Gastenverblijven in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere gastenverblijven op Airbnb
Best beoordeelde gastenverblijven in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze gastenverblijven kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Rustieke parel in het hart van Lot-et-Garonne.
Licht en luchtig, open plan Gite op het terrein van het hoofdhuis, 2 hectare afgesloten tuin en een gedeelde oprit. Vol rustieke charme en toch met moderne apparaten en nutsvoorzieningen, waaronder een grote inloopdouche met toiletartikelen en afgesloten parkeergelegenheid. Omgeven door agrarisch platteland met glooiende velden met zoetmaanden, tarwe en zonnebloemvelden in het seizoen. Op 40 minuten rijden van Bergerac en 1 uur naar Bordeaux. Gasten zijn van harte welkom om het zwembad van 12 m te gebruiken dat zich op het terrein van het hoofdhuis bevindt.

Comfortabel huisje, rustig met zwembad
Gelegen op de heuvels van het charmante dorpje Birac-sur-trec. Rust, sereniteit en een onbelemmerd uitzicht op het platteland wachten op u. Je kunt ontspannen op je terras bij het bos, onder de dennen, bij het zwembad of met de kinderen in de tuin spelen. Buitenactiviteiten zijn ook op het rendez-vous, wandelingen in de wijngaarden, aan de oevers van de Garonne, bezoeken (landhuizen/kastelen, boerderijen, gastronomische markten...) De accommodatie is geclassificeerd als een 4* Tourist Furnished

3* gîte met airconditioning en zwembad – Rust & charme
In het hart van de bastides, middeleeuwse dorpen en kastelen. 15 min van Monbazillac, 20 min van Bergerac, ideaal voor koppels vakanties, gerenoveerd 3* huisje bestaande uit 3 kamers - Een woonkamer met airconditioning en een uitgeruste keuken - Een slaapkamer met airconditioning, bureau en kast - een badkamer met inloopdouche - Parkeerplaats voor de deur - Terras met tafel, stoelen en ligstoel - 9 m x 4 m zwembad om te delen met de eigenaren Muggennetten. 10% korting als >= 7 dagen

Gîte C 'est le Bon - Doudrac
Ideale vakantieplek voor stellen die op zoek zijn naar een rustige en sfeervolle accommodatie. Stijlvolle gîte uitgerust met alles wat nodig is voor een geweldige vakantie ervaring. Gelegen op een ruim perceel van 3 hectare met bos en een zwembad van 6 x 12 meter. Een authentiek natuurstenen huis in de Lot & Garonne, op de grens van de Dordogne. Vanaf het vliegveld van Bergerac is het 25 minuten rijden naar de gîte, waar ook een autoverhuurbedrijf zit. * Welkom vanaf 18 jaar

onafhankelijke gîte aan de rand van de Lot, volledig gelijkvloers
recent huisje van 40 m2 rustig op het TERREIN inclusief woonkamer met bank , uitgeruste keuken satelliet-tv,een slaapkamer met bed (140 )2 plaatsen, inloopdouche,tuinmeubilair, pergola beschikbaar park langs de rivier , privé pontons mogelijkheid om met uw eigen boot te komen parkeren Hobby's: in de buurt minigolf en zwembad vele middeleeuwse dorpen, gastronomische markten all Fishing & Night Carp het huisje is bedoeld voor 2 personen in hetzelfde bed

gastenverblijst tussen wijngaarden en heuvels
Onze accommodatie ligt op de heuvel Marmandais op drie min rijden van het centrum en op 2 min van een supermarkt . Zeer ruime parkeerplaats. Haven van rust gelegen in een wijngaard XIX ° op één niveau. Naast die van de eigenaars blijft deze woning zeer onafhankelijk . Netflix , Canal+ , Zeer snelle vezel maakt tv-werk Overdekt terras, 2 slaapkamers , comfortabele bedden 140, badkamer, toilet , retro keuken met vrije natuuroven,pingpong, zwembad , dieren

