Vakantiewoningen in een villa in Lot
Vind en boek unieke villa's op Airbnb
Best beoordeelde villa's in Lot
Gasten zijn unaniem: deze villa's kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad

Charmant huisje op het platteland met zwembad
Groot huisje op het platteland met een prachtig uitzicht op het bos en een waterlichaam, in het land van kastanjebomen en ceps! Het beschikt over een groot ruim en comfortabel huis met een terras, een grote tuin met barbecue en een onafhankelijk zwembad (omheind). Huis op 3 verdiepingen, met een capaciteit van 8 personen. Niet over het hoofd gezien! Dicht bij het huisje: wandelpaden in het land van kastanjebomen en porcini paddenstoelen, evenals vele toeristische bezienswaardigheden, tussen Lot en Dordogne

Rust en ontspanning op het platteland
Mijn plaats is vlakbij de snelweg A20 (afrit 56) in het centrum van het departement en vlakbij de meest toeristische plaatsen (Rocamadour, St Cirq Lapopie, Cahors, Figeac, Padirac ...) maar ook de Lot en Célé vallei. De plek is ideaal om naar de sterren te kijken (zwarte driehoek) bekend om alle amateur-strronomen om te wandelen en te genieten van de geneugten van de rivieren van de Lot, Dordogne en Cele (boot, kano ...). NB: Verhuur 7 dagen min midden in het seizoen van half mei tot eind september

Les Lumières du Causse - Stenen huisje met zwembad
Groot witstenen huis van 300 m2 met privézwembad niet over het hoofd gezien in het hart van een klein gebied van 4 huizen. Opening van een ontsnappingsspel vanaf 1 november. Uitdaging 'Het geheim van de oude dame' Gelegen bij de ingang van het regionale natuurpark Causses du Quercy en midden in een klein dorpje op 9 km van Cahors met een prachtig uitzicht over de causses en weelderige zonsondergangen, zal "La Vieille Dame" je uitvalsbasis zijn om de regio te ontdekken en je batterijen op te laden

Charmant huis tussen Sarlat en Lascaux
Rustig huis, dicht bij Lascaux des Eyzies de Sarlat. Woonkamer met grote open haard, 2 slaapkamers, één met een 160 bed,de andere met 140 bed, beddengoed:lakens, handdoeken, theedoeken, bed en kinderstoel op aanvraag, afgesloten binnenplaats, tuinmeubilair, barbecue. gelegen in Périgord Noir met zijn kastelen, archeologie, gastronomie. Een warm welkom voor je klaarliggen. Sta in de winter € 10/dag toe voor verwarming. In juni, juli en augustus, graag per week huren, van zaterdag tot zaterdag

Aan de rand van het bos - Zwembad
Gerestaureerde timmermanswerkplaats in Périgord Noir, op het kruispunt van de mooiste bezienswaardigheden van de Dordogne-vallei, de Lot-vallei en de Vezere. In Carlux, een klein dorpje, vindt u winkels (supermarkt en bakkerij) en recreatieve activiteiten in de directe omgeving (kano 's, fietspad, wandelingen en zwemmen langs de Dordogne op drie minuten afstand). Grote winkelcentra liggen op 10 minuten afstand. Gedeeld zwembad met een ander 4-5 persoons huisje.

Villa Mont Joie met uitzicht, miljoenen euro's
Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, (geschikt voor maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen) Mont Joie is een charmant stenen huis uit de 15e eeuw in het hart van het dorp Beynac, dat wordt beschouwd als een van de mooiste dorpen in Frankrijk. Het kasteel van Beynac ligt op de top van een klif van 500 voet en de dorpshuizen bevinden zich eronder - wat zorgt voor privacy en een spectaculair uitzicht aan de ene kant van het huis en het dorpsleven aan de andere kant.

La Case à Nini rustig huis met zwembad
Deze woning biedt een ontspannen verblijf voor de hele familie . Je kunt de schoonheid van de Lot , het erfgoed en de diversiteit ontdekken, dankzij de centrale locatie van La Case in Nini . Bezoek de mooiste dorpen , zoals: Saint-Cirq-Lapopie , Rocamadour ,Martel en Loubressac . De Lot-vallei en zijn beroemde Valentré-brug . Laat je langs het water leiden door de Dordogne , begrensd door zijn weelderige kastelen. Of ontspan aan de rand van het natuurzwembad.

