
Vakantiewoningen op een boerderij in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere boerderijen op Airbnb
Best beoordeelde boerderijen in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze boerderijen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Kado's en vogels zingen voor de ondergaande zon
Welkom bij L'Ours et Son Petit Oiseau (De beer en zijn kleine vogel), gelegen op 8 hectare met uitzicht over een wilde vallei met herten en wilde zwijnen. Koel af in het zoutwaterzwembad, ontspan in een hangmat, ontspan in het houtgestookte bubbelbad of maak kennis met de vele dieren die deze plek ook hun thuis noemen. Cicaden en vogels zingen voor de ondergaande zon, en er is geen mens te bekennen. Velden en wijngaarden leiden naar de kronkelende straatjes van het middeleeuwse Issigeac, een boulangerie, een café en de perfecte middag.

La bergerie
Een prachtige omgebouwde schuur omgeven door bos. Een rustige locatie met de geluiden van wilde dieren. Smaakvol ingericht in overeenstemming met de originele kenmerken. Roaring gietijzeren houtbrander voor die koude avonden. Alle voorzieningen die je nodig hebt om je gastronomische maaltijd te koken. Je eigen privézwembad, bubbelbad en vuurplaats om van te genieten. De schuur is de tweede accommodatie op de locatie, wat betekent dat je door de verhuurder wordt begroet met een warm meertalig welkom. U zult volledige privacy hebben.

Charmant huisje in de Périgord met privé spa
Gerenoveerde stenen schuur in 2 halfvrijstaande huisjes gescheiden door een grote binnentuin. Dit is een gezellig huisje dat ik je aanbied, ideaal om te rusten op het platteland op de boerderij. Rustig overdekt terras met privé jacuzzi in elk huisje (niet toegestaan voor jonge kinderen) Ideaal voor 4 personen of stel Aangenaam uitzicht, erg rustig gelegen. Veel mogelijke activiteiten: kano, wandelingen in Gabares aan de Dordogne, kastelen, dorpen, grotten, musea, restaurants, vlooienmarkten...enz.

Les Sources
Gelegen aan het einde van een stenen boerderij die typisch is voor de tussen twee zeeën, niet over het hoofd gezien, biedt dit landhuis je een panorama van de weilanden rondom het kleine gehucht van drie huizen. De accommodatie is een oud landelijk huisje fris naar de smaak van de dag voor Airbnb-verhuur, met de toevoeging van een klein in de grond gelegen zwembad. U zult gecharmeerd zijn van de rust en sereniteit van deze zeer uitzonderlijke plek. Verbreek de verbinding om jezelf beter te vinden.

Individueel charmant huisje op de boerderij - La sauvetat
INDIVIDUEEL huisje van 120m² tussen Marmande en Bergerac, kom en breng een rustige vakantie door in dit grote huis op de boerderij "Gîte Vicasse à La Sautat du dropt". De accommodatie heeft 3 ruime slaapkamers, een grote badkamer met douche en bad, een grote vriendelijke woonkamer. Er is alles wat je nodig hebt om te koken of te genieten van een moment van rust en je kunt de boerderij en de omliggende paden bezoeken. Je kunt voor de straat een of meer auto's parkeren.

GITE SAINT MICHEL UITZICHT OP HET PLATTELAND EN RUST VERZEKERD
In het hart van het zuidwesten, tussen Bergerac en Agen, op de eerste hellingen van de Lot-vallei op 10 minuten van Villeneuve sur lot, kom en verblijf in deze oude gerestaureerde boerderij waar je de rust proeft. Het huisje Saint-Michel, volledig uitgerust, is comfortabel en ontspannend. De tuin met balkon en tuinmeubilair, volledig omheind, biedt een panoramisch uitzicht op de vallei zonder vis-à-vis. Carport beschikbaar. Huis van de eigenaar op het terrein.

gastenverblijst tussen wijngaarden en heuvels
Onze accommodatie ligt op de heuvel Marmandais op drie min rijden van het centrum en op 2 min van een supermarkt . Zeer ruime parkeerplaats. Haven van rust gelegen in een wijngaard XIX ° op één niveau. Naast die van de eigenaars blijft deze woning zeer onafhankelijk . Netflix , Canal+ , Zeer snelle vezel maakt tv-werk Overdekt terras, 2 slaapkamers , comfortabele bedden 140, badkamer, toilet , retro keuken met vrije natuuroven,pingpong, zwembad , dieren

"La petite Roche" landelijk huisje
Klein huis van 20 m2, op het platteland. Zorgvuldig gerestaureerd, het omvat een woonkamer met een slaapbank voor twee personen, een kitchenette en een gezellige badkamer chalet type. Het heeft een houtkachel. Het heeft een schaduwrijke omgeving met barbecue en tuinmeubilair en een ruimte die uitkomt op een breed landschap. Een beekje langs de weide, wandelpaden en het nabijgelegen middeleeuwse dorpje nodigen uit om te wandelen.

Hut, chalet in het bos
Je zult genieten van de hut vanwege het uitzicht, de rust en de locatie in het bos. Perfect voor stellen. We accepteren om veiligheidsredenen geen kinderen jonger dan 12 jaar. De hut is uitgerust, keuken met gas, oven, koelkast enz.(olie, azijn, suiker, zout, peper, koffie, thee, kruidenthee aanwezig) Beddengoed aanwezig. Badkamer, droog toilet NIET ROKEN BUITEN EN BINNEN EN GEEN KAARSEN. Wij bieden kaarsen op batterijen voor je.

