Vakantiewoningen nabij een meer in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties aan een meer op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties aan een meer in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties aan een meer kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Hutlot boomhut met uitzicht op de rivier

Gîte du Pescadou, 4 prs.Wifi&Netflix.Jacuzzi/url/1/.
Gerangschikt op 4** ** gemeubileerde toeristische categorie. Een unieke accommodatie: een gerenoveerde voormalige schaapskooi, met uitzicht op het meer van Pescadou, terug naar de weg, aan de voet van een van de mooiste dorpen van Frankrijk, Tournon d 'Agenais. Volledig uitgerust. WIFI & NETFLIX.🤩 4-persoons jacuzzi, niet functioneel van 15/11 tot 15/03. (+ € 10) De open haard is functioneel. Beddengoed en handdoeken aanwezig. WEKELIJKSE VERHUUR begin juli-eind augustus bij voorkeur. Je host geeft Spaanse lessen + gesprekslessen in het Frans.

Kado's en vogels zingen voor de ondergaande zon

Bijzonder huisje met eigen bubbeljacuzzi
Geweldig voor een wellness- en cocooning-verblijf. Dit huisje ligt op het platteland in een uniek landgoed met bos, meer en paarden. Zwembad en bubbelbad het hele jaar door beschikbaar. Op het terrein kun je genieten van een wellnessruimte met Alexandra en Fanny, die je verwennen volgens je wensen. Je kunt jezelf trakteren op een massage of een HeadSpa voor twee, een drainage van Renata França, een gezichtsbehandeling of een manicure. A la carte-diensten met vegetarische catering (behalve juli/augustus)

RUIM appartement - Patio - Gelijkvloers 🖤- Stad - 500 m Thermen

Het houten nest/Stadscentrum/Waterpark/Thermen
Welkom in ons prachtige appartement van 55 m2 volledig gerenoveerd en gelegen op de 2e verdieping, ideaal voor een of twee koppels, + 2 kinderbedden (parasolbed en clic-clac). Draagbare airconditioning voor warm weer. Gelegen in hartje centrum, op loopafstand van de spannende activiteiten van Casteljaloux. Beddengoed en badhanddoeken aanwezig. Wifi (glasvezel) NID_DE_BOIS 5 GHz meer dan 300 Mbps Thermaalbad: 11 minuten lopen Lake and Casino: 6 min. 🚗 Center Parcs: 9 min. 🚗

T2 in het hart van Casteljaloux op 500 m van de thermale baden
Appartement van ongeveer 40m2 op de begane grond volledig gerenoveerd 3 jaar geleden, ideaal voor een stel (en maximaal 4 personen), gelegen in het stadscentrum, op 500 meter van de thermale baden en op 4 km van Lac de Clarens (wandelpad op een paar stappen van de accommodatie). Alle voorzieningen zijn in de buurt, je kunt alles te voet doen. Gratis parkeren voor de accommodatie. Neem contact met ons op voor elk verzoek of om je te begeleiden tijdens je verblijf!

Uitstapje aan de rand van een prachtig bebost meer
Gelegen op minder dan 15 minuten van Center Parc Les Landes de Gascogne, op een paar stappen van het natuurlijke zandstrand van het prachtige meer van Clarens (zwemmen, spelletjes) en op 5 minuten van de baden van Casteljaloux, is ons 3 kamer Landes huis gelegen in een rustige 3-sterren residentie onder de dennen in een idyllische omgeving. De residentie beschikt over een verwarmd zwembad, een speeltuin en is volledig omheind voor je kinderen.

Onafhankelijk appartement 🌾 @lecampgrand
Hallo!:) Al enkele jaren inwoner van het zeer mooie dorpje Tournon d 'Agenais (gerangschikt als een van de mooiste dorpen van Frankrijk). Ik huur een appartement (T2) in het hoofdhuis, op de begane grond. Het heeft een volledig onafhankelijke en onbelemmerde ingang. Op het "Camp Grand" is het leuk om het hele jaar door te wonen! U kunt gebruikmaken van de jacuzzi, bovengronds zwembad en een petanquebaan. (afhankelijk van het seizoen)

Landhuis met beveiligd zwembad
Dit landhuis in de buurt van de Dordogne is ideaal voor een gezin met kinderen en vrienden Midden in de ongerepte natuur zonder lawaai. Volledig beveiligd 9x4 privézwembad, verschillende terrassen, buitenspelletjes, ontspanning, plancha, barbecue Onze 2 ezels verblijven in een weide aan de rand van het huis. De Lot et Garonne gevuld met geschiedenis , middeleeuwse dorpen, gastronomie , diverse activiteiten.

Houten huisje in het bos met uitzicht.
Gelegen in het bladerdak van een bos met uitzicht op een wilde vallei, is deze comfortabele hut uitgerust met een kitchenette en badkamer met droog toilet perfect geschikt voor natuurliefhebbers of iedereen die op zoek is naar rust. STRIKT NIET ROKEN BUITEN EN BINNEN EN GEEN KAARSEN. In plaats daarvan hebben we vlamloze kaarsen op batterijen die je kunt gebruiken.

Huisje 2/3 personen met zwembad
Ontspan in deze rustige en elegante accommodatie, omgeven door natuur en volledig geïsoleerd, huisje met een capaciteit van 2 volwassenen en een kind (ongeveer 70 m2), volledig gerenoveerd en samengesteld uit een woonkamer met uitgeruste keuken, terras, grote slaapkamer met queensize tweepersoonsbed (160), kinderbed en badkamer met toilet. Parkeren op het terrein.
Populaire voorzieningen voor accommodaties aan een meer in Lot-et-Garonne
Woningen aan een meer

Huis in een bosrijke omgeving met zwembad en fietsen

Charmant huis met zwembad en jacuzzi

Le Petit Nid Du Lac - Ontspanning aan het water

Huis met zwembad en meer

Gezellig huis met zwembad in Monflanquin

Elegant huis met uitzicht op het meer en zwembad 8 pers

Gîte La Sellerie, in een zeer mooie omgeving!

Molen + twee huisjes. Drie onafhankelijke woningen
Appartementen aan een meer

"La suite Marie" door BNB Conciergerie Mtbn

Onafhankelijke en moderne studio op het platteland

Studio Bellevue met aparte ingang voor 4 personen

Bij Maria

Het vervolg van het meer 22H22

Rustig appartement met tuin

Atypische studio / Hart van het dorp

Het appartement is volledig gerenoveerd en is ruim.
Huisjes aan een meer

Luxe huis, zwembad, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 6/8

Warm huisje in een uitzonderlijk domein

Gîte (naturist) 2/3 pers, alleen volwassenen, met zwembad

Mooi huisje in de buurt van Villeréal en Monpazier

LaTourGites - Lake Cottage

Le Pre, een van de twee huisjes bij een watermolen

Huisje op het domein 3-5 personen Zwembad & Fitness

De duiventil
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een meer Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties nabij een meer Frankrijk