Houten huisjes in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere houten huisjes op Airbnb
Best beoordeelde houten huisjes in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze houten huisjes kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Een chalet met alle comfort
Ontspan in deze unieke, rustige woning op het platteland VERANTWOORDELIJK gezellig ECO-chalet begrensd door een omheind park. Niet over het hoofd gezien. Een adembenemend uitzicht. Natuur en zoetheid. Unieke zonsondergang. Op 5 minuten van de A62, een kanaal voor fietsliefhebbers op 3 km afstand. 15 minuten van de thermale baden (massagebaden), Casino, Golf, Casteljaloux manege Center Parc les moors de Gascogne op 20 km afstand Volledig uitgeruste keuken, badkamer, toilet, warm water, airconditioning, verwarming Privé zwembad Parkeerplaats

Chalet op een rustige camping
Charmant chalet op de camping Saint Vincent in Lévignac-de-Guyenne. Deze ruimte , volledig uitgerust, is klaar om je te verwelkomen, maximaal vier personen 2 privéterrassen sieren het huisje. Het gemeenschappelijke zwembad en het campingrestaurant zijn voor u toegankelijk. Dicht bij Eymet, Duras, Marmande, ideaal om deze prachtige dorpen te bezoeken en te genieten van de omliggende activiteiten: Chateau de Duras en zijn wijngaarden, Griffin Park, nachtmarkten, enz ... Schoonmaak niet inbegrepen (€ 50 borg) bij aankomst

CabaneTrappeur Monpazier zwembad
Een mooie kleine houten hut van 30 m² met een auto van 2 slaapkamers, met een semi-overdekt terras waar je kunt genieten van een drankje terwijl je observeert, natuur, eeuwenoude eiken en wilde dieren. Op het terrein slechts 7 woningen , een guinguette bij het zwembad, spelletjes voor kinderen en sport en feestelijk entertainment ( maaltijd, boogschietintroductie... ). Onze ruimte is omheind en zonder auto 's: de grote vrijheid voor het hele gezin! * Van oktober tot april alleen accommodatie

La Bergerie du Gros Chêne
Wij verwelkomen je in een bijgebouw van ons huis, voormalige schaapskooi, dat we met passie hebben gerenoveerd om je een verblijf in het hart van de natuur aan te bieden, op korte loopafstand van de Dordogne-vallei. Rustig, afgelegen, de schaapskooi is ideaal als je op zoek bent naar een oase van rust om je batterijen op te laden aan de rand van het bos. De locatie stelt je ook in staat om te genieten van de schoonheid van de Dordogne, de rivieren, grotten, restaurants en kleine dorpjes.

Chalet in het bos
Heerlijk houten huisje midden in de natuur midden in het bos. Geniet van de rust, de rust op het uitgestrekte terras omringd door eeuwenoude eiken. Het bubbelbad verwarmd tot 38° C zal je toestaan om aangename momenten van ontspanning door te brengen. Zeer goed uitgerust, je hebt 3 kleine slaapkamers met 140 bedden. Het huisje is verwarmd en voorzien van airconditioning met essentiële wifi. Ook op het terras 1 barbecue, tuinmeubilair en bos tafel tot je beschikking.

Chaletbewijs
Gelegen op 4 km van het centrum van Casteljaloux met al zijn voorzieningen en 9 km van Center Parc, op een gedeeltelijk omheind perceel van 500 m², het Mayotte chalet, 50 m ², verwelkomt je voor je vakantie of weekenden met de Casteljalousains. Het bestaat uit ruime entree,ingerichte keuken, eetkamer, twee slaapkamers en badkamer met toilet. Een groot terras van 32 m² overdekt en onbedekt met oprit, barbecue, koffiegebied met 4 fauteuils, 6-persoons eethoek.

Chalet, natuur, spa en sauna 2* #1
Aan de rand van de heide, in een omgeving waar de omgeving bewaard is gebleven, zul je de rust waarderen waar alleen de geluiden van vogels en de natuur aanwezig zijn om je te wiegen... Kom in dit lichte chalet genieten van de rust en de natuur. Met een prachtig terras van 32m², zonder vis-à-vis, voorzien van zonnebaden, parasol. Je hebt ook toegang tot een wellnessruimte, semi-privé: spa en sauna, 24 uur per dag geopend; beschikbaar zonder extra kosten.

Gîte de charme cabane gezellig Monpazier piscine spa
Liefhebbers van rust, liefhebbers van natuur, platteland en krekels, je vindt je geluk in onze Lodge. Net gerenoveerd, zul je genieten van een ultra comfortabele, chique en gezellige ontvangst, in een groene en natuurlijke omgeving. In het zuiden van de Périgord en aan de poorten van de Haut-Agenais, zijn we ideaal gelegen in het hart van de landhuizen (5 km van Monpazier, 8 km van Villeréal). Kom en verdwaal aan het einde van de weg... Dit is ons huis!

De Finse Kota | Graines de nature | Villeréal
De Finse Kota is een prachtige achthoekige habitat met Scandinavische architectuur in ongerepte natuur. De unieke, zachte en gezellige sfeer nodigt je uit voor een verfrissend verblijf. Zaden van de natuur bieden je meerdere manieren om je los te koppelen: een luie pauze in je eigen tuinmeubilair met je voeten in het gras, of het verkennen van een 1 hectare bosrijk park, gesust door vogelgezang en ondergedompeld in ongerepte biodiversiteit.

Het airconditioned chalet van de Verborgen Tuin
Het chalet is gelegen in onze kleine landelijke tuin geïnspireerd op vele uitstapjes... het ligt op 800 m van het centrum achterin ons huis . Omgeven door een halve bloementuin halve moestuin , ligt het in de zomerperiode dicht bij een andere gite en een yurt. Elk heeft echter zijn eigen buitenruimte uit het zicht. Het blijft een ontspannende , serene en pretentieloze plek. Wij bieden de basisbenodigdheden met gemak.

"La Cabane"
" La Cabane" Dit is de perfecte plek voor een romantisch verblijf in onderdompeling met de plek. Het bestaat uit een comfortabele kamer, een doucheruimte met wastafel, toilet en een eigen terras waar we je op verzoek ontbijt serveren voor de prijs van 10 euro per persoon Dieren aanwezig op het terrein honden, katten, paarden, kippen

Hut met alle comfort
De buitenkant van deze Landes-hut die sinds 1944 bestaat, staat in contrast met de recente renovatie. Gelegen in het hart van een geclassificeerd gehucht, dicht bij een privévijver, zal deze plek alle natuurliefhebbers verleiden. Boswandelingen, vissen, wilde dieren, het ontdekken van het lokale erfgoed en de regio Armagnac.
Populaire voorzieningen voor houten huisjes in Lot-et-Garonne
Houten huisjes met bubbelbad

Ciné Rétro-hut met panoramisch uitzicht Privé-spa

Chalet, natuur, spa en sauna 2* #2

Slapen in een wijnvat en bubbelbad

Ongewone privéaccommodatie

Venetiaanse boomhut met privé spa

Cabane Artémis

Boomhut Out Of Africa met privé spa

Daims hut, panoramisch uitzicht, privé spa
Huisdiervriendelijke houten huisjes

Chalet met gemeenschappelijk zwembad

Mooi chalet in landelijke omgeving

Chalet in het hart van de wijngaarden in Duras

Lodge 3

Lodge Captown 4 personen

Slaap in een Finse kota hut,prachtig uitzicht.

Sfeervolle en ruime chalet

Lodge Captown 5 personen
- Chalets Lot-et-Garonne
- Houten huisjes Nouvelle-Aquitaine
- Houten huisjes Frankrijk