Huisjes in Lot
Vind en boek bijzondere huisjes op Airbnb
Best beoordeelde huisjes in Lot
Gasten zijn unaniem: deze huisjes kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

De Pech de Valprionde
We zijn nu 2** geclassificeerd. Ontdek een comfortabel, volledig uitgerust huisje met ouderwetse charme in het hart van het gehucht Saint-Félix. Als je op zoek bent naar rust en de echte ervaring van het platteland van Quercy met zijn prachtige landschappen, is het een ideale locatie om te ontsnappen aan de drukte van het stadsleven. De dichtstbijzijnde winkels zijn ongeveer 10 km hier vandaan. Artistieke, historische en prehistorische bezienswaardigheden en fijne regionale gerechten zijn echter gemakkelijk toegankelijk. Lees hieronder andere dingen om rekening mee te houden.

Coucou Cottage, schattig vakantiehuis + privézwembad
Coucou huisje, een 300 jaar oud stenen huis dat onlangs naar een hoge standaard is gerenoveerd naar een hoge standaard. Woon-, eet- en keukenruimte, allemaal open. Er zijn 3 slaapkamers en 3 badkamers, een slaapkamer voor twee personen op de begane grond en een familiebadkamer. Rolstoeltoegang mogelijk. Boven is er een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden met een eigen doucheruimte. Een derde slaapkamer met kingsize tweepersoonsbed en eigen doucheruimte. Het grote overdekte buitenterras kijkt uit over de tuin en het privézwembad en de barbecue. Prachtig uitzicht op het platteland.

Rust in de Dordogne op 5 km van Sarlat
Neem een pauze en kom tot rust in deze rustige oase. Gelegen in 2 hectare prachtig parkachtig terrein naast het prachtige Chateau de la Roussie. Deze gîte met 1 slaapkamer biedt een volledig uitgeruste keuken, een tweepersoonsbed, een bad, een douche en een bidet en een ruime zithoek. De prachtige patio heeft een eettafel buiten, ligbedden, een bank en een barbecue. Het prachtige zwembad wordt gedeeld met de eigenaren van het huis. Er is een zwembad van 10x5m en een bubbelbad. De tuin biedt veel schaduwrijke plekken om te zitten en te ontspannen, met een prachtig uitzicht

La Petite Maison: sprookjesverblijf in het dorpscentrum
Stone Cottage, 2 slaapkamers, 2 badkamers, (geschikt voor maximaal 5 volwassenen) La Petite Maison onderscheidt zich van talrijke accommodaties onder Beynac en heeft een centrale locatie in het dorp. Het onderscheidt zich als een van de meest iconische woningen in de omgeving en wordt vermeld in vele reisgidsen, blogs en fotoboeken van de regio Dordogne. Deze residentie ligt langs een geplaveid voetpad dat naar het 12e-eeuwse kasteel leidt en biedt een middeleeuws avontuur voor mensen die op zoek zijn naar een meeslepende ervaring.

L'Ombrière - Mooie 18e-eeuwse residentie
L'Ombrière is een mooie 18e-eeuwse residentie gelegen op 5 km van de middeleeuwse stad Sarlat, en ligt op 200 m van het enorme Château de Montfort , dat ook een fascinerend dorp is in de Dordogne vallei. Prachtig panoramisch uitzicht op de vallei van de Dordogne en dicht bij de rivier en de zwemplaatsen. Perfect uitgangspunt voor een bezoek aan alle toeristische bezienswaardigheden van de regio. 4 mooie slaapkamers, elk met een en suite badkamer en eigen toilet. De 2 zolderkamers zijn uitgerust met airconditioning.

Het atelier Gilbert Maison, privé jacuzzi, parkeerplaats
Vrijstaand huis niet over het hoofd gezien, gemaakt van stenen gelegen in een oud gehucht. Deze comfortabele plek zal je verleiden met zijn nette inrichting, de eigen SPA zal worden gewaardeerd na lange bezoeken, de locatie om Sarlat, de prachtige dorpen,de Dordogne-vallei, zijn kastelen en alle bezienswaardigheden te verkennen. Twee terrassen tot uw beschikking om te genieten van een goede maaltijd in de buitenlucht of te ontspannen op de ligbedden. SPA water ververst na verblijf. Zwembad om eigenaar te delen.

