Huisjes in Lot
Vind en boek bijzondere huisjes op Airbnb
Best beoordeelde huisjes in Lot
Gasten zijn unaniem: deze huisjes kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Petite Maison: sprookjesverblijf in het dorpscentrum
Stone Cottage, 2 slaapkamers, 2 badkamers, (geschikt voor maximaal 5 volwassenen) La Petite Maison onderscheidt zich van talrijke accommodaties onder Beynac en heeft een centrale locatie in het dorp. Het onderscheidt zich als een van de meest iconische woningen in de omgeving en wordt vermeld in vele reisgidsen, blogs en fotoboeken van de regio Dordogne. Deze residentie ligt langs een geplaveid voetpad dat naar het 12e-eeuwse kasteel leidt en biedt een middeleeuws avontuur voor mensen die op zoek zijn naar een meeslepende ervaring.

Het atelier Gilbert Maison, privé jacuzzi, parkeerplaats
Vrijstaand huis niet over het hoofd gezien, gemaakt van stenen gelegen in een oud gehucht. Deze comfortabele plek zal je verleiden met zijn nette inrichting, de eigen SPA zal worden gewaardeerd na lange bezoeken, de locatie om Sarlat, de prachtige dorpen,de Dordogne-vallei, zijn kastelen en alle bezienswaardigheden te verkennen. Twee terrassen tot uw beschikking om te genieten van een goede maaltijd in de buitenlucht of te ontspannen op de ligbedden. SPA water ververst na verblijf. Zwembad om eigenaar te delen.

Aangenaam vakantiehuisje van de Lot Touristique
Charmant huisje met één verdieping voor 2 tot 4 personen, gelegen bij een gehucht. Het is gerenoveerd en combineert de prachtige steen van de Quercy, de zichtbare balken en het recente comfort. Het beschikt over: - grote kamer met een uitgeruste open keuken (oven, magnetron, inductiekookplaat, koelkast, afzuigkap, vaatwasser, tv) en een clic-clac (2 personen in 140). - Nachtmunt: een bed voor 2 (140) -Badkamer met douche -wc - geklimatiseerd - Buitentafel, BBQ NB: beddengoed en handdoeken niet voorzien

Het kleine huisje in de Rozen
Ontspan in dit huisje van Garde-Barrière voor 4 personen, rustig en elegant, grenzend aan de weg van de Lot-vallei. Lakens en handdoeken zijn voorzien. Nespresso. Yogalessen aangeboden in het park met 300 rozenstruiken en meditatiesessies aan de rand van de vijver met waterlelies (open deelname) Huisje gelegen op het circuit van de Lot-vallei met het kasteel van Larroque-Toirac op 3,6 km, Cajarc op 12 km, Saint-Cirq-Lapopie op 36 km. Rocamadour ligt op 40 km en de middeleeuwse stad Figeac op 12 km.

Een unieke schuur tussen traditie en modernisme
Wanneer de oude schuur een landhuis wordt, combineert het moderniteit met rustieke charme... Gelegen in het hart van het Regionale Natuurpark van de Causses, kom en ontdek Aveyron en Lot vanuit dit huis genesteld in een klein gehucht, op 20 km van Villefranche de Rouergue en op 7 km van Cajarc. Deze charmante schuur, omgeven door natuur op een bosrijk perceel van 6000m2, biedt alle comfort die je wenst. In juni en juli hebben verblijven van een week (zaterdag tot zaterdag) de voorkeur.

Authentieke cottage met zwembad in de buurt van Rocamadour
Ontspan in een rustige oase van rust in een kleine, stijlvolle woning. In het hart van Quercy in de afdeling Lot kun je opladen in de authentieke natuur op een zeer ongerepte plek met een prachtig uitzicht op het zwembad en het bos eronder. Je deelt het zwembad van het pand. Een aquabike en waterspelletjes zijn tot uw beschikking. De cottage heeft een eigen eigen toegang tot de parkeerplaats. Gelegen op 30 minuten van Rocamadour, 40 minuten van Sarlat, Périgord op een steenworp afstand

Gezellig huisje in het park van een oude molen
🌟 Een charmant stenen huisje, een tuin, een beek die door de bomen stroomt naar de oude molen bewoond met liefde. Dit is de ideale plek voor een stel of twee vrienden die op zoek zijn naar authenticiteit, schoonheid en momenten om te delen. Gelegen in het pittoreske Lot, op korte afstand van de Périgord, verwelkomt het huisje je met zijn gezellige en lichte sfeer. Een uitnodiging om kastelen en sprookjesachtige landschappen in het zuidwesten van Frankrijk te verkennen.

