Vakantiewoningen met patio in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met patio op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met patio in Lot

Suite met eigen tuin en episch uitzicht op de Dordogne
Stel je voor dat je wakker wordt met een perfect uitzicht... Onze suite met eigen tuin is ontworpen om jezelf volledig onder te dompelen in dit adembenemende panorama. Ontspan en laat de tijd vertragen terwijl je het uitzicht op het magische dorp La Roque Gageac en de rivier de Dordogne neemt. Of je nu een stel bent dat op zoek is naar sereniteit of op zoek bent naar avontuur, dit is het perfecte toevluchtsoord. We verwelkomen ook honden, dus niemand hoeft deze onvergetelijke ervaring te mislopen. Belangrijk : De studio is niet rolstoeltoegankelijk!

Gite aan de rivier met uitzicht

L'Ombrière - Mooie 18e-eeuwse residentie
L'Ombrière is een mooie 18e-eeuwse residentie gelegen op 5 km van de middeleeuwse stad Sarlat, en ligt op 200 m van het enorme Château de Montfort , dat ook een fascinerend dorp is in de Dordogne vallei. Prachtig panoramisch uitzicht op de vallei van de Dordogne en dicht bij de rivier en de zwemplaatsen. Perfect uitgangspunt voor een bezoek aan alle toeristische bezienswaardigheden van de regio. 4 mooie slaapkamers, elk met een en suite badkamer en eigen toilet. De 2 zolderkamers zijn uitgerust met airconditioning.

Prachtig huisje met een adembenemend uitzicht op de vallei
Anastasia en Simon verwelkomen je in Sarlat-la-Canéda, de hoofdstad van Black Perigord. Kom en breng een verblijf door in ons prachtige huisje 'La Truffière' met een prachtig uitzicht op de vallei en onze truffel! Volledig gerenoveerd in het begin van 2022, het huisje is geschikt voor maximaal 4 personen en is ideaal gelegen op slechts een paar minuten van het historische centrum en winkels in een rustige en groene omgeving. Het huisje staat op ons terrein, maar is volledig onafhankelijk van ons huis.

Nieuwe advertentie! Maison Delluc met spectaculaire uitzichten
Welkom bij Maison Delluc in het hart van de regio Dordogne, waar geschiedenis luxe samenkomt in ons betoverende vakantiehuis met drie slaapkamers gelegen in het middeleeuwse Franse dorp Beynac-et-Cazenac. Ervaar ons nieuw onthuld vakantiehuis - een zorgvuldig gerestaureerd 17e-eeuws juweeltje centraal gelegen in een van de mooiste dorpen van Frankrijk. Voor het eerst in 2024 nodigen we reizigers uit om in een vervlogen tijdperk te stappen, waar tijdloze charme combineert met hedendaags comfort.

La Borde Dérobée, huisje 2 pers.
In het hart van de witte Quercy bieden wij je dit charmante huisje volledig gerenoveerd. Je kunt de authenticiteit van steen en hout waarderen. Op de begane grond: woonkamer, keuken met eethoek, badkamer. Mezzanine kamer. Buiten kunt u genieten van een tuin met zwembad en terras. Er zijn verschillende dieren aanwezig die de sfeer van de familieboerderij behouden. In de buurt: Montcuq, Cahors, Lalbenque, St Cirq Lapopie, Lauzerte, Caussade, St Antonin de Noble Val

Ontspan in de gariotte
Ervaar een volledig gerenoveerde gariotte, midden in de natuur, in een warme en gezellige sfeer. Ideaal voor twee geliefden, dit huis verleidt met zijn authenticiteit, comfort en landelijke omgeving. Geniet van een eigen, bosrijke ruimte, perfect om op te laden en te ontspannen in de schaduw. Laat je wiegen door de rust van de plek. Een tussenverdieping combineert de charme van zichtbare stenen met natuurlijk hout. Een moderne keuken. Ontspan in de privé jacuzzi.

Een luxe plek voor twee.
De Bijlage is een luxe ruimte om te delen voor twee. Voor uw plezier en ontspanning zult u genieten van een overdekt terras met tuinmeubilair, evenals een zonnig terras met vaste bistro. Een parkeerplaats is beschikbaar direct naast de ingang. Gelegen in het hartje Parc Naturel Régional des Causses du Quercy, in het zuidwesten van Frankrijk, is onze kleine schat ideaal gelegen om de mooiste bezienswaardigheden van het Lot te ontdekken. Accredit Park Values 2024

Binnen Middeleeuwse Domme 2br/2.5ba/parkeren
In december 2021 bezochten we onze favoriet van de Plus Beaux Villages en we hielden zo veel van onze Airbnb-verhuur dat we het kochten! We gaan ons vijfde jaar als host in en hebben het geluk dat we een geweldige beheerder hebben die onze visie voor een ideale vakantiewoning deelt. Locatie, comfort en voorzieningen. Knus bij een gezellig vuurtje in de winter. Geniet in de zomer van dineren in de tuin. Sluit je aan bij de gemeenschap voor petanque in het park.

gezellig nest voor 4 in het hart van Quercy
Gelegen in een idyllische omgeving, bieden wij een familiesuite die je alles geeft wat je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie. Onze 2 slaapkamers bevinden zich in een zelfstandige accommodatie, bestaande uit een eethoek met magnetron, kleine koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker en servies. Een badkamer met Italiaanse douche. Een patio voor je ontbijt en dineren in de buitenlucht, een zwembad en een terras met uitzicht op de Causses.

Vakantiewoning, ecologisch bouwen
Stro eco-constructie gelegen in het eikenbos, tussen Périgord en Quercy, op 10 minuten van de Dordogne. Mooie lokale en biologische boerenmarkten in de buurt Veel prachtige dorpen en monumenten. Overal om ons heen zijn er wandelingen, op de fiets, te voet. Een klein zwembad van 15 m2 Een loungestoel
Populaire voorzieningen voor accommodaties met patio in Lot
Appartementen met terras

Hélène 's appartement

Gîte bij het zwembad

Appartement Sarlovèze (Verblijf in Sarlat)

Mooi appartement, tuin en uitzicht op Cahors

Gerenoveerde duplex uit de 14e eeuw

Appartement met karakter in La Roque-Gageac

Gîte La Terrasse - Privézwembad

Les Rosiers de Bacchus - Terras en uitzicht op de kathedraal
Woningen met patio

Hameau Château de Giverzac, E de la Boetie, 2pp

Vakantiehuis in Périgord met 3 slaapkamers en jacuzzi

Het atelier Loft Champêtre Béatrice Pradelle

De oude broodoven + SPA

Bergerie du Causse met spa

Dromerige 2BR Dordogne Hideaway | Verwarmd zwembadenuitzicht!

Gîte 'la dame aux chats'

Huis van de oude tijden
Flats met patio

Appartement in residentie met zwembad in park

Elegant Château-appartement omringd door natuur

Gite met zwembad, tuin en terras. 3 personen.

Ash Fountain Gardens

Logis de Cécile in Sarlat met tuin van 30m2
- Chalets Lot
- Accommodaties met patio Occitanie
- Accommodaties met patio Frankrijk