
Vakantiewoningen met hottub in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met jacuzzi op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met jacuzzi in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met jacuzzi kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad
Welkom in ons prachtige landhuis, genesteld in glooiende, beboste heuvels. Geniet van een uitzonderlijk 180° uitzicht op de Dordogne tijdens het zwemmen in ons overloopzwembad (alleen geopend van mei tot oktober) of bubbelbad (het hele jaar beschikbaar). Onze accommodatie ligt op 4 hectare rustig platteland aan de top van de groene valleien van de Dordogne. Leun achterover, drink een glas wijn en kijk hoe de heteluchtballonnen bij zonsopgang of zonsondergang door de lucht zweven. Gebruik onze fietsen om de omgeving te verkennen of buiten te barbecueën en geniet van het landschap.

Uitstekende Gîte Spa & Sauna Privatives -5min- Sarlat
🏡 Welkom bij Villa Kiko – Privé Spa & Sauna het hele jaar door Trakteer jezelf op een onvergetelijk ontspannend moment aan de poorten van Sarlat-la-Canéda 💎 Wat je geweldig zult vinden: 3-persoons spa en privésauna het hele jaar door toegankelijk Nieuwe accommodatie met airconditioning, smaakvol ingericht Kingsize bed 180 cm voor optimaal comfort Terras met uitzicht op de natuur Uitgeruste keuken + Nespresso, servies, magnetron grill, enz. Gratis wifi, beddengoed en badjassen aanwezig Eigen parkeerplaats met elektrische oplaadoptie

Zwembad, spa, sauna onder de wallen van Salignac
Oud dorpshuis volledig gerenoveerd en voorzien van airconditioning, aan de voet van het kasteel van Salignac in de Périgord Noir Complete Comfort Equipt Verwarmd extra zwembad,beveiligd door poort en 3-punts slothek, van half april tot halfoct, afhankelijk van de weersomstandigheden Zwembadhuis met bar Jeau de boule baan privé. Aangehecht aan het huis , ontspanningsruimte met spa sauna lounge minibar badkamer Elke kamer is uitgerust met een tv Wifi Beschikbaar in XL 10 bedden onder een andere advertentie

Idyllisch huis in de Causse
Welkom in Idylle du Causse, een ervaringshuis in de groene omgeving. In het hart van het natuurpark Causses du Quercy, het wereld geopark van Unesco, onder de meest sterrenhemel van Frankrijk, wacht onze cocon op je om te ontsnappen voor een verblijf en een pauze te openen van het welzijn in je dagelijks leven. 1,5 uur van Toulouse, 2 uur en 15 minuten van Limoges, 3 uur van Bordeaux en Montpellier, kom en geniet van een verblijf in onze hut en ontdek alle schoonheden van de Lot en Célé Valley.

LOFT Tour de Gardes XIVe Balnéo 70m² (Bouwwerken)
14e-eeuwse Gardes Toren (1390) Middeleeuwen van het historische hart: 70m2 loft gelegen op de begane grond- voetgangersruelle Architectonische elementen uit die tijd: kernkoppen, deur naar bewakers en paarden De loft heeft alle elementen van modern comfort: uitgeruste keuken, balneo-bad, tv met Amazon Pr Gelegen aan een rustige straat in het historische centrum achter de wallen, dicht bij parkeergarages (30 m), kun je, zonder gebruik van de auto, door de steegjes van de oude stad lopen.

De kardinaal Sarlat
De kardinaal bevindt zich in het hart van de middeleeuwse stad Sarlat aan de 7 cour des Fontaines. Dit luxe appartement op de begane grond van een prachtig gerestaureerd 17e-eeuws gebouw bestaat uit een woonkamer met een open keuken, een slaapkamer, een badkamer met een jacuzzi bad met uitzicht op een eigen binnenplaats met zijn vijver en tuintafel. De combinatie van steen en hout geeft deze plek de smaak van het verleden, de airconditioning zal u het comfort van vandaag brengen.

De Groene Lagune, ontspanning, natuur en Scandinavisch bad.
Gelegen in het midden van de bossen van de Cause du Quercy, de groene lagune cottage biedt u een moment van rust en ontspanning in een comfortabele ruimte. Nordic Bath, petanque, home cinema op het programma! Een huisje gebouwd in 2021 met een groot overdekt terras open voor de natuur. Het bestaat uit twee slaapkamers met kingsize bedden, een 40 m² keuken woonkamer, een badkamer met bad en een droog toilet. Een plek die perfect is voor overnachtingen of meerdere nachten.

Clos St Sauveur, Cosy Home: Welkom in Rocamadour
ROCAMADOUR: op korte afstand van de stad en winkels (- 5 minuten). Stop voor een tussenstop in onze woning. Op 1 hectare afgesloten en bosrijke grond bevindt ons vakantiehuis zich op de begane grond met een eigen terras met een eigen terras met toegang tot het bosrijke park waar ruimtes voor jou zijn ontworpen. Geef jezelf een moment van ontspanning in ons ZWEMBAD tegen de stroming in het seizoen. Verblijf in gezellig comfort en ontdek de vele facetten van onze mooie regio.

