Vakantiewoningen aan het water in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties aan het water op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties aan het water in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties aan het water kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Gite aan de rivier met uitzicht

Stenen huis met uitzicht op het kasteel van Montfort, tuin
Welkom in La Chamarre, een 16e-eeuws stenen huis, zorgvuldig gerestaureerd en gelabeld Fondation du patrimoine. Gelegen in het hart van het dorp Montfort, met uitzicht op het kasteel, was het onderdeel van de oude boerderij. In het hart van de gouden driehoek van de Périgord Noir, dicht bij de Dordogne en het zwemstrand, prachtige wandelingen, de Rochebois spa en Sarlat op 10 minuten afstand. Oude wereld charme, modern comfort, tuin en stenen buitendouche voor een elegant en verjongend verblijf.

Vakantiehuis in de buurt van Sarlat-la-Canéda
In het hart van het Périgord zwart omheind huis, terras, airconditioning,verwarming, 2 slaapkamers(2 bedden 140*190+1 bed 90*190+slaapbank) voor 4 tot 5 personen + parasolbed, kinderstoel, woonkamer, uitgeruste keuken, barbecue, plancha ect. Gelegen in de stad Calviac in de Périgord, op 8 km van Sarlat en op 2 minuten van de rivier de Dordogne, kun je genieten van de vele toeristische bezienswaardigheden, kanoën, zwemmen, wandelen..ect - La Roque Gageac 12 km -Montignac Lascaux 30 km ..

Geheel huisje vlakbij de rivier 'Le Célé'
Stenen huisje, gelegen in het hart van het dorp nabij de rivier aan de rand van de Célé. Het dorpje MAÏS is gelegen in het beschermde regionale park Causses du QUERCY. Veel wandelingen en mountainbikers. 14 km van de stad FIGEAC middeleeuwse stad In de buurt ontdekt u de dorpen en bekende bezienswaardigheden van ST Cirq Lapopie, Rocamadour, afgrond van Padirac ,Cahors Op de begane grond, keuken, eetkamer met cabriolet, toilet en badkamer. 2 slaapkamers boven. Nieuw: 4G beschikbaar

Gîte in de gelukkige vallei met sauna en rivier
Stenen huis en natuurlijke materialen met terras, tuin, petanquebaan, sauna, uitgeruste keuken. Gelegen aan een rivier, in de Haut-Ségala, 30 min van Rocamadour, Gouffre de Padirac en Figeac. Lac du Tolerme 15 min Talrijke wandelingen, mountainbiken, enduro, vanaf het huis. Geïsoleerde woning en verwarming met pelletkachel. 2 onafhankelijke toiletten. Terras met plancha, tuinmeubilair, hangmat. Restaurant en bakkerij op 5 km afstand. Slaapkamerlinnengoed is voorzien.

La Biscuiterie
Chique landelijke sfeer voor dit huis in het hart van het middeleeuwse dorp Puy-l 'Évœur. Rustig, dicht bij de oevers van de Lot, met een klein terras. Je hebt alles tot je beschikking wat je nodig zou kunnen hebben voor een aangenaam verblijf, babyuitrusting beschikbaar op aanvraag, deze accommodatie is ideaal voor liefhebbers.! Een vrij gezellig nest. Ik nodig je ook uit om de wereld en lekkernijen van mijn theekamer net boven het huisje te komen ontdekken..!

Vishuis, droomhuis in de buurt van de DORDOGNE (Quercy)
Wintervakantie in het houten frame huis – met eigen sauna, zwembad, open haard en uitzicht over de vijvers: Ervaar de winter in de Quercy met wandelingen door bossen, bezoeken aan de truffelmarkten van Lalbenque, of excursies naar Sarlat en de Dordogne. Ontspan na een actieve dag in de binnensauna met bad en douche of bij de open haard. Het huis is rustig gelegen met uitzicht over het vijverlandschap en biedt ruimte voor koppels, gezinnen en vrienden.

