Bed & breakfasts in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere bed & breakfasts op Airbnb
Best beoordeelde bed & breakfasts in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze bed & breakfasts kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

"In de schaduw van de grote den" Gastenkamer
Trakteer jezelf op een onvergetelijk verblijf in een idyllische omgeving in de schaduw van de Grand Pin. Geniet van het buitenleven: luieren bij het zwembad met uitzicht op de Lot, zwemmen, suppen en vissen via directe toegang tot de rivier (visuitrusting niet aanwezig), wandelen en aperitief dineren langs het water op de meeuw (tegen betaling op aanvraag). Bezoek onze mooiste Lot & Garonnais dorpen en de Dordogne(ongeveer 1 uur rijden). Winkels van nabijheid op 500 m Kom je batterijen opladen, we kunnen niet wachten om je te ontmoeten!

Gezellige kamer bij Carole & Christian
Gezellige kamer van 16 m2 met tweepersoonsbed, kantoorruimte en eigen badkamer. aangrenzend toilet. Genesteld aan het einde van een rustige straat, met uitzicht op het bos en een veld met pruimenbomen, is ons huis zeer comfortabel. Geniet van de rust en het zingen van de vogels van het nabijgelegen bos. Rustige plek in de buurt van de Libos-markt op donderdagochtend, het Château de Bonaguil, de bastides van Monflanquin, Monpazier, Villeréal, enz... We kunnen fietsen in onze kelder huisvesten en batterijen opladen.

Onafhankelijke gastenkamer
Welkom bij L'atelier d'André, een gerenoveerde onafhankelijke gastenkamer op ons terrein. Kamer van 36 m2 met queensize bed 160 x 200. Badkamer met douche en wastafel. Apart toilet. Tassimo koffiezetapparaat, minikoelkast en magnetron. Eigen buitenterras. Ontbijt inbegrepen en mogelijkheid tot table d'hôtes maaltijden (vegetarisch mogelijk). Privé jacuzzi-sessie beschikbaar tegen extra kosten. Mogelijkheid tot massages door professionele aanbieder op reservering. Voel je vrij om het te vragen

Verblijf in de Toscaanse Gers
Het huisje staat in een gehuchthuis, genesteld in het hart van het prachtige platteland van Gersoise genaamd 'Little French Tuscany' vanwege de valleien en prachtige dorpen. Je kunt ontbijten in je tuin en genieten van het uitzicht op het platteland en de Pyreneeën, of in het gite-gebied gereserveerd voor onze verhuurders. Om te zwemmen ligt een nautische basis op 5 km afstand waar je ook jetski, gesleepte boei, flyboard, paddleboard en een geweldig aquapark kunt doen.

Kamer Pomme, in het Kasteel van Plantey
Kom en ontdek dit atypische familiekasteel, uit de 19e eeuw, waar we het hele jaar door in wonen, Marc en ik. Je hebt een prachtige slaapkamer met tweepersoonsbed, zithoek met 2 Empire fauteuils, antiek parket, marmeren open haard, groot raam met uitzicht op zonsopgang . En geniet van je kleine eigen badkamer, bevestigd aan je kamer met wastafel, kleine douche, wc..Decoratie "boudoir"... Het ontbijt wordt in de blauwe eetkamer of op het terras geserveerd.

Gastenkamer aan het meer met ontbijt
Onze charmante accommodatie biedt je een rustige sfeer met zijn one h-meer, mogelijkheid om te vissen, om de Quercy en zijn natuurlijke rijkdom te verkennen Gelegen tussen Cahors en Agen kun je vele pittoreske dorpjes, wijngaarden, ambachtslieden bezoeken. Je kunt veilig rondlopen op ons landgoed van 24 hectare en samen voor de dieren zorgen. Laat ons je verleiden en je behandelen met de producten van onze boerderij en lokale producenten voor het ontbijt.

