Campers/caravans in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere campers op Airbnb
Best beoordeelde campers in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze campers kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Romantische Caravan bij Villeréal
Romantische vintage caravan, met liefde gerestaureerd, gesitueerd op een prachtige, grote plek op Moulin Scalagrand, aan de oever van een klein riviertje bij Moulin Scalagrand met een natuurlijk zwembad, permacultuur groentetuin en een plukbos. Ontbijt en 'table d'hôte' mogelijk, allebei 100% huisgemaakt en zelfgeteeld. Elekriciteit, 2 gaspitten, kleine koelkast, Nespresso en elektriche waterkoker. Eenvoudig maar compleet. 2-Pers bed 1.40 x 2.00 m, opgemaakt bij aankomst, 2 handdoeken p.p.

La Maringotte
Een echte jaren '30 trailer voor een ongewoon verblijf, deze atypische accommodatie dompelt je met alle moderne gemakken onder in een tijdloze sfeer. Een groot gezellig bed voor 2 personen , een mooie keuken douche. De verandering van omgeving gaat verder met de natuurlijke omgeving waar de trailer is geïnstalleerd. Geniet van de ideale rustige omgeving om los te komen van het dagelijks leven. Dit is het perfecte plekje voor koppels die op zoek zijn naar een rustige en romantische plek.

De caravan van de Lot-vallei
Een gezellige trailer voor een wellness break in een boerderij met fruit en het ritme van de natuur. Om uit de stress van het stadsleven te komen, kunt u een wellnesskuur in Lot-et-Garonne doen. Zwemmen in een verwarmd zwembad, ontspannen in een tuin van 5000m², wandelen door pruimen- en appelboomgaarden, fietsen, winkelen met regionale producten van onze fruitboerderij. Alles is gepland om je een ontspannend, ontspannend moment te bieden, om een totaal welzijn te garanderen.

De caravan van de rommelhandelaar
Tussen Gascogne en Quercy, kom en rust uit op het platteland in de buurt van toeristische dorpjes in een prachtige rustige omgeving. Onze vredige oase accepteert de praktijk van naturisme (naaktheid) die gratis en niet verplicht is en ieders keuze respecteert. Deze plek is niet libertijns, geen enkele libertijnse praktijk zal worden getolereerd. Huisdieren moeten aan de lijn worden gehouden en zijn verboden in het zwembad. Gedeeld zwembad (eigenaren en gasten)

Lili onder het prieeltje
Ontsnap naar een klein Gersky Toscane. Lili is een caravan, genesteld onder het prieeltje. In het hart van ons prachtige heuvelachtige platteland kun je een prachtig uitzicht op het dorp en de Pyreneeën bewonderen op het geluid van krekels en vogels. Ontspan aan het einde van de dag in de spa, omringd door de natuur en een kopje lokale bubbels. 's Ochtends wordt je zelfgemaakte ontbijt altijd geserveerd in deze natuurlijke, eenvoudige en rustige omgeving.

3-sterren camping - Zwembad - eehcde
" Een oase van rust : Trakteer uzelf op een vredig uitje in een natuurlijke omgeving van 8 hectare, dicht bij de rivier de Lot en tal van wandelpaden. Vergeet het geluid van motoren en de dagelijkse drukte, hier is alles ontworpen om u een rustige en verfrissende vakantie te bieden. Of u nu voor een nacht, een weekend of een week komt, met familie, als stel of in een groep, u zult uw geluk vinden in dit kleine paradijs.

~Apache~
Tipi Apache uitgerust met eigen jacuzzi midden in een eikenbos. Kom en geniet van een uitje voor twee en woon in deze atypische accommodatie, een rustgevende ervaring weg van dagelijkse stress. Met verschillende wandelpaden kun je onze heuvelachtige landschappen om de hoek ontdekken. Bed opgemaakt, handdoeken aanwezig, zonnedouche, airconditioning, hangmat, plancha, minikoelkast, servies, koffiezetapparaat.

Stacaravan tussen Soumensac et Eymet
Wij verhuren een volledig uitgeruste stacaravan in de stad Soumensac, aan de oever van het meer van Lescouroux, zes kilometer van Eymet en in een klein agrarisch pand. Beddengoed is niet aanwezig, vergeet niet de jouwe mee te nemen. Houd er rekening mee dat foto 's van de buitenkant niet contractueel zijn, afhankelijk van beschikbaarheid kunt u een andere stacaravan toegewezen krijgen

Gezellige winterstay in privé stacaravan
Knusse gerenoveerde stacaravan met verwarming en (deels overkapt) terras, op het Franse platteland. Ideaal voor koppels, rustzoekers en wandelaars die willen genieten van natuur en privacy in Zuidwest-Frankrijk. Voorzien van tweepersoonsbed, badkamer en keuken met oven, gasfornuis en vaatwasser. Bedlinnen en handdoeken zijn inbegrepen. Gezamenlijk zwembad in de zomer.

Camper/caravan
Caravan in het kreupelhout op ons terrein van 2ha in de buurt van het dorp Savignac sur Leyze op 10 km van de bastide van Monflanquin. De accommodatie is voorzien van een 140 bed, maar er is de mogelijkheid om de tafel te veranderen in een eenpersoonsbed. Gedeelde sanitaire voorzieningen zijn in ons huis in renovatie, toegankelijk vanaf de buitenkant (zie kaart).

Trailer uit de jaren '30
Deze trailer uit de jaren '30 is gerestaureerd met sporen uit het verleden, deze borden in de keuken, de linnen kledingkast in de slaapkamer, het waterpunt in een toiletkast. Je vindt deze hutgeest van je jeugd en een manier om als stel op te laden voor een paar nachten! romantische accommodatie heeft zijn eigen verhaal, een familieverhaal!

Vintage caravan op camping
Caravan gelegen op ons mooie 4 hectare grote landgoed. We zullen het genoegen hebben je te verwelkomen en je onze manier van leven (permacultuur, kippen, eetbaar bos) dichter bij de natuur te laten ontdekken. Kinderen zijn ook welkom en kunnen genieten van onze speeltuin (glijbaan, tokkelbaan, zandbak, schommel en trampoline)
Populaire voorzieningen voor campers in Lot-et-Garonne
Gezinsvriendelijke campers

Camper/caravan

Vintage caravan op camping

Emplacement campingcar

Trailer uit de jaren '30

~Ironvan~
Huisdiervriendelijke campers

Vintage caravan op camping

Camper/caravan

Emplacement campingcar
Campers met buitenterras

~Ironvan~

La Maringotte

De caravan van de Lot-vallei

~Apache~
- Chalets Lot-et-Garonne
- Campers Nouvelle-Aquitaine
- Campers Frankrijk