Groot dorpshuis
Geniet met je gezin van deze fantastische plek die goede tijden in perspectief biedt. Je verblijft in een van de mooiste dorpen van Frankrijk , dicht bij alle must-see bezienswaardigheden van de Black Perigord: je bezoekt kastelen, tuinen en grotten. Je beoefent sport: wateractiviteiten ( kanoën, kajakken, gabares, paddleboarden), wandelen ( wandelen), paardensport, enz... Lokale specialiteiten ( wijn en eten) zullen je smaakpapillen verrukken!

De reiger
Uitzonderlijk uitzicht en locatie, beddengoed en schoonmaak inbegrepen! Het huisje ligt aan de oevers van de Dordogne in het hart van de vallei van kastelen, op 200 meter van het typische dorp La Roque Gageac. Liefhebbers van stranden, wandelen en erfgoed, u bent aan het juiste adres! De Tour de France komt op zaterdag 11 juli 2026 rond 13.00 uur voor het huis langs!!!!!

Moulin d'Escafinho
Schakel een tandje terug in deze unieke, rustgevende accommodatie. Gelegen aan rivier de Lot. Je verblijft in een oude watermolen op loopafstand van een pittoresk middeleeuws stadje. Heerlijk relaxen in een ligstoel op een privé strandje aan de rivier. Er ligt een 1 of 2 persoons moderne onzinkbare sit on top kayak waarmee je de prachtige rivier af kunt peddelen.

Bulle: stijlvolle verbouwde wijnschuur
Word wakker in een charmante wijnschuur met adembenemend uitzicht over de vallei en dompel jezelf onder in het hart van de Quercy Blanc streek. Perfect voor koppels die op zoek zijn naar een romantische vakantie, met comfort en rust in een natuurlijke omgeving.
Populaire voorzieningen voor accommodaties aan het water in Lot
Appartementen aan het water

Gîte met airconditioning en schaduwrijk terras voor 5 personen

De suites van Marie-Lot

Gezellig appartement, dakterras

Vierpersoons Gîte - Bon Repos

Huis aan het einde van het pad

Vierpersoons Gîte met zwembad

woonkamer met slaapbank + 2 slaapkamers met verwarmd zwembad

Appartement centrum Vayrac
Woningen aan het water

Tabaksschuur met airconditioning en verwarmd zwembad 5 minuten lopen van de rivier

le pigeonnier

huis met zwembad in Cahors

Verbazingwekkend uitzicht op de rivier, huis met terras

Blue Hous-SaintCirq Lapopie (zaterdag tot zaterdag)

Moulin de Mirau in de Diegevallei.

Charmant huisje met zwembad

La Sagne: 4 Perigordian Estate met verwarmd zwembad
Flats aan het water

Gite met zwembad, tuin en terras. 3 personen.

"Chevero46" Appartement van 30m², zwembad, wifi, fietsen.

appartement in privéwoning.

"LES CHARMES DU LAC" 8 KM VAN ST. CIRQ LA POPIE
- Chalets Lot
- Accommodaties aan het water Occitanie
- Accommodaties aan het water Frankrijk
- Tarn
- Parc Animalier de Gramat
- Cathédrale Sainte-Cécile
- Calviac Zoo
- Château de Castelnau-Bretenoux
- Grotten van Pech Merle
- Château de Castelnaud
- Musée Champollion - Les Écritures Du Monde
- National Museum of Prehistory
- Musée Soulages
- Parc Naturel Régional des Causses du Quercy
- Abbaye cistercienne Notre-Dame-de-la-Nativité
- Padirac Cave
- Aquarium Du Perigord Noir
- Villeneuve Daveyron
- Les Jardins du Manoir d'Eyrignac
- Musée Ingres
- Abbaye Saint-Pierre
- Pont Valentré
- Castle Of Biron
- Château de Milandes
- Grottes De Lacave
- Château de Beynac
- La Roque Saint-Christophe