Vakantiehuizen in Lot
Vind en boek bijzondere vakantiehuizen op Airbnb
Best beoordeelde vakantiehuizen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze vakantiehuizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Charmant huisje op het platteland, advitamrelais.
In een rustige omgeving in het natura 2000-gebied, in Aveyron, dicht bij de Lot en Tarn-et-Garonne, is deze accommodatie een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan de belangrijkste toeristische bezienswaardigheden van Occitanie. (St Cirq Lapopie, Albi, Najac, Cordes-sur-Ciel.) Keuken ingericht, badkamer op elke verdieping, inclusief een in de mastersuite. In de tweede slaapkamer kunnen eenpersoonsbedden worden samengebracht om een queensize bed te maken - optie alleen beschikbaar voor een minimum verblijf van 5 nachten. Toegang tot het terras.

Atypische vakantiewoning met 2 cèpes
Juli augustus (minimaal 6 nachten) September tot juni (minimaal 2 nachten) afhankelijk van de periode Authentieke gîte om te ontspannen en te genieten van vele landschappen Gelegen in het noorden van de Lot, dicht bij Saint Céré, Autoire, Loubressac, Bretenoux, Castelnau, kastelen, grotten van Presques, Padirac, Activiteit: kanoën, dierenpark, waterpark, paardrijden, wandelen, watervallen, kasteel, bioscoop, zwembad, Winkels in de buurt Huisdieren toegestaan Schoonmaakkosten -> € 50 Beddengoed->€ 12/bed handdoek -> € 4/pers

Zeer rustige studio in een vrijstaand huis
Onafhankelijke studio, op de begane grond van een vrijstaand huis, met ingerichte keuken (koelkast, koffiezetapparaat, wasmachine, magnetron, oven, inductiekookplaat), grote badkamer (Italiaanse douche), nieuw beddengoed (april 2024). Gelegen in een zeer rustige impasse op 10minutenlopen van het centrum van Figeac. Gratis pendeldienst op 100 m. Afgesloten parkeergelegenheid, gratis op eigen terrein. Goed opgeleide dieren zijn welkom. Ik heb altijd in de omgeving gewoond en wil je graag voorzien van wat je moet doen!

Mooie vakantiewoning in Périgord Noir
Dit kleine hoekje van het paradijs gelegen in het hart van de Périgord Noir, in een oase van rust biedt je een prachtig verblijf, in een oude schaapskooi uit de 19e eeuw. In de buurt van een 18 T golfbaan, het dal van de Dordogne, de Vézère, de vele kastelen ( Castelnaud, Les Milandes, Beynac, Biron, Hautefort, enz ...) Les Grottes: Combarelles, Maxange, Font de Gaume, Tourtoirac, Rouffignac, Lascaux ect... De tuinen van Eau, Marqueyssac, Eyrignac etc. Wandelen, kanoën, vliegen,heteluchtballonnen etc

Vakantiehuis La Petite Caussenarde
Deze rustige plek biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin. Gelegen in het hart van het platteland van Lotois. In de buurt van afritten van snelwegen en toeristische bezienswaardigheden (Cahors ,Rocamadour Padirac, enz...) We hebben ervoor gekozen om beddengoed en handdoeken niet in de prijs op te nemen. Ik kan ze voorzien voor de prijs van 15 euro per bed (opgemaakte bedden), maar je kunt je persoonlijke beddengoed meenemen. Voor een verblijf van 7 nachten, beddengoed en gratis handdoeken.

Charmante locatie in de Périgord
18e-eeuws gebouw met een charmante onafhankelijke accommodatie van 35 m2, volledig gerenoveerd met een terras om 's ochtends koffie te drinken in de zon. De studio is georganiseerd rond een keuken die open is naar een eiken bar met een zithoek en een aangesloten tv. De slaapkamer met Buletex beddengoed en stenen badkamer. Je bevindt je op een rustige plek terwijl je op minder dan een kilometer van winkels bent en zwemt in de Dordogne. Dicht bij de mooiste dorpen van Frankrijk, kastelen en tuinen.

Tijmbloemen
Ontspan in dit rustige en stijlvolle huis. In het hart van de Bouriane bied ik dit huisje van 45 vierkante meter comfortabel,gelegen in een van de charmante dorpjes van de parkeerplaats. Ontdek de regio,rocamadour, padirac sinkhole,st cirq lapopie.... Een meer op minder dan 500 m ,met zwemmen. Elke zondag een zeer typische markt. Winkels in de buurt (dorpscentrum) Wandelingen ,bossen op 50 meter van het huisje. Elektrische auto oplaadapparatuur beschikbaar op het dorpsplein op 200 meter afstand.

