Vakantiewoningen nabij een strand in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties nabij een strand op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties nabij een strand in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties nabij een strand kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Appartement bij het meer Casteljaloux
Neem een pauze en ontspan in dit gezellige appartement met balkon op een rustig vakantiecomplex tussen pijnbomen, gedeeld verwarmd zwembad en gratis parkeren. Gelegen aan de rand van 'Lac de Clarens' met een eigen zandstrand in het hart van 130 hectare bos. Op 5 minuten van het casino/de bar/het restaurant, de golfbaan en het manegecentrum. Op 5 minuten rijden van het centrum van de kuuroordstad met restaurants, boulangeries, winkels, fietsverhuur... handdoeken en beddengoed inbegrepen Waarborgsom van 500 euro vereist

Kasteel van Favols, vakantiehuis op Lot (Lot et Garonne)
Volledig atypisch en ongebruikelijk, geïnstalleerd in de vleugel van het kasteel van Favols (XIII), in het hart van het land van de Bastides, in de Lot et Garonne, werd het huisje ingericht door de kunstenaars-verhuurders. Unieke inrichting en toplocatie. De accommodatie heeft privétoegang en een ponton op de Lot om te vissen of kanoën. De Greenway ligt op 1 km . Een luifel kijkt uit op het terrein en de binnenplaats van het kasteel en is een eetkamer in de buitenlucht met een uitzonderlijk uitzicht. Eigen tuin .

Huis van Rivera - Barie
Charmant huisje boven, afgezonderd van het hoofdhuis, in een rustige en vredige omgeving. Geniet in de zomer van het omliggende platteland, de rivier en de stranden, evenals het zwembad, de tuin en het terras. Een perfecte plek om de verbinding te verbreken. Tussen de Garonne en het kanaal, dicht bij historische en toeristische bezienswaardigheden en dicht bij de wijngaarden van Bordeaux, zijn er veel keuzes voor wandelingen. Het is belangrijk om te weten dat we met onze 4 katten leven die het pand bewonen!

Authentiek huis panoramisch zicht & privézwembad
La Colamine is een charmant en authentiek vakantiehuis in Zuid-Frankrijk, een oase van rust tussen lavendelvelden en glooiende heuvels bij Lauzerte. Hier geniet je van een panoramisch uitzicht, een verfrissend privézwembad en het stijlvolle comfort van Auping-bedden en designmeubilair. Verken wandel- en fietsroutes door de natuur, zwem in nabijgelegen meren en onthaast volledig in de schilderachtige Quercy. Vragen voor afwijkende data zijn mogelijk in het laagseizoen en middenseizoen.

Atypische studio / Hart van het dorp
Mooie onlangs gerenoveerde studio, in het hart van een gebouw uit 1820. Alle gemakken zijn verzekerd in deze modern ingerichte ruimte van 26 m2, van de volledig uitgeruste keuken tot het comfortabele matras van de slaapkamer op de tussenverdieping met zichtbare stenen. Je zult je daar thuis voelen. De badkamer is lekker en je vindt alle benodigdheden. Alles is functioneel om een paar dagen te blijven. Dus ga ervoor en bezoek onze kleine marktstad en onze prachtige regio.

LaTourGites - Lake Cottage
Op zoek naar de perfecte plek om tot rust te komen? Welkom bij The Lake Cottage waar natuur, avontuur en lekker eten samenkomen voor een onvergetelijk verblijf. Omgeven door rustige bossen en een vredig meer, biedt onze accommodatie de perfecte omgeving om te ontspannen. Geniet van een fietstocht of wandeling door charmante lokale dorpen, vis het meer of verken de nabijgelegen Pyreneeën en de stranden van Biarritz. We kunnen niet wachten om jullie te verwelkomen!

Het vervolg van het meer 22H22
De Lac 22H22 suite, een suite met een hangend bed, een hoogwaardig matras met katoenen percale lakens. Geniet van een 72 jet balneo bad voor twee, een eigen terras met uitzicht op het meer. Een 4K-projector met Netflix en Premium YouTube, een uitgeruste keuken en een systeem van regelbare LED-verlichting met lichtsets om de perfecte sfeer te creëren voor deze uitzonderlijke plek. Alle 5 minuten van Center Parc des Landes met een vertrouwelijke sleuteloverdracht

Comfortabel verblijf in Clairac
Welkom in dit stijlvolle en lichte appartement, gelegen op de 2e verdieping van een rustig gebouw in het hart van Clairac. Ontworpen voor uw comfort, biedt het een gezellige ruimte, ideaal voor een verblijf van 1 tot 4 personen. Op korte loopafstand: veel strand, restaurants, winkels en lokale markt. Perfect voor een ontspannen uitje of een zakenreis. Comfortabel beddengoed, uitgeruste keuken, nette inrichting... alles is aanwezig om je thuis te voelen.

Uitstapje aan de rand van een prachtig bebost meer
Gelegen op minder dan 15 minuten van Center Parc Les Landes de Gascogne, op een paar stappen van het natuurlijke zandstrand van het prachtige meer van Clarens (zwemmen, spelletjes) en op 5 minuten van de baden van Casteljaloux, is ons 3 kamer Landes huis gelegen in een rustige 3-sterren residentie onder de dennen in een idyllische omgeving. De residentie beschikt over een verwarmd zwembad, een speeltuin en is volledig omheind voor je kinderen.

Duplex romantique
Het pastelblauw is beschikbaar in het Louise d 'Orion-appartement, moedigt dromen aan. Dit is een eerbetoon aan de droge schoonmakers uit het midden van de eeuw die in dit 15e-eeuwse huis woonden. In het hart van de middeleeuwse wijk van de stad, dicht bij de bakker en banketbakker, zal dit zeer lichte appartement je charmeren met zijn inspiratie voor de reis. Antiek houtwerk doet denken aan de geschiedenis en het voedsel is ingetogen.

Grote stacaravan met airconditioning aan het meer van Lougratte
Grote stacaravan met airconditioning en 3 slaapkamers op 2 stappen van het Lougratte-meer en het zandstrand; de regelmatig gecontroleerde waterkwaliteit (BLAUWE VLAG LABEL) met een aangename vrijetijdsbasis (duikplank, waterglijbaan, opblaasbare structuren, waterfietsen, kano's, kinderspeelplaatsen, picknickplaatsen/harde barbecues, petanquebaan, beachvolleybal, lijnvissen en onder toezicht zwemmen, snackemmer...)

La Maisonnette op 800 m van het stadscentrum
Dit volledig gemeubileerde studio-appartement ligt op 800 m van het stadscentrum en 900 m van het treinstation . Ons huis staat op hetzelfde adres. Een bakker , een pizzeria en een bioscoop bevinden zich op 300 m afstand. Deze plek is perfect voor kort verblijf. Mensen op doorreis of op missie op Marmande .
Populaire voorzieningen voor accommodaties aan het strand in Lot-et-Garonne
Appartementen nabij een strand

Een knus en zorgzaam nest

Bij Maria

Duplex romantique

Woningen nabij een strand

Tournesol, alleen voor volwassenen

Comfortabele oase van rust in het groen

Rustig, airconditioned familiehuis

Huis Cerises du Mas des Cerisiers

Bij Viviane en Michel

Charmante kamer bij een inwoner

Lou Maïsouet
Andere vakantiewoningen nabij een strand

Bij Maria

Duplex romantique

Huis van Rivera - Barie

Stacaravan met airconditioning aan het meer van Lougratte

LaTourGites - Lake Cottage
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een strand Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties nabij een strand Frankrijk