Onafhankelijk appartement in huis op het platteland
In een landelijke omgeving, deze onafhankelijke accommodatie ligt op 4 km van een dorp met basiswinkels, een arts kantoor en een apotheek. De accommodatie heeft tal van voorzieningen en we bieden onze wasmachine, droger en wieg indien nodig. We hopen u tevreden te stellen met een rustige omgeving met uitzicht op de omliggende wijngaarden en bossen. We informeren je ook graag over onze prachtige afdeling.

Gîte de la Ferme des Tuileries, op 100 m van de Lot
Welkom op de Tuileries Farm! Welkom in het land Pruneau! Ons huisje in La Ferme ligt in het hart van onze groente- en fruitboerderij. Op 100 meter, een eigen tuin wacht op u aan de oevers van de Lot waar u kunt ontspannen, uw maaltijden, vissen en zelfs zwemmen in de rivier! Met 3 slaapkamers is het geschikt voor 6 personen. On-site, directe verkoopwinkel met onze groenten en fruit (maart tot oktober).

De vlucht.
Zelfstandige huisvesting op een biologische boomkwekerij. Natuurlijke, rustige omgeving. Dicht bij de bastides van Monflanquin, Viilleréal, Monpazier, Biron en Gavaudun kastelen. Nabijgelegen zwemmeer (Lougratte 20 km afstand). Ideaal voor decomprimeren of voor buitensportpraktijken (wandelen, mountainbiken, manege-activiteit...). Voor fietsers: afgesloten kamer om je motorfietsen te huisvesten.
Populaire voorzieningen voor boerderijen in Lot-et-Garonne
Gezinsvriendelijke boerderijen

La Fleur de Savignac - 1 bd, uitzicht, zwembad, wifi

Domaine Lamartine 4* Cottage

Vakantiehuis met waanzinnig uitzicht .

La Closerie de la Beyne - 'La Grange'

Landhuis met 5 ruime slaapkamers en 5 badkamers

La Tour at Canel

Comfortabel huisje, rustig met zwembad

Warm huisje tussen wijngaarden en kastelen
Boerderijen met patio

Stijlvolle verbouwde schuur met een prachtig uitzicht

Modern ingericht huis & natuur zwembad & uitzicht

Gastenverblijf Beau Binou

Idyllische boerderij in Zuidwest-Frankrijk

Charmant Gers huisje. 3 bedden/6 slaapplaatsen + zoutzwembad

“Pigeonnier” op wijngaard met zwembad en tennis

Josse. Ruim landelijk huis, groot zwembad

Een prachtige 1 slaapkamer Pigeonnier & privéparkeerplaats
Boerderijen met wasmachine en -droger

Gîte in het Domaine des Charme met gratis parkeerplaats

Landhuis - 10 minuten van Marmande

Gîte des écuries de Saint-Vincent

Grote Landaise boerderij hoofdverblijf

Groot landhuis in het hart van het bos

huisje in Périgord Noir

In het hart van het platteland van Villereal

Gîte La Treille, in een zeer mooie omgeving!
Bestemmingen om te verkennen
- Accommodaties met een zwembad Lot-et-Garonne
- Campers Lot-et-Garonne
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Villa's Lot-et-Garonne
- Ecolodges Lot-et-Garonne
- Accommodaties met ontbijt Lot-et-Garonne
- Vakantiewoningen Lot-et-Garonne
- Tenten Lot-et-Garonne
- Kastelen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met kajak Lot-et-Garonne
- Bed & breakfasts Lot-et-Garonne
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot-et-Garonne
- Chalets Lot-et-Garonne
- Appartementen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met bubbelbad Lot-et-Garonne
- Rijtjeshuizen Lot-et-Garonne
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Tiny houses Lot-et-Garonne
- Woningen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot-et-Garonne
- Accommodaties met open haard Lot-et-Garonne
- Gastenverblijven Lot-et-Garonne
- Accommodaties voor rokers Lot-et-Garonne
- Hotelkamers Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een strand Lot-et-Garonne
- Schuren Lot-et-Garonne
- Accommodaties met wasmachine en -droger Lot-et-Garonne
- Boomhutten Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een meer Lot-et-Garonne
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot-et-Garonne
- Privésuites Lot-et-Garonne
- Accommodaties met sauna Lot-et-Garonne
- Houten huisjes Lot-et-Garonne
- Accommodaties met buitenterras Lot-et-Garonne
- Accommodaties met patio Lot-et-Garonne
- Huisjes Lot-et-Garonne
- Accommodaties met vuurplaats Lot-et-Garonne
- Flats Lot-et-Garonne
- Boerderijen Nouvelle-Aquitaine
- Boerderijen Frankrijk
- Nationaal Park Landes De Gascognes
- Château d'Yquem
- Château Filhot
- Château Suduiraut
- Château de Monbazillac
- Château de Cayx
- Château du Haut-Pezaud
- Château de Myrat
- Château Lafaurie-Peyraguey
- Château de Rayne-Vigneau
- Château Doisy-Dubroca
- Château Doisy Daëne
- Domaine de la Higuère , Vignobles Esquiro
- Domaine Du Haut Pécharmant
- Château Rieussec
- Château La Tour Blanche
- Château Pécharmant Corbiac
- Château Clos Haut-Peyraguey




