Vakantiewoningen met wasmachine en droger in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met wasmachine en -droger op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met wasmachine en -droger in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met wasmachine en -droger kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad

La Petite Maison: sprookjesverblijf in het dorpscentrum
Stone Cottage, 2 slaapkamers, 2 badkamers, (geschikt voor maximaal 5 volwassenen) La Petite Maison onderscheidt zich van talrijke accommodaties onder Beynac en heeft een centrale locatie in het dorp. Het onderscheidt zich als een van de meest iconische woningen in de omgeving en wordt vermeld in vele reisgidsen, blogs en fotoboeken van de regio Dordogne. Deze residentie ligt langs een geplaveid voetpad dat naar het 12e-eeuwse kasteel leidt en biedt een middeleeuws avontuur voor mensen die op zoek zijn naar een meeslepende ervaring.

L'Ombrière - Mooie 18e-eeuwse residentie
L'Ombrière is een mooie 18e-eeuwse residentie gelegen op 5 km van de middeleeuwse stad Sarlat, en ligt op 200 m van het enorme Château de Montfort , dat ook een fascinerend dorp is in de Dordogne vallei. Prachtig panoramisch uitzicht op de vallei van de Dordogne en dicht bij de rivier en de zwemplaatsen. Perfect uitgangspunt voor een bezoek aan alle toeristische bezienswaardigheden van de regio. 4 mooie slaapkamers, elk met een en suite badkamer en eigen toilet. De 2 zolderkamers zijn uitgerust met airconditioning.

Historisch vakantiehuis in de Dordogne-vallei
Schitterend huis als geen ander in de Dordogne-vallei: op het plein van een monumentaal dorp, gebouwd in de 15e eeuw, houten lambrisering uit de 18e eeuw, gigantische stenen trap en stenen muren, grote open haarden... Veel geschiedenis verpakt in een ruim (1700 ft 2) huis uitgerust met alle moderne gemakken. Grote slaakamers met elk een badkamer. Ideaal gelegen om het gebied te bezoeken, Padirac, Rocamadour... Ook dicht bij winkels en restaurants. Bedlinnen, handdoeken, wifi en schoonmaakkosten zijn inbegrepen.

De kleine ruïne.

'Cocooning', hart van Souillac. {tidordognehomes}
Ideaal gelegen op het kruispunt van de departementen Lot, Corrèze en Dordogne, zal onze duplex perfect zijn om te ontspannen terwijl u geniet van verschillende thema 's van bezoek: toeristisch, gastronomisch of sportief, via een groot aantal opmerkelijke sites rond Sarlat, Rocamadour of Saint-Cyr Lapopie... en vele anderen. Met de wens om een tweede leven te geven aan verschillende meubels, is dit appartement volledig gerenoveerd en uitgerust voor uw "cocooning" .

Lodge Wellness & Spa dicht bij Padirac en Rocamadour

Le cantou
Dit huisje van traditionele bouw ligt op 11 km van Figeac met zijn winkels en diensten en grenst aan het huis van de eigenaar. Het huis is gelegen in een gehucht op het platteland, voor natuurliefhebbers zal het uitje rijk zijn aan ontdekking, boswandeling (paddenstoelen, kastanjebomen), cultureel bezoek met de stad Figeac, verken de Célé-vallei...zoveel activiteiten die je verblijf een onvergetelijke vakantie zullen maken

Gerenoveerd stenen huis 'Chez Alain et Colette'
2 slaapkamers (tweepersoonsbed + 2 eenpersoonsbedden) Uitgeruste woonkamer en keuken Inloopdouche badkamer Apart toilet Overdekt terras Kelder / wasruimte met wasmachine en droger Omkeerbare airco, eigen parkeerplaats Bedlinnen en badhanddoeken aanwezig Dicht bij activiteiten / winkels Accommodatie op 10 minuten van Cahors Snelweg op 5 min Talrijke toeristische bezienswaardigheden in de buurt

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad

Charmante accommodatie, parkeerplaats, tuin, airco
Onze charmante accommodatie ligt op slechts vier minuten lopen van het historische centrum van Sarlat en biedt een rustig uitje in de buurt van de openbare tuin. Ons grote 19e-eeuwse burgerlijke huis is volledig gerenoveerd en heeft authentieke elementen, zoals stenen balken en parketvloeren, waardoor je een echt unieke en onvergetelijke ervaring hebt.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met wasmachine en -droger in Lot
Appartementen met wasmachine en -droger

Studio, historisch centrum.

Gezellig appartement in de buurt van het middeleeuwse centrum

Studio 131 met spa en privéparkeerplaats in Sarlat

Les Rosiers de Bacchus - Terras en uitzicht op de kathedraal

RDC, Centre-ville, Calme & Parkeren Gratuit

L'Alzou, mooi appartement met binnenzwembad

Licht en rustig 3* appartement in het historische centrum

Appartement cosy
Woningen met wasmachine en -droger

Mooie boerderij, verwarmde ommuurde tuin met zwembad

Landhuis in de Lot-vallei

Het huisje van Lucien (4 sterren)

Mooi vrij uitzicht op de Dordogne-vallei.

De Grange de Bouyssonnade

Schat van de Périgord - uitzicht op uitzonderlijke kastelen

gîteBouriane 2 slaapkamers Les Granges du Barri-haut

Huis Zwembad Uitzicht op de vallei Dordogne 10 km Rocamadour
Flats met wasmachine en -droger

charmante cottage

Nieuw: De put van Sarlat (in het hart van Sarlat)

De Cocon Sarladais Centre Parking Tuin Terras

Sarlat, appartement T3 met airconditioning privéwoning

Cahors Valentré brug centrum nieuw dicht bij het station

"LES CHARMES DU LAC" 8 KM VAN ST. CIRQ LA POPIE

Geweldige uitvalsbasis om te ontdekken en te ontspannen in Sarlat

Dicht bij het historische centrum Appartement met karakter
- Chalets Lot
- Accommodaties met wasmachine en -droger Occitanie
- Accommodaties met wasmachine en -droger Frankrijk