Vakantiewoningen in Lot
Vind en boek bijzondere huizen op Airbnb
Best beoordeelde huizen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze huizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

De kleine ruïne.
Wij bieden onze gasten veel rust en ruimte in een prachtige natuurlijke historisch beschermde omgeving (Saut de la Mounine), 3 authentieke stenen huizen uit 1885, een prive zwemvijver, eigen parkeerplaats, een grote tuin , meubels, barbecues, moestuinen , een kruidentuin, en een geweldig uitzicht. We koken graag voor u: ontbijt, 3 gangen menu of een semi voorbereide maaltijd klaar voor u als u aankomt. het strand aan de rivier de Lot is op loopafstand, leuke dorpjes en markjes te bezoeken.

"Gîtes Brun" Maison la Treille in het hart van het dorp
De Gîte de la Treille is gelegen in het hart van het middeleeuwse dorp Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. -10% korting per week. Je kunt genieten van het schaduwrijke terras onder het latwerk. Het huisje heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers..Een groot aantal activiteiten, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken, dorpen bezoeken.. parkeren wordt aangeboden

Warm dorpshuis.
Dorpshuis in Gintrac 4 km van Padirac abyss, 3 km van Carennac, 8 km van Autoire en 25 minuten van Rocamadour. Gerenoveerd stenen huis, waaronder 1 woonkamer uitgeruste keuken,met tv en internet,een slaapbank met matras. Boven toegang via trap ,de slaapkamer voorzien van 1 160 airco bed,badkamer voorzien van toilet. Buiten overdekt terras en een overdekt terras gezien op de ruïnes van Taillefer. De Dordogne op 100m vissen ,kanoën ,wandelen en mountainbiken...winkels op 5 minuten afstand

Charmante cottage "Le Domaine de Laval"

Lou Coustalou, huisje met terras in Rocamadour.
Wil je ontsnappen, bezoek de Lot, de omgeving, om in het hart van de middeleeuwse stad Rocamadour te zijn om er dag en nacht van te genieten, verlangen naar RUST: het huis is ideaal gelegen voor een onvergetelijk verblijf. Wandelen, klimmen, zwemmen, peddelen, pedaal, lezen, rusten: het is aan jou. Ideaal voor stellen of gezinnen tot 5. (lakens en handdoeken niet verstrekt, verhuur mogelijk). Juli/augustus voor de week. Wifi- GPS-positie gecommuniceerd voordat je aankomt.

Petit Paradis - Privézwembad

Authentiek huis met magisch uitzicht op de rivier
Welkom bij Beynac ! Ons huis nodigt u uit om terug in de tijd te reizen. Het ligt halverwege tussen de rivier en het majestueuze kasteel van ons dorp BEYNAC. Het is atypisch en helder. Het biedt vanuit elk van de kamers een onvergetelijk uitzicht op de rivier. Het ligt in de buurt van Sarlat, La Roque-Gageac, maar ook de beroemde grotten van Lascaux en het kasteel van Milandes. Het is niet geschikt voor jonge kinderen en zeer oude mensen (trappen).

Huis met tuin in het hart van de middeleeuwse stad
Onafhankelijk familiestenen huis, 130 m2, gelegen tegen de wallen, met eigen tuin in het hart van de middeleeuwse stad Sarlat, 2-3 minuten van het stadscentrum, iets terug van de levendige straten. Deze woning heeft drie echte onafhankelijke slaapkamers, een grote woonkamer en een volledig uitgeruste moderne keuken. Caroline de schildpad zal bij je zijn, zeer discreet, op de bodem van de tuin. We moeten hem gewoon eten geven!

KLEIN HUIS IN DE NATUUR
Nest met uitzicht op een zee van bomen. Oude broodoven veranderde een licht huis uit het zicht, met een kleine Japanse binnenplaats bij de ingang, een achtertuin met uitzicht op een bos, in het hart van Quercy. Stenen begane grond, houten vloer, houtkachel (essentieel in de winter!), wandelpaden direct toegankelijk, veel culturele en sportieve activiteiten in de buurt. Ideaal voor natuurliefhebbers, wandelingen en rust.

De Grangette de Paunac
#gerenoveerd grangettedepaunac Grange gelegen ten noorden van de Lot in het rustige gehucht Paunac. Dit kleine dorpje ligt dicht bij veel bezienswaardigheden: - Martel op 6 km afstand - Dordogne Valley voor kano-uitjes, Gluges op 11 km afstand - Turenne op 14 km afstand - Collonges la Rouge op 14 km afstand - Rocamadour op 28 km afstand Deze rustige accommodatie biedt een ontspannen verblijf.

Charmante accommodatie, parkeerplaats, tuin, airco
Onze charmante accommodatie ligt op slechts vier minuten lopen van het historische centrum van Sarlat en biedt een rustig uitje in de buurt van de openbare tuin. Ons grote 19e-eeuwse burgerlijke huis is volledig gerenoveerd en heeft authentieke elementen, zoals stenen balken en parketvloeren, waardoor je een echt unieke en onvergetelijke ervaring hebt.
Populaire voorzieningen voor huizen in Lot
Huizen met zwembad

Charmant huis met alle comfort

In de buurt van Sarlat, Gîte Les Vinaigriers.

Charmant huisje in het hart van een saffraanveld

Chaletsfeer, ontspannende spa-ruimte.

gezellig nest voor 4 in het hart van Quercy

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad

Uitzicht op de vallei en het kasteel - Les Tulipes

Huis Sophie
Huizen voor weekje weg

Castelnaud Garden

Chalet aan de oevers van de Dordogne

Appartement in huis Quercynoise

Typisch boerenhuis, charme en eenvoud

Het huisje van Figuier in Quercy

Huisje tussen Aveyron en Lot

5-sterren domein in Zuid Frankrijk

Tijdscapsule met duizend paden. Sterrenhemel.
Privéhuizen

Charmant huis met tuin

Landhuis in de Lot-vallei

BISE

De straat van de zingende vogel.

Licht en kleurrijk stenen huis

Maison Constance net onder het kasteel Marqueyssac

Charmant dorpshuis

Clos du Noyer - Verjongende cocon met overdekte SPA
- Chalets Lot
- Woningen Occitanie
- Woningen Frankrijk