
Vakantiewoningen in een appartement in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere appartementen op Airbnb
Best beoordeelde appartementen in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze appartementen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Rustig, airco, nieuw volledig uitgerust 33 m2, parkeerplaats pr
Ontspannen in deze rustige en stijlvolle ruimte! Nieuw appartement, en volledig uitgerust met omkeerbare airconditioning beschikbaar Oven, vaatwasser, magnetron, servies, schoonmaakmiddelen, handdoek, spons, vaatwastabletten. Handdoeken en lakens zijn aanwezig, opgemaakt bedden Beveiligde en privéparkeergelegenheid met elektrische poort en afstandsbediening (2 auto 's) Uitgerust met glasvezel en oranje tv livebox, inclusief abonnementen op Netflix en Amazon Prime! Verwarmd voor je aankomst....Zeer licht appartement.

Chique en gezellig in het stadscentrum
Nieuw!! Je zult genieten van deze gezellige accommodatie in het centrum (1 km van het station, nabijgelegen middelbare school, universiteit, winkels, restaurant, bioscoop...) met individuele garage en groot terras. Volledig voorzien van airconditioning met uitgeruste keuken (vaatwasser, oven, koelkast, vriezer, magnetron...), woonkamer met aangesloten tv (Netflix, gracht...) en slaapbank, 2 slaapkamers, badkamer met Italiaanse douche en handdoekdroger. Het enige wat je hoeft te doen is je koffers neerzetten

Charmante T2 dicht bij het centrum van Agen
Charmante T2 gelegen in de gemeente Passage, maar slechts 500 meter lopen naar de loopbrug van het stadscentrum van Agen. Grote gratis parkeergelegenheid op 100m. Het appartement bestaat uit: - Ingerichte keuken (magnetron, vriezer, Nespresso-apparaat inductiekookplaat, enz. Wasmachine - Woonkamer met slaapbank (bultex matras 14 cm), led-tv, wifi .. - Slaapkamer met bed 200x160cm - Badkamer Neem het volgende mee: Je badhanddoeken Beddengoed (mogelijkheid om als optie te verstrekken, 10 € per bed)

Atypisch appartement met direct uitzicht op de Lot
T2 appartement van 70 m ² in een gerenoveerd gebouw in het centrum van Villeneuve dicht bij alle voorzieningen. Een grote suite (160x190 bed) in flexibel 30 m² met direct uitzicht op de Lot. Hoogwaardig beddengoed. Volledig uitgeruste keuken, (Nespresso Veruto capsules aanwezig) open naar de woonkamer. Bank (160x190) converteerbaar in de woonkamer. Groot terras met uitzicht op de Lot met uitzicht op de oude brug en de markthallen van Villeneuve. Ongebruikelijke accommodatie

LE QUAI 1 • Ruime rustige studio • AIRCONDITIONING • Wifi
LOC-AGEN·fr vous présente ce grand studio climatisé de 30m2. A 3 min à pied de la gare, il est au RDC et donne sur une petite rue à sens unique très calme (volets roulants). Prestations hôtelières : ✩ Lit fait à l'arrivée ✩ Serviettes de toilette fournies ✩ Ménage de fin de séjour inclus ✩ WiFi ✩ Capsules de café de bienvenue ✩ Toutes les commodités sont accessibles à pied : Carrefour City, McDo, cinéma, boulangerie, pharmacie. ✩ Gare et centre ville à 5 min, Fac à 10 min à pied.

RUIM appartement - Patio - Gelijkvloers 🖤- Stad - 500 m Thermen
Luxe appartement van 55 m² met patio van 15 m² in een gerenoveerde en veilige residentie in het stadscentrum. Het is gelegen op de begane grond en volledig op één verdieping. Alle kamers zijn uitgerust met airconditioning/verwarming en elektrische luiken. Deze ruime woning geniet van rust en ligt zo dicht mogelijk bij de voorzieningen van het hart van de stad. Je reizen kunnen gemakkelijk te voet of met de fiets worden gedaan. Een fietskamer is ook beschikbaar in het gebouw.

Het houten nest/Stadscentrum/Waterpark/Thermen
Welkom in ons prachtige appartement van 55 m2 volledig gerenoveerd en gelegen op de 2e verdieping, ideaal voor een of twee koppels, + 2 kinderbedden (parasolbed en clic-clac). Draagbare airconditioning voor warm weer. Gelegen in hartje centrum, op loopafstand van de spannende activiteiten van Casteljaloux. Beddengoed en badhanddoeken aanwezig. Wifi (glasvezel) NID_DE_BOIS 5 GHz meer dan 300 Mbps Thermaalbad: 11 minuten lopen Lake and Casino: 6 min. 🚗 Center Parcs: 9 min. 🚗

Atypisch duplexappartement
In dit atypische en nieuwe appartement vind je al het comfort dat nodig is voor 3 personen. Gemaakt in een oude wijnmakerij, bent u op een rustige locatie op 3 minuten van Marmande. Groene ruimte en vrij parkeren op het terrein Bestaande uit een woonkamer op begane grond met uitgeruste keuken en welkomstplateau, zithoek. Boven, een bed in 160 x 200 en een bed in 90 x 190, een badkamer en toilet niet gescheiden Wij voorzien je van lakens, vergezeld van badlakens en beddengoed.