Studio "La Parenthèse Douce" met terras
La Parenthèse Douce ligt op 5 minuten rijden van het centrum van Villeneuve sur Lot en op 5 minuten lopen van voorzieningen. Je vindt de rust van een woonwijk met gemakkelijk parkeren. Volledig uitgeruste studio met wifi-verbinding voor singles of voor twee met terras. De studio heeft een tweepersoonsbed met tv (Chromecast: Canal+, OCS, Netflix, Amazon), een eethoek, een uitgeruste kitchenette en een badkamer met douche en toilet (geen wastafel).

"La petite Roche" landelijk huisje

Aangenaam pension met jacuzzi
Ontspan in deze rustige en stijlvolle woning die in 2022 volledig is gerenoveerd. Kom in een typische Périgord-omgeving je batterijen opladen en geniet van de rust van dit romantische huis. Niet over het hoofd gezien, heb je volledig onafhankelijke toegang, een eigen jacuzzi en het pension dat je alle gemakken biedt tijdens je verblijf. Je kunt genieten van het privéterras terwijl je wordt gesust door de vogelgezang.

Gîte alleen voor koppels in Valeilles
Een onlangs gerenoveerde, vrijstaande gite aan de rand van een landelijk, slaperig dorp met stijlvolle, moderne open woonkamer op één niveau. Exclusief gebruik van het zwembad, perfect voor koppels om te ontspannen en tot rust te komen of om het prachtige landschap te verkennen, met zijn wijngaarden, pruimenboomgaarden, dramatische middeleeuwse bastides en lokale markten.

Le doveonnier du Roy
Authentieke 19e eeuwse duiventil volledig gerenoveerd, kitchenette uitgerust met Dolce Gusto koffiezetapparaat, badkamer met toilet op de begane grond, de kamer is gelegen boven. Wij zijn gelegen op 5 minuten lopen van het historische centrum en de kades van de Baïse en op 5 minuten rijden van de dorpen Lavardac en Barbaste. De duiventil is onafhankelijk van ons huis.

Chais du moulin (6/7 personen)
Aan de poorten van het bos van Landes, de oude molenkelder, is gelegen in een open plek omgeven door elzen, dennen, eiken en heide..doorkruist door de Ourbise, een kleine zandstroom waar iris en waterkers groeien. Beschermde site, het is rijk aan dieren en planten leven..In elk seizoen is het een uitnodiging in alle eenvoud om te wandelen, rustige gezelligheid
Populaire voorzieningen voor gastenverblijven in Lot-et-Garonne
Gezinsvriendelijke gastenverblijven

HET HUIS VAN CYRANO

Ongewone accommodatie voor een uitje met z'n tweetjes

Gîte (met jacuzzi) Lamothe-d'Alès. Lot en Garonne

'Le Chai'-zwembad/naturistenspa in de zomer

Menet Gite

Prachtige gîte met privézwembad

Landelijk huisje net buiten middeleeuws dorp

gemeubileerd appartement, onvergetelijk verblijf in een rustige omgeving
Gastenverblijven met patio

Bouye Gite Accommodatie

Zonnige oase

Jasmin Cottage

Huisje Monbahus

Domaine de Daspe

Serenity Briolance

River Lot Holidays

Riverside Gîte Pinel Hauterive
Gastenverblijven met wasmachine en droger

L'ancienne Gare: schattig gastenverblijf met 2 slaapkamers.

Loc'Nuit Kamer 'Bordeaux'

Ruim & Gezellig Gîte, zwembad

De Gîte de l'Olivier

Les Ecrivains, Domaine Le Touran in de buurt van St. Emilion

Hameau du Dropt - Périgord - 6 tot 33 personen

Studio - Domein Quintèss

Charmant pension met tennis - Ingang Agen Sud
- Chalets Lot-et-Garonne
- Gastenverblijven Nouvelle-Aquitaine
- Gastenverblijven Frankrijk