Tiny houses in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere tiny houses op Airbnb
Best beoordeelde tiny houses in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze tiny houses kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

3* gîte met airconditioning en zwembad – Rust & charme
In het hart van de bastides, middeleeuwse dorpen en kastelen. 15 min van Monbazillac, 20 min van Bergerac, ideaal voor koppels vakanties, gerenoveerd 3* huisje bestaande uit 3 kamers - Een woonkamer met airconditioning en een uitgeruste keuken - Een slaapkamer met airconditioning, bureau en kast - een badkamer met inloopdouche - Parkeerplaats voor de deur - Terras met tafel, stoelen en ligstoel - 9 m x 4 m zwembad om te delen met de eigenaren Muggennetten. 10% korting als >= 7 dagen

Le Pigeonnier
Gerenoveerde 18e-eeuwse stenen duiventil met een houten terras met uitzicht op de bastide de Monpazier op 1 km afstand, met zijn winkels, dokterspraktijk en spoedeisende hulp. uitzicht op het kasteel van Biron op 10 km afstand. de Dordogne en de Vezere-vallei of verschillende kastelen en verschillende historische en archeologische vindplaatsen, gabarre wandelingen op de Dordogne , Sarlat . Overige informatie bij aankomst . Blijf gewoon uitrusten op een rustige en vredige locatie.

Het kleine landhuis
Huis gelegen op 10 km van Agen, 1,2 km van het dorp Sérignac sur Garonne, met alle diensten (apotheek, arts, restaurant,...) en winkels (supermarkt, bakker, pers). Zeer dicht bij de greenway die langs het kanaal tussen twee zeeën loopt, ideaal voor fietsliefhebbers (fietsverhuur op het terrein 2 €/dag/persoon). Pretparken, Walligator en Aqualand, op 9 km afstand. Veel wandelingen en historische bezienswaardigheden zijn te ontdekken in een straal van 30 km.

Chalet, natuur, spa en sauna 2* #1
Aan de rand van de heide, in een omgeving waar de omgeving bewaard is gebleven, zul je de rust waarderen waar alleen de geluiden van vogels en de natuur aanwezig zijn om je te wiegen... Kom in dit lichte chalet genieten van de rust en de natuur. Met een prachtig terras van 32m², zonder vis-à-vis, voorzien van zonnebaden, parasol. Je hebt ook toegang tot een wellnessruimte, semi-privé: spa en sauna, 24 uur per dag geopend; beschikbaar zonder extra kosten.

Charmant huisje Monpazier Périgord noir
Charmant huisje aan de poorten van de prachtige bastide van Monpazier, volledig nieuw met zijn privézwembad.. Je zult genieten van het comfort, de locatie, het uitzicht In het hart van een enorme open plek, prachtige zonsondergangen over het bos en bij zonsondergang en bij zonsopgang, ontmoet je de herten die komen grazen op de weide. Een echt klein paradijs om je batterijen op te laden. Mijn ruimte is perfect voor koppels, solo- en zakelijke reizigers.

Romantische windmolen in wijngaard
Ontsnap naar een prachtige stenen windmolen omgeven door wijngaarden - een rustige, design-geleide retraite gemaakt met warme verlichting, natuurlijke materialen en doordachte details. Een unieke schuilplaats met vijf verdiepingen om te vertragen, te ontspannen en te genieten in elk seizoen. Ideaal voor een romantisch uitje, creatieve retraite of rustig uitje om vanuit de natuur te werken. Een favoriet voor verjaardagen, jubilea en minimoon-vieringen.

De airconditioned caravan van Josépha § SPA
Huisjes 'Les Perouilles à Puymiclan' Bucolische, exotische en rustige omgeving, te midden van vogelgezang en eekhoorns. Uitgeruste caravan, opblaasbare SPA, in een kleine biologische landelijke boerderij. Een bed van 140 x 190 nis, een bed van 80 x 180. Wiegje. Douche, wastafel, toilet. Elektrische borden, koelkast, magnetron, servies, tv. Wifi. Houten terras en picknicktafel buiten, ligstoelen, barbecue... Wasmachine op het terrein.

"La petite Roche" landelijk huisje

Hut, chalet in het bos
Je zult genieten van de hut vanwege het uitzicht, de rust en de locatie in het bos. Perfect voor stellen. We accepteren om veiligheidsredenen geen kinderen jonger dan 12 jaar. De hut is uitgerust, keuken met gas, oven, koelkast enz.(olie, azijn, suiker, zout, peper, koffie, thee, kruidenthee aanwezig) Beddengoed aanwezig. Badkamer, droog toilet NIET ROKEN BUITEN EN BINNEN EN GEEN KAARSEN. Wij bieden kaarsen op batterijen voor je.

Micro maison, 20 mns Agen Damazan, 2 pers, 2 bedden
Ontspan op een uur van Bordeaux en Toulouse in deze unieke en rustige accommodatie in de Masse-vallei. Dit tiny house van 25 m2 maakt deel uit van ons landgoed waarop 2 andere gites en een houten tipi wonen. De ruimte stelt je in staat om alles uit de buitenkant te halen en uit te rusten. Gedeeld zwembad en buitenkeuken. Beschikbaar van juni tot september, afhankelijk van het weer. Natuurliefhebbers, jullie zullen blij zijn.

Het airconditioned chalet van de Verborgen Tuin
Het chalet is gelegen in onze kleine landelijke tuin geïnspireerd op vele uitstapjes... het ligt op 800 m van het centrum achterin ons huis . Omgeven door een halve bloementuin halve moestuin , ligt het in de zomerperiode dicht bij een andere gite en een yurt. Elk heeft echter zijn eigen buitenruimte uit het zicht. Het blijft een ontspannende , serene en pretentieloze plek. Wij bieden de basisbenodigdheden met gemak.

Hut van herten en hinden
Een boomhut allemaal gemaakt van hout en geïntegreerd in de natuur, met een terras en een verhoogde loopbrug stellen je in staat om het park te ontdekken waar herten en herten overblijven. voor de prijs van 120 e beddengoed en handdoeken is inbegrepen in de huur voor 4 personen met ontbijt bieden wij maaltijden voor de avond geserveerd in de hut extra 12 e per persoon exclusief drankjes
Populaire voorzieningen voor tiny houses in Lot-et-Garonne
Gezinsvriendelijke tiny houses

Chambre Ranch

vakantie in het hart van een boerderij

Houten chalet dicht bij de Dordogne, Eymet op 5 km

La Maisonnette op 800 m van het stadscentrum

Tiny House

Jardinerie Cote de Fumel

Caravan 'Belle des Prés'

Slaap in een Finse kota hut,prachtig uitzicht.
Tiny houses met buitenterras

Accommodatie 'Le Pigeonnier'

Caravan "Fleur des Champs"

Romantische kleine en privé spa - Les Figuiers

2/4p huisje, zwembad, spa

Tiny House in Périgord in een landelijke omgeving

Liefdeshut met privé buitenbubbelbad

caravans aan de rivier

~Ironvan~
Andere tiny houses

Hut van herten en hinden

Tiny House Lumen en Scandinavische spa in het bos

Zelfstandige studio in industriële stijl

Le Pigeonnier

Hut, chalet in het bos

Probeer Bivouac Kili
- Chalets Lot-et-Garonne
- Tiny houses Nouvelle-Aquitaine
- Tiny houses Frankrijk