Huisjes in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere huisjes op Airbnb
Best beoordeelde huisjes in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze huisjes kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Charmant Gers huisje. 3 bedden/6 slaapplaatsen + zoutzwembad
Heerlijk gezinsvriendelijk traditioneel C18e stenen huisje typisch voor de Gers met prachtig open uitzicht en zeer groot zwembad. Gelegen in een prachtige tuin in de buurt van het wereldberoemde pittoreske dorpje en Collegiate van La Romieu (restaurants, winkels). Het huisje en studio (Groene kamer) zijn charmant en prachtig ingericht en ingericht met hoogwaardig beddengoed, servies en bestek. Volledig functionele keukens, wasmachines, barbecue voor je comfort, samen met wifi en smart-tv 's die kunnen worden geprogrammeerd voor Netflix, enz.

Las Cabanes - Het huisje van de levensgenieters
Mooie gerenoveerde schuur die stenen charme combineert met het hedendaagse leven. Volledig uitgerust, zal het voldoen aan je wensen voor comfort, reünies met familie en vrienden. Het is ontworpen voor 8 personen en biedt alle voorzieningen die nodig zijn voor een verblijf aan de poorten van de Périgord, de historische kastelen en dorpen. Sector geanimeerd door gastronomische markten en kano-afwijkingen op de Dordogne en Dropt, 4 km van Lake Lougratte met zijn strand- en waterspelletjes zullen je verblijf bevredigen.

Bijzonder huisje met eigen bubbeljacuzzi
Geweldig voor een wellness- en cocooning-verblijf. Dit huisje ligt op het platteland in een uniek landgoed met bos, meer en paarden. Zwembad en bubbelbad het hele jaar door beschikbaar. Op het terrein kun je genieten van een wellnessruimte met Alexandra en Fanny, die je verwennen volgens je wensen. Je kunt jezelf trakteren op een massage of een HeadSpa voor twee, een drainage van Renata França, een gezichtsbehandeling of een manicure. A la carte-diensten met vegetarische catering (behalve juli/augustus)

3 bd, zwembad, uitzicht, gedeeltelijke airco, snelle wifi
La Fleur de Savignac is een pittoresk domaine van 2,4 hectare in Lot-et-Garonne, vlakbij de grens met de Dordogne. In het hart is een prachtig gerestaureerd huis met drie slaapkamers, dat dateert uit 1706. Deze woning van 125 vierkante meter biedt de perfecte omgeving voor een rustig uitje, met een adembenemend uitzicht op glooiende heuvels, bossen en het historische Château de Duras. Voor kleinere groepen of extra flexibiliteit is er ook een aparte gîte met één slaapkamer beschikbaar op het terrein.

Le Séchoir, karakteristiek huisje met zwembad
Genesteld in een 10 hectare groot park met zwembad, voormalige gerehabiliteerde droger in een gezellig en comfortabel huisje. Als je van een rustige en ontspannen vakantie op het platteland houdt, laat je dan verleiden; rust en verandering van omgeving gegarandeerd, weg van de stedelijke onrust. Ideaal gelegen, tussen Périgord Pourpre en Périgord Noir en op slechts 1 km van de middeleeuwse stad Issigeac, beroemd om zijn landelijke markt, verkozen als een van de mooiste in Frankrijk! Kom en ontdek!

Landhuis in steen uit Quercy
https://gite-valentou.business.site Wit stenen huisje in Quercy gelegen op het platteland , vlakbij het zeer mooie dorp Roquecor. Het stenen huis heeft een eigen terras met onafhankelijk zwembad, ligbedden, barbecue, pingpongtafel, tuinmeubilair, woonkamer (clic clac + tv), uitgeruste keuken (oven, magnetron, koffiezetapparaat), badkamer met douche (wasmachine), onafhankelijk toilet, 2 slaapkamers een met 1 bed van 140 cm en de andere 2 bedden van 90 cm + 1 opklapbaar extra bed.

Marcadis Gite @Finders Keepers Frankrijk. Alleen volwassenen
Finders Keepers France is een Camping- en Glamping-retraite voor VOLWASSENEN op een niet-werkende Franse boerderij. Omgeven op 16 hectare landelijk terrein en met een zoetwatermeer van 3 hectare, voel je je alleen en omgeven door de natuur. Ondanks de landelijke rustige omgeving ligt het terrein dicht bij de steden Nerac en Condom. Marcadis Gite biedt comfort terwijl je de mogelijkheid hebt om gebruik te maken van alle faciliteiten die beschikbaar zijn op de camping.

