trigone, je hebt gratis toegang via een aparte trap van 01/05 tot 30/09. Minimumverblijf van twee nachten. Geopend alle seizoenen. Geen TV.

Kasteel van Belmont-Sainte-Foi
In een natuurpark, op 1 uur van Toulouse, is het Château de Belmont-Ste-Foi een erfgoedjuweel. "La Bergerie", geclassificeerd 4*, is een onafhankelijk, comfortabel huis, gelegen bij de ingang van het 5 ha park, tussen het kasteel en de duiventil. Volledig gerenoveerd met respect voor het Quercynois-gebouw, het heeft 1 slaapkamer en 1 mezzanine (laag plafond omdat onder de dakhelling). Ideaal voor 1 stel, het is perfect voor een stel met kinderen. Maximaal 3 volwassenen.

Petit Paradis - Privézwembad
Nieuw ingericht en ingericht met een eigen zwembad, vakantiehuis gelegen in het hart van Périgord Noir. Het huisje is ideaal gelegen met een spectaculair uitzicht op een kasteel en het omliggende platteland. Het is geschikt voor twee personen. Het kan geschikt zijn voor een stel met 2 kinderen. De accommodatie ligt dicht bij restaurants, gezinsvriendelijke activiteiten, het nachtleven, de rivier en vooral belangrijke toeristische bezienswaardigheden in de omgeving.

Stenen schuur met een zwembad en een meer.
Het maakt deel uit van een groot pand verborgen weg van de buitenwereld. Het huisje ligt aan de rand van prachtig aangelegde tuinen met privézwembad, zomerkeuken en jeu de petanqueplaats die allemaal naar het privémeer leiden en de achtergrond vormen voor een geweldig vakantiehuis. Het dorp Cazals, op 500 meter lopen, heeft elke zondag een supermarkt, 12 maanden van het jaar, evenals een bekroonde bakker, boerderijwinkel, restaurants, enz.

Charmant huisje op het platteland
Dit kleine stenen huis, vol karakter, is de perfecte plek om te ontspannen op het platteland. Geniet van het grote zwembad (12m X 6m) met een uitzonderlijk uitzicht op de Lot-vallei. Het verblijf is zeer goed gelegen voor een bezoek aan Figeac, Saint-Cirq-Lapopie of de beroemde grotten van Pech-Merle, en ook om te genieten van de prachtige wandelingen in de regio en een paar kilometer in de Célé-vallei.

Le Caillou
Ontdek ons kleine stenen huis, in de oude broodoven van het dorp, in het hart van het Quercy Regional Park. Ideaal voor diegenen die op zoek zijn naar natuur en rust terwijl ze genieten van de vele terrassen van de tuin en een groot zwembad zonder uitzicht. In de buurt kun je verschillende wandelpaden, typische dorpen en de activiteiten van de rivier de Lot ontdekken op een paar minuten rijden.

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad
U bent van harte welkom op onze boerenhoeve. De hoeve is rustig en landelijk gelegen. De woning is geschikt voor 9 personen en heeft 4 slaapkamers, een ruime huiskamer en een gezellige woonkeuken. Buiten heeft u de beschikking over een overdekte veranda met barbecue, een volledig uitgeruste buitenkeuken en een prachtige tuin met speeltuin, privé zwembad, en hottub.

La Blanchie Haute-Gîte de Charme & Zwembad Lot
Welkom in La Blanchie Haute, een charmante cocon in het hart van de Dordogne-vallei, in Martel, een van de mooiste dorpen in Lot. Ons driesterrenhuisje is ontworpen voor twee personen en biedt je een rustige en verjongende ervaring, ideaal voor een romantisch uitje, een weekend in de natuur of een pauze van het dagelijks leven.

Charmant huis • Subliem uitzicht en infinity pool
Adembenemend uitzicht, verwarmde infinity pool, absolute rust en stilte. Een stenen huis badend in licht, twee comfortabele slaapkamers, woonkamer open naar de natuur, elegante keuken. Intieme tuin, pergola, ochtendzoetigheid, avondstilte. Hier is elk detail rustgevend. Deze plek wordt niet bezocht. Het wordt ervaren.

Gîte Le Pomodor -zwembad - 8 km van Sarlat
In de Périgord Noir, op 8 km van Sarlat, is Le Pomodor een klein traditioneel huis aan de zijkant van een heuvel omgeven door de natuur. Je zult genieten van een eigen en gemeubileerd terras, evenals de grote ruimtes van de tuin en het bos. Sinds 2023 heeft Le Pomodor een zoutzwembad (10x4m). Wifi (glasvezel)
Populaire voorzieningen voor woningen met een zwembad in Lot
Huizen met zwembad

Les Terrasses de Beynac in het hart van het dorp

Charmant huis met alle comfort

Mooie boerderij, verwarmde ommuurde tuin met zwembad

Gîte en groot park "Les Restanques"

Vakantiehuis Chateau de Castelnau

Unieke woning, verwarmd zwembad, grote tuin

Uitzicht op de vallei en het kasteel - Les Tulipes

Huis Sophie
Flats met zwembad

Rustig appartement in Cahors met zwembad

Studio gehuurd als vakantiehuis in het hart van Souillac

appartement in privéwoning.

Sarlat, appartement T3 met airconditioning privéwoning

Orpheus-appartement met gedeeld zwembad

Studio Maïwen dicht bij Sarlat

gîte le merle. appartementen op de begane grond.

Appartement 3* in beveiligde residentie met zwembad
Woningen met eigen zwembad

Pech Gaillard door Interhome

Le Mas de Serre door Interhome

Les Chenes van Interhome

Le Causse du Cluzel door Interhome

Le Chêne Vert by Interhome

L'Eglantier by Interhome

Passerat van Interhome

L'Orme by Interhome
Bestemmingen om te verkennen
- Rijtjeshuizen Lot
- Accommodaties met wasmachine en -droger Lot
- Kastelen Lot
- Accommodaties aan het water Lot
- Hotelkamers Lot
- Accommodaties voor rokers Lot
- Boerderijen Lot
- Appartementen Lot
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot
- Schuren Lot
- Accommodaties met ontbijt Lot
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot
- Accommodaties met kajak Lot
- Campers Lot
- Boomhutten Lot
- Accommodaties nabij een strand Lot
- Woningen Lot
- Accommodaties met patio Lot
- Accommodaties met buitenterras Lot
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot
- Bed & breakfasts Lot
- Privésuites Lot
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot
- Kampeerterreinen Lot
- Ecolodges Lot
- Villa's Lot
- Accommodaties met open haard Lot
- Lofts Lot
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot
- Chalets Lot
- Vakantiewoningen Lot
- Accommodaties met sauna Lot
- Tenten Lot
- Flats Lot
- Accommodaties nabij een meer Lot
- Houten huisjes Lot
- Tiny houses Lot
- Huisjes Lot
- Gastenverblijven Lot
- Service-appartementen Lot
- Accommodaties met bubbelbad Lot
- Koepelwoningen Lot
- Accommodaties met vuurplaats Lot
- Accommodaties met een zwembad Occitanie
- Accommodaties met een zwembad Frankrijk




