Vakantieverhuur in Lot
Best beoordeelde vakantiehuizen in Lot

Huis met atypische kamer uitgehouwen in de rots
De Petite Maison is ideaal gelegen in het hart van de Périgord Noir en biedt je een unieke ervaring. De troglodyte kamer, uitgehouwen in de rots, belooft je een romantisch en onvergetelijk verblijf. Dit charmante huisje is uitgerust met alle moderne gemakken en een volledig uitgeruste keuken en is ideaal voor geliefden. La Petite Maison ligt op een uitzonderlijke geografische locatie: op 5 minuten van de grotten van Eyzies, op 15 minuten van de middeleeuwse stad Sarlat en op slechts 20 minuten van de grot van Lascaux.

Idyllisch huis in de Causse

Gîte de la Treille in Saint Cirq Lapopie
Dit elegante huis ligt in het hart van het middeleeuwse dorp Saint-Cirq-Lapopie en biedt een uitzonderlijk panorama van de daken en de vallei. Een prestigieus adres, het huisje ligt op een toplocatie, dicht bij gerenommeerde restaurants, kunstgaleries en ambachtelijke workshops: keramiek, schilderen, sieraden... Veel activiteiten zijn beschikbaar voor u: wandelen, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, grotten en kasteelbezoeken. 10% korting op 1 week, 20% korting op 2 weken Parkeren inbegrepen.

Borietta, in het hart van de gouden driehoek
Borietta ligt 9 km ten zuiden van Sarlat op de rotsachtige rand van Marqueyssac. Dit traditionele stenen huis in de Périgord biedt een spectaculair uitzicht op Domme, La Roque-Gageac en de rivier de Dordogne. Het ligt in het hart van de vallei van 1001 kastelen en heeft een ideale locatie om de meest prestigieuze bezienswaardigheden van de Périgord Noir te verkennen. Je zult gecharmeerd zijn van de rust, het authentieke karakter en het moderne comfort in een unieke natuurlijke omgeving.

- Studio terras/hartje stad/alles uitgerust -
Welkom in het hartje van het historische centrum van Figeac. Onze gerenoveerde ruimte combineert moderniteit en geschiedenis en biedt oude charme, faciliteiten en comfort met twee 160x200 bedden, waaronder een Japanse futon voor een unieke slaapervaring. Wifi, smart-tv, voorzieningen in de buurt, loop door de stad. Geniet sereen van het schaduwrijke en eigen terras. Ontdek met plezier de charme van de Lot, een unieke ervaring waar verleden en heden harmonieus met elkaar verweven zijn.

Charmante cottage "Le Domaine de Laval"

Clos St Sauveur, Cosy Home: Welkom in Rocamadour
ROCAMADOUR: op korte afstand van de stad en winkels (- 5 minuten). Stop voor een tussenstop in onze woning. Op 1 hectare afgesloten en bosrijke grond bevindt ons vakantiehuis zich op de begane grond met een eigen terras met een eigen terras met toegang tot het bosrijke park waar ruimtes voor jou zijn ontworpen. Geef jezelf een moment van ontspanning in ons ZWEMBAD tegen de stroming in het seizoen. Verblijf in gezellig comfort en ontdek de vele facetten van onze mooie regio.

Rustig huisje met uitzicht airconditioning zwembad
Vrijstaand huis (niet halfvrijstaand) van 44 m2, met zeer mooie kwaliteitsdiensten, 4 x 2 m stenen zwembad (in aanbouw) einde bouw februari maart 2026. Omheinde tuin in een groene omgeving waar rust en sereniteit heersen terwijl je dicht bij toeristische bezienswaardigheden bent Het huis bestaat uit een ingerichte keuken, woonkamer, slaapkamer met een grote kleedkamer, badkamer met inloopdouche Honden zijn alleen toegestaan na voorafgaand verzoek

KLEIN HUIS IN DE NATUUR
Nest met uitzicht op een zee van bomen. Oude broodoven veranderde een licht huis uit het zicht, met een kleine Japanse binnenplaats bij de ingang, een achtertuin met uitzicht op een bos, in het hart van Quercy. Stenen begane grond, houten vloer, houtkachel (essentieel in de winter!), wandelpaden direct toegankelijk, veel culturele en sportieve activiteiten in de buurt. Ideaal voor natuurliefhebbers, wandelingen en rust.

Prachtig grottenhuis in La Roque Gageac.
Ongebruikelijk en gezellig, charmant huis dat tegen de klif leunt. In een kleine voetgangersstraat, direct naast de tropische tuinen, midden in het dorp La Roque Gageac. Zoet klimaat op elk gewenst moment door blootstelling aan het zuiden. En dankzij de klifbescherming vind je een stuk in de woonkamer en slaapkamer. Zeer mooi uitzicht vanaf het terras van de rivier de Dordogne.

Duplex in middeleeuwse toren en terras
**** ORSCHA HOUSE - La Tour **** Uniek in Cahors - Verblijf in een duplex in een volledig gerenoveerde middeleeuwse toren met terras. Genesteld op de 4e en bovenste verdieping (70 treden, maar het uitzicht is de moeite waard!) van een gebouw in het historische hart van Cahors, is deze oude middeleeuwse toren een kleine cocon geworden voor passerende reizigers.

Charmante accommodatie, parkeerplaats, tuin, airco
Onze charmante accommodatie ligt op slechts vier minuten lopen van het historische centrum van Sarlat en biedt een rustig uitje in de buurt van de openbare tuin. Ons grote 19e-eeuwse burgerlijke huis is volledig gerenoveerd en heeft authentieke elementen, zoals stenen balken en parketvloeren, waardoor je een echt unieke en onvergetelijke ervaring hebt.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Lot
Andere geweldige vakantiewoningen in Lot

vakantiehuis Le Petit Ponchet

Huis La Tremoulette rustig met adembenemend uitzicht

Chalet aan de oevers van de Dordogne

Castelnaud Garden

Appartement in het historische centrum van Sarlat, 3*

Galinette 2 Quercynois huisje met adembenemend uitzicht

Lotoise stenen hut

Het kleine huisje
- Chalets Lot
- Tarn
- Parc Animalier de Gramat
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Calviac Zoo
- Château de Castelnau-Bretenoux
- Grotten van Pech Merle
- Château de Castelnaud
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- National Museum of Prehistory
- Musée Soulages
- Parc Naturel Régional des Causses du Quercy
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Padirac Cave
- Aquarium Du Perigord Noir
- Villeneuve Daveyron
- Les Jardins du Manoir d'Eyrignac
- Musée Ingres
- Abbaye Saint-Pierre
- Pont Valentré
- Castle Of Biron
- Château de Milandes
- Grottes De Lacave
- Château de Beynac
- La Roque Saint-Christophe