Vakantiewoningen met open haard in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met open haar op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met open haard in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met open haard kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

L'Ombrière - Mooie 18e-eeuwse residentie
L'Ombrière is een mooie 18e-eeuwse residentie gelegen op 5 km van de middeleeuwse stad Sarlat, en ligt op 200 m van het enorme Château de Montfort , dat ook een fascinerend dorp is in de Dordogne vallei. Prachtig panoramisch uitzicht op de vallei van de Dordogne en dicht bij de rivier en de zwemplaatsen. Perfect uitgangspunt voor een bezoek aan alle toeristische bezienswaardigheden van de regio. 4 mooie slaapkamers, elk met een en suite badkamer en eigen toilet. De 2 zolderkamers zijn uitgerust met airconditioning.

Idyllisch huis in de Causse

"Gîtes Brun" Maison la Treille in het hart van het dorp
De Gîte de la Treille is gelegen in het hart van het middeleeuwse dorp Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. -10% korting per week. Je kunt genieten van het schaduwrijke terras onder het latwerk. Het huisje heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers..Een groot aantal activiteiten, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken, dorpen bezoeken.. parkeren wordt aangeboden

Lodge Wellness & Spa dicht bij Padirac en Rocamadour

De Grangette de Paunac
#gerenoveerd grangettedepaunac Grange gelegen ten noorden van de Lot in het rustige gehucht Paunac. Dit kleine dorpje ligt dicht bij veel bezienswaardigheden: - Martel op 6 km afstand - Dordogne Valley voor kano-uitjes, Gluges op 11 km afstand - Turenne op 14 km afstand - Collonges la Rouge op 14 km afstand - Rocamadour op 28 km afstand Deze rustige accommodatie biedt een ontspannen verblijf.

La Pinay - een charmant huisje met spa en airconditioning

Prachtig grottenhuis in La Roque Gageac.
Ongebruikelijk en gezellig, charmant huis dat tegen de klif leunt. In een kleine voetgangersstraat, direct naast de tropische tuinen, midden in het dorp La Roque Gageac. Zoet klimaat op elk gewenst moment door blootstelling aan het zuiden. En dankzij de klifbescherming vind je een stuk in de woonkamer en slaapkamer. Zeer mooi uitzicht vanaf het terras van de rivier de Dordogne.

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad

Ongebruikelijk huisje met SPA, MilhaRoc
Welkom in MilhaRoc! Bent u op zoek naar een comfortabel en ruim vakantiehuis in de pittoreske regio Lot? We hebben wat je nodig hebt! Ons aangename huis en zijn grot, gelegen in Milhac, is de ideale plek om een goede vakantie door te brengen. Geniet van een moment van ontspanning in een jacuzzi op een ongebruikelijke locatie, de plancha of de pelletkachel.

Spa en Noords bad - Chalet in de Zwarte Driehoek
GEWELDIG voor een romantisch verblijf, in elk weer en in elk seizoen. Cocooning chalet van 32 m ², comfortabel, midden in de natuur. Eigen en onbeperkt Scandinavisch bad, vuurplaats, tuin en terras uitgerust. Geniet ondergedompeld in het warme water van de mooiste sterrenhemel in Frankrijk voor magische momenten en onvergetelijke herinneringen.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met open haard in Lot
Woningen met open haard

Mooie boerderij, verwarmde ommuurde tuin met zwembad

Vakantiehuis Chateau de Castelnau

BISE

Charmant huisje in het groen

In de buurt van Sarlat, Gîte Les Vinaigriers.

Het huisje van Figuier in Quercy

"Chez Flo" Traditioneel Quercynoise-huis

Uitzicht op de vallei en het kasteel - Les Tulipes
Appartementen met open haard

Cassiopeia

Charmant huisje in de Périgord Noir (Dordogne)

Centrum van Sarlat: privétuin, zwembad - uniek!

Schattige T2 gezellig rustig op het platteland 5 minuten van Sarlat

Historisch huis met tuin en zwembad in Figeac

klein studio op het platteland

Espoir - appartement

Appartement met karakter in La Roque-Gageac
Villa's met open haard

Maison Cloriera

Charmant huis tussen Sarlat en Lascaux

Charmant huisje 14 pers - Zwembad & Spa - Lot (46)

Pittoreske gerenoveerde boerderij met zwembad

Landhuis met 5 ruime slaapkamers en 5 badkamers

Het Landhuis van Pendoyes

Clos Sandrine in Gindou (46) Frankrijk

Authentieke villa met zwembad in het hart van de Causse
- Chalets Lot
- Accommodaties met open haard Occitanie
- Accommodaties met open haard Frankrijk