T2 in het hart van Casteljaloux op 500 m van de thermale baden
Appartement van ongeveer 40m2 op de begane grond volledig gerenoveerd 3 jaar geleden, ideaal voor een stel (en maximaal 4 personen), gelegen in het stadscentrum, op 500 meter van de thermale baden en op 4 km van Lac de Clarens (wandelpad op een paar stappen van de accommodatie). Alle voorzieningen zijn in de buurt, je kunt alles te voet doen. Gratis parkeren voor de accommodatie. Neem contact met ons op voor elk verzoek of om je te begeleiden tijdens je verblijf!

Studio la "Canelle Saint-Maurin(47)
Onze accommodatie ligt dicht bij het kasteel van de abdij, de overblijfselen van de Clunisiaanse abdij en het etnografisch museum, wandelpaden, ontdekkingstochten met de auto. Een winkel zal u toelaten om in te slaan(gesloten op maandag) U zult onze accommodatie waarderen voor zijn locatie, rustig. De studio is perfect voor stellen, solo- en zakelijke reizigers, maar niet voor kinderen. Er zijn geen huisdieren toegestaan.

Le Terracotta: appartement met groot terras
Voor uw verblijf in Agen, bieden wij dit comfortabele appartement met nette en rustgevende inrichting... U zult de prachtige diensten waarderen: tweepersoonsbed en luxe beddengoed, evenals een slaapbank die extra beddengoed, volledig uitgeruste keuken, tv, wifi, gratis parkeren voor de residentie biedt. Directe toegang tot het gedeeltelijk overdekte terras zal u toelaten om de ontspannende momenten buiten uit te breiden.

Charmant huisje Dordogne Périgord uitzicht op de tuin
In het hart van de bastide de Monpazier privé huisje volledig gerenoveerd met een oppervlakte van 60m² gelegen op de 1e verdieping van het eigenaarshuis. Het bestaat uit een badkamer, een keuken en een grote slaapkamer van 36m2 met balkon . Een tweede balkon met uitzicht op de tuin. Toegang tot alle winkels (restaurants, bar, tabak, supermarkt...) te voet. Place des Cornières ligt op 50 meter afstand. Ideale locatie
Populaire voorzieningen voor appartementen in Lot-et-Garonne
Wekelijks te huren appartementen

Grote gezellige studio, dicht bij de wedstrijden

Geel - Gerenoveerd appartement T1

Zolder met airconditioning

T2 Duplex Clim Hyper Centre Design Glasvezelwifi

De Escapade tussen Lot & Bastides

Appartement in het centrum van Nérac met uitzicht en sauna

Charmant studio met terras in het centrum

Licht T2 hypercentrum dicht bij het station
Privé-appartementen

Charmante studio op het platteland

T2 Gezellig, beveiligde residentie, privéparkeerplaats

Accommodatie met zwembad in de buurt van Monflanquin Villeréal

Zeer aangenaam appartement

Campagne van Villeneuvoise

Charmante T2 met tuin en terras + privéparkeerplaats

Appartement Granges-sur-Lot

Landelijke huisvesting
Appartementen met bubbelbad

Romantisch appartement

Jacuzzi, sauna tegen betaling, 2 sterren

Le Toit des Cornières - 1 kamer

Onafhankelijke en moderne studio op het platteland

Piscine chauffée et spa

Loft Le Pop Art - Balneo • Bioscoop • Airco

Meeslepend en atypisch appartement - Hart van Agen

SPA & Cocon - Spa privé - Clim - Melina&Alfred
Bestemmingen om te verkennen
- Huisjes Lot-et-Garonne
- Chalets Lot-et-Garonne
- Tenten Lot-et-Garonne
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot-et-Garonne
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Villa's Lot-et-Garonne
- Kastelen Lot-et-Garonne
- Boerderijen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met kajak Lot-et-Garonne
- Accommodaties met wasmachine en -droger Lot-et-Garonne
- Accommodaties met open haard Lot-et-Garonne
- Accommodaties met een zwembad Lot-et-Garonne
- Accommodaties met bubbelbad Lot-et-Garonne
- Houten huisjes Lot-et-Garonne
- Accommodaties met buitenterras Lot-et-Garonne
- Accommodaties met patio Lot-et-Garonne
- Rijtjeshuizen Lot-et-Garonne
- Privésuites Lot-et-Garonne
- Accommodaties met sauna Lot-et-Garonne
- Ecolodges Lot-et-Garonne
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot-et-Garonne
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot-et-Garonne
- Accommodaties voor rokers Lot-et-Garonne
- Woningen Lot-et-Garonne
- Vakantiewoningen Lot-et-Garonne
- Gastenverblijven Lot-et-Garonne
- Flats Lot-et-Garonne
- Campers Lot-et-Garonne
- Accommodaties met ontbijt Lot-et-Garonne
- Tiny houses Lot-et-Garonne
- Accommodaties met vuurplaats Lot-et-Garonne
- Hotelkamers Lot-et-Garonne
- Schuren Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een strand Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een meer Lot-et-Garonne
- Boomhutten Lot-et-Garonne
- Bed & breakfasts Lot-et-Garonne
- Appartementen Nouvelle-Aquitaine
- Appartementen Frankrijk




