
Vakantiewoningen met hottub in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met jacuzzi op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met jacuzzi in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met jacuzzi kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Hutlot boomhut met uitzicht op de rivier
Geniet van de charmante omgeving van deze romantische accommodatie midden in de natuur met uitzicht op de rivier op 3 niveaus , slaapkamer op het dak met panoramische koepel, uitgeruste keuken, badkamer op de begane grond met droog toilet, terras met uitzicht op de rivier Educatieve boerderij op het terrein met 4 andere huisjes met onafhankelijke ruimte die niet over het hoofd wordt gezien. Talrijke gratis kanoën, paddleboarden, waterfietsen, zwembad en spa, afhankelijk van het WEER, geopend vanaf JUNI A SEPTEMBER , rosalies , Scandinavisch bad.

Kado's en vogels zingen voor de ondergaande zon
Welkom bij L'Ours et Son Petit Oiseau (De beer en zijn kleine vogel), gelegen op 8 hectare met uitzicht over een wilde vallei met herten en wilde zwijnen. Koel af in het zoutwaterzwembad, ontspan in een hangmat, ontspan in het houtgestookte bubbelbad of maak kennis met de vele dieren die deze plek ook hun thuis noemen. Cicaden en vogels zingen voor de ondergaande zon, en er is geen mens te bekennen. Velden en wijngaarden leiden naar de kronkelende straatjes van het middeleeuwse Issigeac, een boulangerie, een café en de perfecte middag.

La bergerie
Een prachtige omgebouwde schuur omgeven door bos. Een rustige locatie met de geluiden van wilde dieren. Smaakvol ingericht in overeenstemming met de originele kenmerken. Roaring gietijzeren houtbrander voor die koude avonden. Alle voorzieningen die je nodig hebt om je gastronomische maaltijd te koken. Je eigen privézwembad, bubbelbad en vuurplaats om van te genieten. De schuur is de tweede accommodatie op de locatie, wat betekent dat je door de verhuurder wordt begroet met een warm meertalig welkom. U zult volledige privacy hebben.

Huis met 1 slaapkamer en uitzicht op de natuur
In het hart van de Entre-deux-Mers, gevestigd in een oud 18e-eeuws huisje, biedt dit huisje van 70 m² uitzicht op de natuur, op 3 km van La Réole. Gasten kunnen genieten van een volledige en onafhankelijke accommodatie met een uitgeruste kitchenette:koffiezetapparaat, koffiezetapparaat, oven, oven, magnetron, magnetron, bovenste koelkast, broodrooster, waterkoker, kookgerei, glaswerk, borden, bestek. Een badkamer en een grote woonkamer met een slaapgedeelte. Een eigen terras. De tuin en het zwembad van 5x11 zijn gedeeld.

Charmant huisje in de Périgord met privé spa
Gerenoveerde stenen schuur in 2 halfvrijstaande huisjes gescheiden door een grote binnentuin. Dit is een gezellig huisje dat ik je aanbied, ideaal om te rusten op het platteland op de boerderij. Rustig overdekt terras met privé jacuzzi in elk huisje (niet toegestaan voor jonge kinderen) Ideaal voor 4 personen of stel Aangenaam uitzicht, erg rustig gelegen. Veel mogelijke activiteiten: kano, wandelingen in Gabares aan de Dordogne, kastelen, dorpen, grotten, musea, restaurants, vlooienmarkten...enz.

La Maison OrAzur: jacuzzi-spa - terras - uitzicht
Trakteer jezelf op een onvergetelijk uitje in ons charmante huisje, met eigen overdekte spa, voor een verblijf in het teken van welzijn en ontspanning. Ideaal voor koppels die op zoek zijn naar rust en authenticiteit, deze cocon met uitzicht op de natuur nodigt je uit om te vertragen, te ademen en te genieten van het huidige moment. Het huis wordt omgeven door groen en onthult zijn karakter door de rauwe schoonheid van de steen en de warmte van het hout, in een sfeer die zowel intiem als warm is.

Privé spa zonder buren - -Sky House Agen- -
L'ensemble du logement, du spa, du sauna, du hammam, de la terrasse et la piscine n'est pas partagé avec d'autres personnes. Équipements utilisable toute l'année : Grand Spa Jacuzzi couvert T° réglable de 30° à 40°, hammam, sauna. Terrasse sans vis à vis. Piscine de 14 mètres avec cascade massante chauffée de début mai à fin octobre. L'eau du spa est changée entre chaque location pour une hygiène parfaite. Location strictement limitée à 2 adultes et 2 enfants (aucuns invités ne sont autorisés)

Gerenoveerde schuur met uitzicht op de Lot-vallei
🌾Een cocon van rust in het hart van het platteland🌾 Dit huisje van 320 m² is ontworpen om comfort, ruimte en gezelligheid te combineren. Het beschikt over 4 mastersuites, een slaapzaal, een lichte woonkamer, een grote eetkamer en een uitgeruste keuken. Binnenzwembad, bubbelbad met uitzicht, biljart, bowlingbaan: alles komt samen om te ontspannen en goede tijden te delen. Ideaal voor een verblijf met familie, vrienden of om seminars en retraites te organiseren in een rustige omgeving.

Chalet, natuur, spa en sauna 2* #1
Aan de rand van de heide, in een omgeving waar de omgeving bewaard is gebleven, zul je de rust waarderen waar alleen de geluiden van vogels en de natuur aanwezig zijn om je te wiegen... Kom in dit lichte chalet genieten van de rust en de natuur. Met een prachtig terras van 32m², zonder vis-à-vis, voorzien van zonnebaden, parasol. Je hebt ook toegang tot een wellnessruimte, semi-privé: spa en sauna, 24 uur per dag geopend; beschikbaar zonder extra kosten.