Lodge Wellness & Spa dicht bij Padirac en Rocamadour
Geweldig voor nachten, weekenden of een week Ideaal gelegen, dit is de perfecte uitvalsbasis om de bezienswaardigheden van Lot te bezoeken. Volledig gerenoveerd chalet dat geschikt is voor maximaal 5 personen , op een verfrissende plek, om een moment midden in de natuur te leven, in privacy en comfort. 4000 m2 tuin, JACUZZI op intiem terras van 40m2, barbecue, volledig uitgeruste keuken, 3 slaapkamers, flatscreen-tv, open haard.

La Pinay - een charmant huisje met spa en airconditioning
La Pinay ligt op steenworp afstand van Rocamadour en is een charmant huisje op drie verdiepingen en biedt een uniek verblijf in de Dordogne-vallei. Ideaal voor een romantische vakantiewoning, het heeft een eigen jacuzzi met een panoramisch uitzicht op de vallei en een slaapkamer die rustieke charme en moderne apparatuur combineert. Perfect voor momenten van ontspanning en ontdekking.

La cabane du petit Bois
Kies voor een terugkeer naar de wortels in onze kreupelhut, met zijn mooie terras met uitzicht op de ondergaande zon, het zal je verrassen met zijn comfort en privacy leent zoetheid. Uitgerust met een tweepersoonsbed, eenpersoonsbed op de tussenverdieping, droog toilet en comfortabele badkamer, zal het je charmeren. Het ontbijt staat met zorg klaar voor een zeer aangenaam ontwaken!

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad
U bent van harte welkom op onze boerenhoeve. De hoeve is rustig en landelijk gelegen. De woning is geschikt voor 9 personen en heeft 4 slaapkamers, een ruime huiskamer en een gezellige woonkeuken. Buiten heeft u de beschikking over een overdekte veranda met barbecue, een volledig uitgeruste buitenkeuken en een prachtige tuin met speeltuin, privé zwembad, en hottub.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met een jacuzzi in Lot
Woningen met jacuzzi

Charmant huis met alle comfort

Moulin aux Ans, charmant huisje Le Bureau

Domaine de Campagnac - Gîte Le Séchoir

Bergerie du Causse met spa

Gîte Maartens

Zonnebloem en anemoon: Sunflower House privé hot tub

Chaletsfeer, ontspannende spa-ruimte.

Clos du Noyer - Verjongende cocon met overdekte SPA
Villa's met bubbelbad

Maison Cloriera

Gite le paradis des jeux, Sarlat 2-14 personen

Villa Ines

3 km SARLAT charmante gîte in ecolodge

Charmant huisje 14 pers - Zwembad & Spa - Lot (46)

Dicht bij Sarlat, kastelen, spa, verwarmd zwembad

Gîte del Mas - Natuur en jacuzzi

Loft - Spa -Privatif
Houten huisjes met bubbelbad

De Cabane du Prestadou Sauna Spa

de hut van de geliefden

Le Pech Eternel: Spa des Charmes-hut

Luxe hut met toegang tot jacuzzi Bij Cyrano de Bergerac

Lodge hut met privézwembad en jacuzzi

Houten huisje met spa - La Tchanquée

Droomhut met spa en zomerkeuken

De ongewone charme met Spa en Panorama!
Bestemmingen om te verkennen
- Appartementen Lot
- Boerderijen Lot
- Accommodaties met kajak Lot
- Schuren Lot
- Accommodaties nabij een strand Lot
- Houten huisjes Lot
- Bed & breakfasts Lot
- Flats Lot
- Accommodaties met buitenterras Lot
- Service-appartementen Lot
- Accommodaties met ontbijt Lot
- Huisjes Lot
- Gastenverblijven Lot
- Tenten Lot
- Accommodaties met een zwembad Lot
- Kastelen Lot
- Campers Lot
- Accommodaties voor rokers Lot
- Accommodaties met open haard Lot
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot
- Kampeerterreinen Lot
- Ecolodges Lot
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot
- Accommodaties nabij een meer Lot
- Tiny houses Lot
- Accommodaties aan het water Lot
- Koepelwoningen Lot
- Accommodaties met wasmachine en -droger Lot
- Chalets Lot
- Vakantiewoningen Lot
- Privésuites Lot
- Woningen Lot
- Rijtjeshuizen Lot
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot
- Boomhutten Lot
- Accommodaties met patio Lot
- Accommodaties met vuurplaats Lot
- Lofts Lot
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot
- Hotelkamers Lot
- Villa's Lot
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot
- Accommodaties met sauna Lot
- Accommodaties met bubbelbad Occitanie
- Accommodaties met bubbelbad Frankrijk