Comfortabele kamer met badkamer en eigen ingang
Deze charmante accommodatie heeft een stijlvolle inrichting. Deze kamer is goed ontworpen en smaakvol ingericht en past bij je voor een of meer nachten. TV, wifi, toilet, douche en handwasser, opbergruimte met kleedkamer, spiegel en ontbijt (koffie, thee, warme chocolaatjes en lekkernijen). Grote kamer in een respectvol en schoon familiehuis. Geen huisdieren en niet roken. Airconditioning en verwarming. 100 m van alles! Dichtbij ENAP / Bus / Winkels

Voormalige boerderij
Ancienne ferme renovée de 300m2, sur les hauteurs du village de Dieulivol, à 2 minutes du village bouddhiste des Pruniers. La maison est situé sur un terrain de 1 ha avec jolie jardin et vignoble, donnant sur la vallée du Dropt et vu sur la bastide de Monségur. Une belle chambre confortable dans un calme complet, avec vu sur la vallée du Dropt. La chambre a sa salle de bain et toilette privée et draps et serviettes sont fournis

Gastenkamer
Gelegen in het centrum van Villeneuve-sur-Lot en op twee minuten lopen van alle voorzieningen. Je vindt de rust van een woonwijk met gemak om gratis te parkeren. Bed & breakfast allemaal uitgerust voor alleenstaanden of koppels met toegang tot de tuin. De bed & breakfast beschikt over een tweepersoonsbed met tv, een kleine eethoek en een ruime badkamer met douche, wastafel en toilet.

heerlijk huisje in het midden van het weiland
Dit aangename 'gezellige' stenen huisje is onderdeel van een landgoed van 19 ha met meerdere huisjes, de afgelegen ligging biedt u merkbare privacy. De twee terrassen bieden een prachtig uitzicht op de Masse-vallei en het glooiende landschap zover het oog reikt! Een groot gedeeld en beveiligd zwembad van 6x12 m wacht op je op warme zomerdagen. Het ligt op 100 meter van de maisonette.

Privékamer in pension, "Romantisch"
Privékamer (begane grond) met doucheruimte en eigen toilet op de kamer, in gastenverblijf bestaande uit 4 gastenkamers en huisjes. Het huis is omgeven door natuur. Je kunt genieten van het zwembad (geopend in het seizoen), de spa, de buitenruimtes, het geheel wordt gedeeld tussen de bed & breakfasts en de huisjes. Ontbijt, bed- en badlinnen zijn bij de prijs inbegrepen.

L'alcôve d'Aliénor gastenkamer met spa
Onze bed & breakfast ligt midden in de natuur en combineert charme en elegantie en biedt een absoluut moment van ontspanning met zijn eigen spa, waardoor iedereen volledig kan opladen, dankzij de rustgevende of toning massages. En geniet van onze heerlijke charcuterieplanken, kazen en desserts die alleen worden gemaakt met producten van lokale producenten.
Populaire voorzieningen voor bed & breakfasts in Lot-et-Garonne
Gezinsvriendelijke bed & breakfasts

AANGENAME GASTENKAMER MET ZWEMBAD

Gastenkamer

De horizon van Marianne

Gastenkamers bij oude ovens

Château Déhès

tweepersoonskamer

Gastenkamers Le clos du Mûrier

Gastenkamer 4
Bed & breakfasts met ontbijt

La Datcha Suite op een unieke en rustige plek

gastenkamer les maisons d'Alex

Bed- en ontbijttrailer

Bed & Breakfast

Au petit grain - Alysse-kamer

Charmante kamer met eigen jacuzzi, toegang tot sauna en zwembad

Gastenkamer 'Ebène'-Zwembad-SPA-Massages

Bed & Breakfast
Bed & breakfasts met terras

Le Prince B&B twin room nr Nérac met ensuite en patio

Gastenkamers bij de bewoner in de buurt van Bergerac!

Gastenkamer.

Charmante gastenkamer - Boréale kamer

B&B-kamer (2 beschikbaar) met een prachtig uitzicht

Gezellige kamer in een stijlvolle omgeving

Studio met keuken in een gastenkamer

Charmante B&B met zwembad
- Chalets Lot-et-Garonne
- Bed & breakfasts Nouvelle-Aquitaine
- Bed & breakfasts Frankrijk