Vialard Haut, privézwembad, op 15 minuten van Sarlat.
Typisch stenen huis in Périgord, met zijn eigen en omheinde zwembad (9m x 4m - leraar: 0,80 m tot 2 m), zeer goed gelegen, tussen Montignac-Lascaux (10 min) en Sarlat (15 min). Je zult volledig centraal staan om de hele regio te bezoeken: de Dordogne-vallei in het zuiden en de Vezere-vallei in het noorden. Grote niet-gesloten en bosrijke tuin rondom. Zorgvuldig gerenoveerd, vind je alle gemakken die je nodig hebt. Wandelpaden op 100 m afstand. Bakkerij en bedrijven in Montignac: 6 km.

Accommodatie voor 6 personen, zwembad
Ontspan in dit rustige en elegante huisje Deze bijzondere accommodatie, die plaats biedt aan 6 personen (+1 babybedje) op 120 m², heeft al zijn authentieke charme behouden met zijn broodoven en stenen aanrecht. Domaine de Montanty omvat 4 huisjes, die een ruim zwembad van 15 x 7 meter delen, perfect voor ontspannende en leuke momenten met het gezin in een vriendelijke sfeer. Ideale plek voor gezinsvakanties, een combinatie van comfort, authenticiteit en vriendelijkheid.

Onafhankelijk huisje met tuin en gedeeld zwembad
Charmant volledig onafhankelijk huisje verbonden aan het huis van de eigenaren met eigen toegang en terras. Huis uit 1878, volledig gerenoveerd met smaak. Gratis toegang tot de 2500 m2 tuin met verschillende ruimtes, prachtig groot zwembad en zomerkeuken (gemeenschappelijke ruimtes). Gelegen in het hart van het charmante dorpje Cazes Mondenard en zijn winkels: bakkerij, bank, restaurant, boekhandel, tabak, supermarkt...

Le Pradin 8 km van Sarlat comfort rust wifi linnengoed
Gite geclassificeerd ★★★ door de Dordogne Tourism Committee op 8 km van Sarlat in de gemeente Prats de Carlux, met beddengoed en wifi. Eigendom van 60 m2 in vrijstaand huis. Voor 2 rustige mensen met uitzicht op het omliggende landschap. Gelegen in het hart van de Zwarte Périgord dicht bij alle bezienswaardigheden van de Dordogne, Lot en lange wandelpaden.

L'oustal de Toutou
De oustal van Toutou wacht op je voor een verblijf in het hart van de natuur. Deze stenen woning is volledig gerestaureerd en bevat alle moderne apparatuur. Ideaal gelegen aan de rand van het dorpje Beaumat in de PNR van Causses du Quercy en UNESCO World Geopark. Advertentie geregistreerd onder nummer: J001001204419 Beoordeeld met 2 sterren op 10/12/2024
Populaire voorzieningen in vakantiehuizen in Lot
Gezinsvriendelijke vakantiehuizen

Le Mas de Flory - 10 personen

Villa La Vigie

Butte de Gourdon charmante onafhankelijke accommodatie

"L'orée du bois" met airconditioning en parkeerplaats

La Longère bleue wacht op u

Gîte des Vieux Chênes - Proissans

0

Studio, Lot (dep 46) - Quercy Blanc, Frankrijk
Vakantiehuizen met terras

Authentiek Frans vakantiehuis met zwembad.

GITE DU MOULIN DE GOUGNET 22 personen

Prachtige lodge. Bevoorrechte locatie

zeer charmant klein huis

vakantiedorp 10 min Sarlat - midden in de natuur

La Dommerie - Charmant huisje

Charmant huis met zwembad in Middeleeuws dorp

Kiwi-huisje met patio gratis parkeren airco wifi
Vakantiehuizen met wasmachine en droger

ONTKOPPELEN, OVERWEGEN.... uitzicht op de vallei van de Dordogne

Het huisje Moulin de la Garrigue

La Voûte: een oase van rust

Luxe *** 2/4p. appartement +zwembad

Vakantiehuis met zwembad en tennisbaan

Gerenoveerde schuur met verwarmd zwembad en uitzicht op de rotsen

De vakantiewoningen van EVANE "Castelnaud"

Een idyllische plek, bevorderlijk voor ontspanning, SPA
- Chalets Lot
- Vakantiewoningen Occitanie
- Vakantiewoningen Frankrijk