Vakantiewoningen op een boerderij in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere boerderijen op Airbnb
Best beoordeelde boerderijen in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze boerderijen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La bergerie
Een prachtige omgebouwde schuur omgeven door bos. Een rustige locatie met de geluiden van wilde dieren. Smaakvol ingericht in overeenstemming met de originele kenmerken. Roaring gietijzeren houtbrander voor die koude avonden. Alle voorzieningen die je nodig hebt om je gastronomische maaltijd te koken. Je eigen privézwembad, bubbelbad en vuurplaats om van te genieten. De schuur is de tweede accommodatie op de locatie, wat betekent dat je door de verhuurder wordt begroet met een warm meertalig welkom. U zult volledige privacy hebben.

Les Sources
Gelegen aan het einde van een stenen boerderij die typisch is voor de tussen twee zeeën, niet over het hoofd gezien, biedt dit landhuis je een panorama van de weilanden rondom het kleine gehucht van drie huizen. De accommodatie is een oud landelijk huisje fris naar de smaak van de dag voor Airbnb-verhuur, met de toevoeging van een klein in de grond gelegen zwembad. U zult gecharmeerd zijn van de rust en sereniteit van deze zeer uitzonderlijke plek. Verbreek de verbinding om jezelf beter te vinden.

Individueel charmant huisje op de boerderij - La sauvetat
INDIVIDUEEL huisje van 120m² tussen Marmande en Bergerac, kom en breng een rustige vakantie door in dit grote huis op de boerderij "Gîte Vicasse à La Sautat du dropt". De accommodatie heeft 3 ruime slaapkamers, een grote badkamer met douche en bad, een grote vriendelijke woonkamer. Er is alles wat je nodig hebt om te koken of te genieten van een moment van rust en je kunt de boerderij en de omliggende paden bezoeken. Je kunt voor de straat een of meer auto's parkeren.

Een natuurpauze bij Marion en Cédric
Hou je van de natuur, steen en rust?🌿 Dan ben je op de juiste plaats..! Zorg voor zenitude op het platteland 🌼 Je zult genieten van het ontdekken van de gastronomie die het zuidwesten en het zoete leven van de Lot-et-Garonne maakt! 90 m2 accommodatie ingericht met zorg grenzend aan ons huis. Charme van het oude. 💛 💦 Zwembad 8,50 m x 4.30 m met zout. Landschapsarchitectuur in behandeling voor 2025💦 zie meer informatie in de beschrijving Engels gesproken

GITE SAINT MICHEL UITZICHT OP HET PLATTELAND EN RUST VERZEKERD
In het hart van het zuidwesten, tussen Bergerac en Agen, op de eerste hellingen van de Lot-vallei op 10 minuten van Villeneuve sur lot, kom en verblijf in deze oude gerestaureerde boerderij waar je de rust proeft. Het huisje Saint-Michel, volledig uitgerust, is comfortabel en ontspannend. De tuin met balkon en tuinmeubilair, volledig omheind, biedt een panoramisch uitzicht op de vallei zonder vis-à-vis. Carport beschikbaar. Huis van de eigenaar op het terrein.

gastenverblijst tussen wijngaarden en heuvels
Onze accommodatie ligt op de heuvel Marmandais op drie min rijden van het centrum en op 2 min van een supermarkt . Zeer ruime parkeerplaats. Haven van rust gelegen in een wijngaard XIX ° op één niveau. Naast die van de eigenaars blijft deze woning zeer onafhankelijk . Netflix , Canal+ , Zeer snelle vezel maakt tv-werk Overdekt terras, 2 slaapkamers , comfortabele bedden 140, badkamer, toilet , retro keuken met vrije natuuroven,pingpong, zwembad , dieren

"La petite Roche" landelijk huisje

Hut, chalet in het bos
Je zult genieten van de hut vanwege het uitzicht, de rust en de locatie in het bos. Perfect voor stellen. We accepteren om veiligheidsredenen geen kinderen jonger dan 12 jaar. De hut is uitgerust, keuken met gas, oven, koelkast enz.(olie, azijn, suiker, zout, peper, koffie, thee, kruidenthee aanwezig) Beddengoed aanwezig. Badkamer, droog toilet NIET ROKEN BUITEN EN BINNEN EN GEEN KAARSEN. Wij bieden kaarsen op batterijen voor je.

Onafhankelijk appartement in huis op het platteland
In een landelijke omgeving, deze onafhankelijke accommodatie ligt op 4 km van een dorp met basiswinkels, een arts kantoor en een apotheek. De accommodatie heeft tal van voorzieningen en we bieden onze wasmachine, droger en wieg indien nodig. We hopen u tevreden te stellen met een rustige omgeving met uitzicht op de omliggende wijngaarden en bossen. We informeren je ook graag over onze prachtige afdeling.

Gîte de la Ferme des Tuileries, op 100 m van de Lot
Welkom op de Tuileries Farm! Welkom in het land Pruneau! Ons huisje in La Ferme ligt in het hart van onze groente- en fruitboerderij. Op 100 meter, een eigen tuin wacht op u aan de oevers van de Lot waar u kunt ontspannen, uw maaltijden, vissen en zelfs zwemmen in de rivier! Met 3 slaapkamers is het geschikt voor 6 personen. On-site, directe verkoopwinkel met onze groenten en fruit (maart tot oktober).

De vlucht.
Zelfstandige huisvesting op een biologische boomkwekerij. Natuurlijke, rustige omgeving. Dicht bij de bastides van Monflanquin, Viilleréal, Monpazier, Biron en Gavaudun kastelen. Nabijgelegen zwemmeer (Lougratte 20 km afstand). Ideaal voor decomprimeren of voor buitensportpraktijken (wandelen, mountainbiken, manege-activiteit...). Voor fietsers: afgesloten kamer om je motorfietsen te huisvesten.
Populaire voorzieningen voor boerderijen in Lot-et-Garonne
Gezinsvriendelijke boerderijen

La Fleur de Savignac - 1 bd, uitzicht, zwembad, wifi

Domaine Lamartine 4* Cottage

Vakantiehuis met waanzinnig uitzicht .

La Closerie de la Beyne - 'La Grange'

La Tour at Canel

La Garde Pile de Fichou ongebruikelijk huisje 2 personen

Mooie pigeonnier met sensationele omgeving

Prachtige woonboerderij
Boerderijen met patio

Stijlvolle verbouwde schuur met een prachtig uitzicht

Modern ingericht huis & natuur zwembad & uitzicht

Prachtige en warme residentie - uitzicht en zwembad

Idyllische boerderij in Zuidwest-Frankrijk

Charmant Gers huisje. 3 bedden/6 slaapplaatsen + zoutzwembad

“Pigeonnier” op wijngaard met zwembad en tennis

Josse. Ruim landelijk huis, groot zwembad

Een prachtige 1 slaapkamer Pigeonnier & privéparkeerplaats
Boerderijen met wasmachine en -droger

Gîte in het Domaine des Charme met gratis parkeerplaats

Landhuis - 10 minuten van Marmande

Gîte des écuries de Saint-Vincent

Grote Landaise boerderij hoofdverblijf

Groot landhuis in het hart van het bos

Bourran: nieuw studio voor 2 personen, rolstoeltoegankelijk, uitzicht, zwembad

Landhuis met 5 ruime slaapkamers en 5 badkamers

In het hart van het platteland van Villereal
- Chalets Lot-et-Garonne
- Boerderijen Nouvelle-Aquitaine
- Boerderijen Frankrijk