Charmehuisje in stenen 4*
Gîte de Jourda Bas 4 ⭐️⭐️⭐️⭐️ 10 minuten van Agen, kom en laad je batterijen op in een groene omgeving🌿 Ons onafhankelijke huisje heeft een volledig afgesloten park voor je kinderen en viervoeters, evenals een terras om te genieten van het buitenleven. 🏡 1 ruime slaapkamer met queensize bed en kleedkamer (wieg beschikbaar voor de kleintjes), evenals een comfortabele slaapbank in de woonkamer. Geniet van 07/01 tot 09/30 van onze eigen jacuzzi 💦

La Cabane de Popille
Voor één nacht, een weekend of langer, blijf je midden op een bosrijke plek waar rust en verandering van omgeving heerst. Laat je overtuigen door een uitje in de natuur, sereniteit verzekerd. In de ochtend heb je het genoegen om het ontbijt te ontdekken, inbegrepen in de service, aan de voet van je deur. Vergeet ook niet om een van onze gastronomische manden te boeken, zodat je kunt genieten van een moment van zoetheid zodra je aankomt.

Sparadis de la Tour: privé spa en sauna
🎀 Kortingstarief afhankelijk van de verblijfsduur, vanaf de 2e nacht! Van 2 tot 6 nachten -20%, van 7 nachten -30% 🎀 🎁 Geen Openingskosten in + 🎁 Ontdek de Sparadis de la Tour! Een volledig smaakvol gerenoveerd dorpshuis met: - Premium 3-zits spa voor echte massages! - Infrarood Sauna met vier zitplaatsen - Kwaliteit kingsize beddengoed - Volledig uitgeruste keuken - Zeer snel glasvezelinternet - airco en ventilator
Populaire voorzieningen voor accommodaties met een jacuzzi in Lot-et-Garonne
Woningen met jacuzzi

Rudelle huis jacuzzi en privézwembad

Rustig huis 5* volledig comfort en eigen spa

Gîte du Pescadou, 4 prs.Wifi&Netflix.Jacuzzi/url/1/.

Landhuis 1 slaapkamer natuur terras

Warm huis Spa 3 slaapkamers

Charmant huisje 4/6 personen

Barenne - Zwembad, SPA en speelkamer 17 pers

Klein huisje midden in de natuur!
Villa's met bubbelbad

Villa Le Rosario met privézwembad en jacuzzi

L'Antre des Bastides Gîte 8p verwarmd zwembad en spa

villa van de oude molen.

Prachtig bohemien manoir!

Villa Het leven is mooi 9 pers. Jacuzzi, uitzicht op de vallei

La Feuillade aux oiseaux: charme en natuur

Villa 'La Forêt' met zwembad en jacuzzi

Afgelegen boerderij met bubbelbad, zwembad en gîte
Houten huisjes met bubbelbad

Villa met jacuzzi

Ciné Rétro-hut met panoramisch uitzicht Privé-spa

Chalet, natuur, spa en sauna 2* #2

Slapen in een wijnvat en bubbelbad

Ongewone privéaccommodatie

Venetiaanse boomhut met privé spa

Cabane Artémis

Boomhut Out Of Africa met privé spa
Bestemmingen om te verkennen
- Boomhutten Lot-et-Garonne
- Gastenverblijven Lot-et-Garonne
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Villa's Lot-et-Garonne
- Tiny houses Lot-et-Garonne
- Privésuites Lot-et-Garonne
- Accommodaties met sauna Lot-et-Garonne
- Huisjes Lot-et-Garonne
- Vakantiewoningen Lot-et-Garonne
- Campers Lot-et-Garonne
- Bed & breakfasts Lot-et-Garonne
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot-et-Garonne
- Kastelen Lot-et-Garonne
- Boerderijen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met kajak Lot-et-Garonne
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot-et-Garonne
- Accommodaties met een zwembad Lot-et-Garonne
- Tenten Lot-et-Garonne
- Woningen Lot-et-Garonne
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een meer Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een strand Lot-et-Garonne
- Accommodaties met wasmachine en -droger Lot-et-Garonne
- Rijtjeshuizen Lot-et-Garonne
- Hotelkamers Lot-et-Garonne
- Accommodaties met vuurplaats Lot-et-Garonne
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot-et-Garonne
- Flats Lot-et-Garonne
- Accommodaties met open haard Lot-et-Garonne
- Houten huisjes Lot-et-Garonne
- Accommodaties met buitenterras Lot-et-Garonne
- Accommodaties met patio Lot-et-Garonne
- Appartementen Lot-et-Garonne
- Accommodaties voor rokers Lot-et-Garonne
- Accommodaties met ontbijt Lot-et-Garonne
- Schuren Lot-et-Garonne
- Ecolodges Lot-et-Garonne
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Accommodaties met bubbelbad Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met bubbelbad Frankrijk
- Nationaal Park Landes De Gascognes
- Château d'Yquem
- Château Filhot
- Château de Monbazillac
- Château de Cayx
- Château Suduiraut
- Château du Haut-Pezaud
- Château de Myrat
- Château Lafaurie-Peyraguey
- Château Doisy-Dubroca
- Château de Rayne-Vigneau
- Château Doisy Daëne
- Domaine de la Higuère , Vignobles Esquiro
- Domaine Du Haut Pécharmant
- Château Rieussec
- Château Pécharmant Corbiac
- Château La Tour Blanche
- Château Clos Haut-Peyraguey