LaTourGites - Lake Cottage
Op zoek naar de perfecte plek om tot rust te komen? Welkom bij The Lake Cottage waar natuur, avontuur en lekker eten samenkomen voor een onvergetelijk verblijf. Omgeven door rustige bossen en een vredig meer, biedt onze accommodatie de perfecte omgeving om te ontspannen. Geniet van een fietstocht of wandeling door charmante lokale dorpen, vis het meer of verken de nabijgelegen Pyreneeën en de stranden van Biarritz. We kunnen niet wachten om jullie te verwelkomen!

Gite 2 personen - Laspicardes
Gehecht aan een pas gerestaureerd Périgourdinehuis, is het huisje gelegen op het platteland, rustig maar dicht bij Villeréal, Bastide van de XIIe eeuw, en Issigeac, zeer mooi middeleeuws dorp. Een prachtige plek om te ontspannen en te rusten na een bezoek aan de beroemde middeleeuwse Bastides zoals Monflanquin, Castillonnes, Monpazier, Beaumont du Périgord en anderen in het kanton Haut Agenais Périgord. Minder dan 30 minuten van Bergerac en zijn wijngaarden.

Prachtig landhuis met zwembad
Gelegen aan de rand van een klein dorpje met restaurant op het platteland Lot et Garonnaise, prachtig stenen huis, 7 km van het historische stadje Duras met zijn middeleeuwse kasteel. Rustige en eigen omgeving met grote tuin en zwembad. Authentieke sfeer, alle gemakken, met zeer ruime en lichte woonkamer open naar volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers met douche en toilet, wasserette, 2 terrassen, waarvan 1 overdekt. Rivierwandelingen.

Domaine Lamartine 4* Cottage
Au cœur du Sud-Ouest, à 1H de Bordeaux, 1H30 de Toulouse et 3H de Paris en train, venez vous ressourcer dans cette ancienne ferme du 18ème, au milieu des champs. Le Gîte vous offre un horizon à perte de vue sur ce bout de terre de la côte garonnaise. Gîte Idéal pour vous retrouver en famille ou entre amis. PS : Nous contacter avant réservation pour les évènements festifs (EVG, EVJF, anniversaire, ... ). Maxi 13 personnes sur site

Charmant huis met privézwembad & gesloten tuintje.
Kom en herlaad uw batterijen in een idyllische omgeving in het hart van de natuur. Comfort, charme en sereniteit wachten op u. "La Pitchoune" wat liefkozend "De kleine" betekent, ligt op een terrein van 1,4 hectare, met gazon, bloemen, weide, bos. U vindt er een zwembad (4x8 meter) omgeven door een terras. U heeft direct toegang vanaf het terrein tot wandel- en mountainbikepaden. Het huisje is helaas niet geschikt voor rolstoelen.
Populaire voorzieningen voor huisjes in Lot-et-Garonne
Huisjes met bubbelbad

Dordogne Luxe Vakantiepark **** Huisje 2/4 pers #1

Dordogne Luxe Vakantiepark **** Gite 7/9 pers

Grote Perigord huis van karakter

Omgebouwde schuur; zwembad en bubbelbad

Schitterend landhuis, zwembad en bubbelbad

Dordogne Luxe Vakantiepark **** Gite 8/11 pers

Eigentijdse gite met 3 bedden, patio, zwembad en bubbelbad

Le Caban: 2 huisjes met zwembad en jacuzzi
Huisdiervriendelijke huisjes

Huisje aan de rand van het bos

Mirathe

Landhuis met zwembad.

Huisje voor 2 personen in de buurt van Issigeac, op de as Bergerac-Monpazier

Warm huisje tussen wijngaarden en kastelen

Charmant comfortabel huisje in de Dordogne

Een droomhuis!
Privéhuisjes

Warm huisje in een uitzonderlijk domein

Gîte (naturist) 2/3 pers, alleen volwassenen, met zwembad

Mooie omgebouwde schuur met 3 slaapkamers

Rustig, charmant huisje met zwembad

Familiehuis met zwembad en uitzicht op de vallei

LePetitPigeonnier Zomer 2026 pauzes nu beschikbaar

Charmant huisje in het hart van een groene omgeving.

Huisje op het domein 3-5 personen Zwembad & Fitness
- Chalets Lot-et-Garonne
- Huisjes Nouvelle-Aquitaine
- Huisjes Frankrijk