Charmant huisje 14 pers - Zwembad & Spa - Lot (46)
Wij nodigen je uit om te verblijven in een prachtige 18e-eeuwse schuur met het monumentale raamwerk. Het is 340 m2, de capaciteit is 14 personen, het heeft 6 slaapkamers allemaal uitgerust met inloopdouche en apart toilet, een grote woonkamer van 100 m2, een cantou kachel, een eigen tuin met prieel voor je maaltijden buiten, een 12 x 5 m zwembad en een 5-zits jacuzzi met uitzicht op de 12 hectare truffel eiken en paarden... rust en ontspanning verzekerd...

Stenen schuur met een zwembad en een meer.
Het maakt deel uit van een groot pand verborgen weg van de buitenwereld. Het huisje ligt aan de rand van prachtig aangelegde tuinen met privézwembad, zomerkeuken en jeu de petanqueplaats die allemaal naar het privémeer leiden en de achtergrond vormen voor een geweldig vakantiehuis. Het dorp Cazals, op 500 meter lopen, heeft elke zondag een supermarkt, 12 maanden van het jaar, evenals een bekroonde bakker, boerderijwinkel, restaurants, enz.

Villa met zwembad op de kalksteenplaten
Nieuw huis net klaar . Op een perceel van 1000 m2 met zwembad bieden wij voor uw toekomstige vakantie rustig op 100 meter van het circus van Autoire , 1 huis alle comfort voor een verblijf met familie of vrienden . Ideaal gelegen aan de oorzaak in de buurt van de mooiste dorpen van de Lot , Loubressac ,Autoire ,Carennac ,Gouffre de Padirac, Rocamadour. Vanuit het huis kun je heel mooi wandelen of mountainbiken op gemarkeerde paden .
Populaire voorzieningen voor villa's in Lot
Privévilla's

Rustieke boerderij, 12 slaapplaatsen, rustige omgeving

Charmant huis met zwembad

De Oase van SaBen•airco•zwembad in de zomer•open haard

Charmant huis, natuur van Périgord Noir in Carlux

Mooi huis aan de voet van de Dordogne

De Vertigo dicht bij het historisch centrum met 2 parkeerplaatsen

Prachtige moderne villa met verwarmd zwembad

Vrijstaand huis met zwembad
Luxe villa's

Het Hart van het Domaine de Treilles

La Trappezienne oase van rust in Périgord

Périgord Noir-Villa, Rivier, Zwembad, 10 pers

Le Vieux Logis de Pechboutier, charmant huisje 4*

De paradijselijke heuvel van Joséphine

Retraite in de buurt van Siorac-en-Périgord

Authentiek en luxueus huis in de Périgord

5 Bed/5,5 Badhuis + Privébinnenplaats Stadscentrum
Villa's met zwembad

Prachtige villa met zwembad in het hart van de Périgord

Villa in het hart van de Périgord Noir in de buurt van Sarlat

Maison du Cayre - Gemeubileerd vakantiehuis * * *

Ostal del Simon, tussen traditie en comfort

Het huis van Emboly

Landhuis, verwarmd zwembad in de buurt van Collonges la Rouge

Domme-5 bedden-6p+zwembad+parkeren-WiFi-TV

Eigentijds huis op het platteland van Lot
- Chalets Lot
- Villa's Occitanie
- Villa's Frankrijk
- Tarn
- Parc Animalier de Gramat
- Calviac Zoo
- Musée Ingres
- Abbaye Saint-Pierre
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Musée Toulouse-Lautrec
- Cathédrale Notre-Dame de Rodez
- Musée Soulages
- Castle Of Biron
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Château de Milandes
- Château de Castelnaud
- Pont Valentré
- Château de Beynac
- Château de Bonaguil
- Grottes De Lacave
- Grottes de Pech Merle
- Villeneuve Daveyron
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- Padirac Cave
- Château de Castelnau-Bretenoux
- Parc Naturel Regional Des Causses Du Quercy
- Aquarium Du Perigord Noir