Aangenaam vakantiehuisje van de Lot Touristique
Charmant huisje met één verdieping voor 2 tot 4 personen, gelegen bij een gehucht. Het is gerenoveerd en combineert de prachtige steen van de Quercy, de zichtbare balken en het recente comfort. Het beschikt over: - grote kamer met een uitgeruste open keuken (oven, magnetron, inductiekookplaat, koelkast, afzuigkap, vaatwasser, tv) en een clic-clac (2 personen in 140). - Nachtmunt: een bed voor 2 (140) -Badkamer met douche -wc - geklimatiseerd - Buitentafel, BBQ NB: beddengoed en handdoeken niet voorzien

Het kleine huisje in de Rozen
Ontspan in dit huisje van Garde-Barrière voor 4 personen, rustig en elegant, grenzend aan de weg van de Lot-vallei. Lakens en handdoeken zijn voorzien. Nespresso. Yogalessen aangeboden in het park met 300 rozenstruiken en meditatiesessies aan de rand van de vijver met waterlelies (open deelname) Huisje gelegen op het circuit van de Lot-vallei met het kasteel van Larroque-Toirac op 3,6 km, Cajarc op 12 km, Saint-Cirq-Lapopie op 36 km. Rocamadour ligt op 40 km en de middeleeuwse stad Figeac op 12 km.

Een unieke schuur tussen traditie en modernisme
Wanneer de oude schuur een landhuis wordt, combineert het moderniteit met rustieke charme... Gelegen in het hart van het Regionale Natuurpark van de Causses, kom en ontdek Aveyron en Lot vanuit dit huis genesteld in een klein gehucht, op 20 km van Villefranche de Rouergue en op 7 km van Cajarc. Deze charmante schuur, omgeven door natuur op een bosrijk perceel van 6000m2, biedt alle comfort die je wenst. In juni en juli hebben verblijven van een week (zaterdag tot zaterdag) de voorkeur.

De magie van het huisje in het park van een oude molen
🌟 Een charmant stenen huisje, een tuin, een beek die door de bomen stroomt naar de oude molen bewoond met liefde. Dit is de ideale plek voor een stel of twee vrienden die op zoek zijn naar authenticiteit, schoonheid en momenten om te delen. Gelegen in het pittoreske Lot, op korte afstand van de Périgord, verwelkomt het huisje je met zijn gezellige en lichte sfeer. Een uitnodiging om kastelen en sprookjesachtige landschappen in het zuidwesten van Frankrijk te verkennen.

Chalet met twee slaapkamers, Le Bois de Faral
Extra beddengoed en handdoeken: € 9 per persoon. Le Bois de Faral is een gites dorp, met respect voor het milieu. Niet alleen voor de prachtige omgeving in de Lot, maar omdat wij mensen in deze omgeving leven dat we daar zo gezond mogelijk zouden willen zijn. Speel in het zwembad, doe niets, let op de kinderen... geniet ervan. Weet je niet zeker wat je moet doen? Wil je niets doen? We bieden elkaar, zonder een gevoel van prioriteiten.

Gerenoveerde schuur in Sarlat. Zwembad en buitenkeuken
Le Brugal ligt op een bevoorrechte en prachtige locatie op slechts 3 km buiten het middeleeuwse stadje Sarlat in de Périgord Noir, Dordogne. Het beschikt over 18 hectare (44 hectare) weelderig platteland om te ontdekken en te genieten, samen met 360 graden uitzicht over de vallei. Le Brugal biedt charmante accommodatie met een groot zwembad en onze persoonlijke, vriendelijke service.
Populaire voorzieningen voor huisjes in Lot
Huisjes met bubbelbad

Romantische gîte voor twee met jacuzzi in de buurt van Sarlat

Mooie Bastide uit 1850, zwembad en Scandinavisch bad

The Meadows - Larroque Haute Gites

Huisje voor 5 - jacuzzi

L'Oustal 5p, 3*, verwarmd zwembad, Spa, Park & wifi

Romantisch huisje met jacuzzi

Boschutje met eigen tuin

Charmante lodge midden in de natuur & spa (jacuzzi)
Huisdiervriendelijke huisjes

Groot huis in Périgord op 10 minuten van Sarlat

Mooi huis zeer comfortabel op 15 minuten van Sarlat

The Cottage at Combet: Exclusieve retraite in de natuur

De tuin van de heks en de draak

Bosbessen

Les Volets Bleus, op een paar stappen van het dorpsleven

MaisonDecharme***+Zwembad+Uitzicht in het hart van de Périgord

Charmant huisje in de Dordogne met zwembad
Privéhuisjes

Charmant huisje, steen, heuveldorp

"La Salamandre" Gezellig huisje met zwembad

Gîte de la Prairie in Périgord Noir

Charmant vakantiehuisje aan de Vézère-rivier.

Les Muses - 3-sterrenhuisje - Verwarmd zwembad

Charmante maison à la campagne

Broodoven, Dordogne-vallei, 2 tot 4 personen, zwembad

Landelijk verblijf - La Rivière Assoiffée
- Chalets Lot
- Huisjes Occitanie
- Huisjes Frankrijk