Vakantiewoningen in Lot
Vind en boek bijzondere huizen op Airbnb
Best beoordeelde huizen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze huizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Rectory 16th/5*/verwarmd zwembad/airco/parc close/
Rijk aan zijn verleden en terroir, onthult ons eerbiedwaardige huis zijn honingkleurige stenen muren terwijl je een landpad volgt. Op een paar competities uit Sarlat en Rocamadour is de Rectory gerestaureerd met stijl en respect voor de authenticiteit. Niet over het hoofd gezien . Supermarkt minder dan 15 minuten. Verwarmd zwembad, airconditioning overal, Parc 7000m2. Markt op minder dan 10 minuten. BELANGRIJK: € 180 Eindschoonmaak en wasgoed (handdoeken, lakens, dekbedovertrekken, kussenslopen, keukenhanddoeken) kosten worden gevraagd

Klein stukje paradijs in het bos
Een echt stukje van de hemel Beschermd door de rust van het bos in het hart van de gouden driehoek, is deze authentieke Périgourdine gelegen in een magisch gehucht op 15 minuten van Sarlat. Zeldzaam en atypisch, dit huis is mijn schat! ⚠️2 schattige katten moeten tijdens je verblijf worden gevoed. Zeer dankbaar aan de gastheren, ze brengen soms "geschenken" (vogels, woelmuizen) mee die niet altijd gewaardeerd worden door mensen!!! Vergeet niet om je lakens, dekbedovertrek en kussenslopen mee te nemen.

"Gîtes Brun" Maison la Treille in het hart van het dorp
De Gîte de la Treille is gelegen in het hart van het middeleeuwse dorp Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. -10% korting per week. Je kunt genieten van het schaduwrijke terras onder het latwerk. Het huisje heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers..Een groot aantal activiteiten, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken, dorpen bezoeken.. parkeren wordt aangeboden

Warm dorpshuis.
Dorpshuis in Gintrac 4 km van Padirac abyss, 3 km van Carennac, 8 km van Autoire en 25 minuten van Rocamadour. Gerenoveerd stenen huis, waaronder 1 woonkamer uitgeruste keuken,met tv en internet,een slaapbank met matras. Boven toegang via trap ,de slaapkamer voorzien van 1 160 airco bed,badkamer voorzien van toilet. Buiten overdekt terras en een overdekt terras gezien op de ruïnes van Taillefer. De Dordogne op 100m vissen ,kanoën ,wandelen en mountainbiken...winkels op 5 minuten afstand

Charmante cottage "Le Domaine de Laval"

Petit Paradis - Privézwembad

La Borde Dérobée, huisje 2 pers.
In het hart van de witte Quercy bieden wij je dit charmante huisje volledig gerenoveerd. Je kunt de authenticiteit van steen en hout waarderen. Op de begane grond: woonkamer, keuken met eethoek, badkamer. Mezzanine kamer. Buiten kunt u genieten van een tuin met zwembad en terras. Er zijn verschillende dieren aanwezig die de sfeer van de familieboerderij behouden. In de buurt: Montcuq, Cahors, Lalbenque, St Cirq Lapopie, Lauzerte, Caussade, St Antonin de Noble Val

Charmant huisje op het platteland

De Grangette de Paunac
#gerenoveerd grangettedepaunac Grange gelegen ten noorden van de Lot in het rustige gehucht Paunac. Dit kleine dorpje ligt dicht bij veel bezienswaardigheden: - Martel op 6 km afstand - Dordogne Valley voor kano-uitjes, Gluges op 11 km afstand - Turenne op 14 km afstand - Collonges la Rouge op 14 km afstand - Rocamadour op 28 km afstand Deze rustige accommodatie biedt een ontspannen verblijf.

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad

La Blanchie Haute-Gîte de Charme & Zwembad Lot
Welkom in La Blanchie Haute, een charmante cocon in het hart van de Dordogne-vallei, in Martel, een van de mooiste dorpen in Lot. Ons driesterrenhuisje is ontworpen voor twee personen en biedt je een rustige en verjongende ervaring, ideaal voor een romantisch uitje, een weekend in de natuur of een pauze van het dagelijks leven.
Populaire voorzieningen voor huizen in Lot
Huizen met zwembad

Charmant huis met alle comfort

Mooie boerderij, verwarmde ommuurde tuin met zwembad

Gîte en groot park "Les Restanques"

Vakantiehuis Chateau de Castelnau

In de buurt van Sarlat, Gîte Les Vinaigriers.

Charmant huisje in het hart van een saffraanveld

Charmante oude schuur met verwarmd zwembad

Uitzicht op de vallei en het kasteel - Les Tulipes
Huizen voor weekje weg

Huis La Tremoulette rustig met adembenemend uitzicht

Castelnaud Garden

Chalet aan de oevers van de Dordogne

Gezellig huis familie en vrienden

Appartement in huis Quercynoise

Charme, groen, ontspanning bij het zwembad, rust

Het huisje van Figuier in Quercy

Onlangs gerenoveerd stenen gebouw in de buurt van de Dordogne
Privéhuizen

Charmante accommodatie met terras en parkeerplaats

Charmant huis met tuin

Landhuis in de Lot-vallei

Gîte La Mori in La Roque-Gageac

Mooi vrij uitzicht op de Dordogne-vallei.

Oak Cottage

Clos du Noyer - Verjongende cocon met overdekte SPA

Maar des maries
- Chalets Lot
- Woningen Occitanie
- Woningen Frankrijk