De kist van Léonie en Lucien.
"De omgeving van Léonie en Lucien" is een bijgebouw gerestaureerd in 2022 typisch Lotoise van 35 m² voor 2 pers. 3 km van de middeleeuwse stad Gourdon. Rustig en een paar kilometer van de mooiste dorpen van Frankrijk. Gelegen in de gemeente Payrignac in het hart van het bos in een woning van verschillende Ha. Liefhebbers van geschiedenis, oude stenen en natuurwandelingen is het een ideale uitvalsbasis om de schatten van Quercy en Black Perigord te ontdekken. Welkom!

Moulin de Maris - Ontspanningsverblijf
Welkom in deze unieke loft, gelegen in een molen en zijn oude bakkerij met zijn originele broodoven, met behoud van alle charme van weleer. Deze unieke plek combineert authenticiteit met modern comfort en biedt een warme en verfrissende vakantie. Het ligt midden in de natuur en is een perfect toevluchtsoord om tot rust te komen. Buiten kun je genieten van de natuurlijke rivier en een groene en rustgevende omgeving, perfect voor een ontspannen moment met gemoedsrust.

Chalet met twee slaapkamers, Le Bois de Faral
Extra beddengoed en handdoeken: € 9 per persoon. Le Bois de Faral is een gites dorp, met respect voor het milieu. Niet alleen voor de prachtige omgeving in de Lot, maar omdat wij mensen in deze omgeving leven dat we daar zo gezond mogelijk zouden willen zijn. Speel in het zwembad, doe niets, let op de kinderen... geniet ervan. Weet je niet zeker wat je moet doen? Wil je niets doen? We bieden elkaar, zonder een gevoel van prioriteiten.

Gerenoveerde schuur in Sarlat. Zwembad en buitenkeuken
Le Brugal ligt op een bevoorrechte en prachtige locatie op slechts 3 km buiten het middeleeuwse stadje Sarlat in de Périgord Noir, Dordogne. Het beschikt over 18 hectare (44 hectare) weelderig platteland om te ontdekken en te genieten, samen met 360 graden uitzicht over de vallei. Le Brugal biedt charmante accommodatie met een groot zwembad en onze persoonlijke, vriendelijke service.

Roger 's Vine
Tegenover het Château de Fleurac wacht dit aangename huis in perigourdine stijl op u om een mooie vakantie door te brengen in de rust van het platteland. Op de hoogten van de Vézère vallei, de nabijheid van bezienswaardigheden zoals Les Eyzies, Le Bugue, Montignac-Lascaux en Sarlat geeft het een gunstige geografische locatie om de rijkdommen van de Zwarte Perigord te ontdekken...
Populaire voorzieningen voor huisjes in Lot
Huisjes met bubbelbad

Romantische gîte voor twee met jacuzzi in de buurt van Sarlat

Mooie Bastide uit 1850, zwembad en Scandinavisch bad

The Meadows + bubbelbad - Larroque Haute Gites

Huisje voor 5 - jacuzzi

L'Oustal 5p, 3*, verwarmd zwembad, Spa, Park & wifi

Rust in de Dordogne op 5 km van Sarlat

Romantisch huisje met jacuzzi

Boschutje met eigen tuin
Huisdiervriendelijke huisjes

The Cottage at Combet: Exclusieve retraite in de natuur

Le Gîte du Domaine d'Aiguevive / Périgord Noir

Bosbessen

MaisonDecharme***+Zwembad+Uitzicht in het hart van de Périgord

Charmante verbouwde bakkerij in de buurt van Sarlat, verwarmd zwembad

Cosy en Perigord - Charme en rust 2*

HUIS MET UITZICHT OP HET CIRQUE D'AUTOIRE.

Le Pigeonnier
Privéhuisjes

Coucou Cottage, schattig vakantiehuis + privézwembad

Charmant huisje, steen, heuveldorp

"La Salamandre" Gezellig huisje met zwembad

Vakantiewoning; gîte La Linde (3 sterren)

Vakantiehuis La Petite Campagne

Charmante maison à la campagne

Belvédère des Quatre Châteaux - vakantiehuis met zwembad

Landelijk verblijf - La Rivière Assoiffée
- Chalets Lot
- Huisjes Occitanie
- Huisjes Frankrijk