Vakantiewoningen in een villa in Lot-et-Garonne
Vind en boek unieke villa's op Airbnb
Best beoordeelde villa's in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze villa's kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Unieke, rustieke villa met zwembad en ongelooflijk uitzicht
La Hune is een uniek vakantieverblijf op een magische, rustige en landelijke locatie, perfect voor een vakantie van maximaal drie gezinnen of een grote vriendengroep. Het huis verwelkomt bezoekers sinds 1997 en ligt op slechts 6 km van de snelweg Bordeaux–Toulouse. Het ligt op 1 uur rijden van de luchthaven van Toulouse, op 100 minuten van de luchthaven van Bordeaux, op 2 uur van de luchthaven Bergerac en is perfect gelegen voor bezoekers van de middeleeuwse steden, markten, dorpen, uitzichten en bezienswaardigheden van het legendarische zuidwesten van Frankrijk.

La BelleView Le Gite spa terras & zwembad
Een gîte is de typische Franse ervaring. Onze 4-sterren, 200 jaar oude stenen boerderij in het charmante gehucht Montaut is volledig gerenoveerd en biedt hoogwaardige, moderne vakantieaccommodatie in een landelijke omgeving in deze prachtige hoek van de Dordogne. Breng tijd door met chillen op het terras of in het privé bubbelbad of in het gedeelde verwarmde zwembad. Of proef de eersteklas gerechten van het gebied, de fantastische wijnen van Bergerac, wereldberoemde bezienswaardigheden en wandel- en fietspaden.

Sublieme villa, verwarmd zwembad *, tafelvoetbal
Welkom bij Villa des Oliviers, dicht bij alle voorzieningen op 5 km van Agen, deze villa van 130m ² in een woonwijk die niet over het hoofd wordt gezien naast het sportcomplex, biedt u comfort en rust. 4 slaapkamers met tv, 2 doucheruimtes, 2 aparte toiletten, buitenkeuken, plancha, overdekt terras, tafelvoetbal. 8x3 zoutwaterzwembad verwarmd tot 26° van juni tot september. * Neem contact met ons op in mei en oktober als optie. ⚠️November eind april wordt het zwembad niet verwarmd.

Villa 'La Forêt' met zwembad en jacuzzi
Welkom! Alles hier is gewoon natuur, rust en sereniteit. Een perfecte plek om je batterijen op te laden en te genieten van de vakantie met familie of vrienden in een cocon van groen, aan de rand van een klein privébos. Alles is voor je gepland om een aangenaam verblijf te hebben op het terrein met een zwembad, jacuzzi, picknicktafels, barbecue, open haard, schommel, pingpongtafel ... Je kunt zelfs een dutje doen of naar de sterren kijken midden in de open plek naast het bos!

Villa Coteaux Agen met zwembad, rustig en cocooning
🐐 Een verblijf dichter bij de natuur 🌿 Naast de woning heb je toegang tot ons kleine familiepark, waar onze schattige huisdieren wonen: aanhankelijke miniatuurgeiten en een lief konijn. Ze houden van knuffels en bezienswaardigheden! Jong en oud kunnen echte momenten van tederheid met hen delen. Een onvergetelijke ervaring op het platteland 🌞 Je kunt ook genieten van het bruisende leven van het zuidwesten, de feesten, de gastronomie, de vreugde van het leven en de cultuur.

Le Mounard - Biron. Huis met verwarmd zwembad
Als je van vogelgezang houdt, is dit huis een toevluchtsoord in de buurt van Biron Castle en op 10 minuten van de Bastide-steden Monpazier en Villereal. Wij bieden 1 onafhankelijk huis met verwarmd zwembad. Het bestaat uit 2 slaapkamers (1 met queensize bed en 1 met 2 eenpersoonsbedden), 1 badkamer en 2 toiletten. Zeer goed uitgerust en comfortabel ingericht met wifi, Franse en Engelse satelliet-tv. Gelegen aan een wandelpad aan de rand van het bos, zul je echt in vrede zijn

L'Antre des Bastides Gîte 8p verwarmd zwembad en spa
Dit prachtige stenen longhouse, volledig gerestaureerd en voorzien van airconditioning ligt aan de rand van de Périgord . Volledig geprivatiseerd , ruim ( 4 slaapkamers / 4 badkamers) , het is speciaal ontworpen voor een vakantie onder het teken van ontspanning en welzijn in grote rust Naast high-end beddengoed, een volledig uitgeruste keuken en terras rondom een prachtige tuin zul je de prachtige omliggende natuur rond het grote verwarmde zwembad en de spa waarderen.

Villa Morey
Villa Morey is een huis van 110 m2, op het zuiden, op een perceel van 800 m2 volledig omheind. Het is gelegen in een rustige omgeving, op 5 mm met de auto van Casteljaloux en het Center Parc. Het bestaat uit een grote leefruimte van 45 m2 met alle gemakken die je nodig hebt om te ontspannen en een zwembad. Er staan 4 slaapkamers tot je beschikking met 2 badkamers en een groot overdekt terras van 25 m2. In de garage is een oplaadstation voor VE geïnstalleerd.

Loft - Spa -Privatif
Deze charmante loft van 100 m2 is gelegen in een oude 18e-eeuwse schuur in een dorp dicht bij de wijngaard Cahors. Het huis is geprivatiseerd (op geen enkele manier ben je bij andere mensen). Je hebt permanent toegang tot de sauna en jacuzzi in de loft. Je hebt een volledig uitgeruste keuken, een slaapkamer op de tussenverdieping, een woonkamer en een eigen overdekt terras. Gedeelde buitenruimtes en zwembad. (Wij geven jou voorrang.

Villa, zwembad, petanque, tafeltennis, trampoline, airco
🌸🌞 Oude stenen Lot-et-Garonne boerderij volledig gerenoveerd in de buurt van Agen, ideaal gelegen tussen Toulouse en Bordeaux. In een chique landelijke sfeer heb je de hele accommodatie, de binnenplaats en de omheinde tuin met een veilig atypisch zwembad, boccebaan en de speelplaatsen voor kinderen (trampoline, schommel...). Capaciteit voor 9 tot 13 personen. 🌸🌞

Charmante villa voor twee met zwembad
Romantisch 4-sterren stenen huisje. Volledig gerestaureerd in een charmant 16e-eeuws gehucht. Volledig uitgerust met moderne gemakken, ideaal voor een ontspannen uitje op het platteland en om de overvloedige historische bezienswaardigheden van de omgeving te bezoeken. Het eigen panoramisch terras is ongeëvenaard om te genieten van spectaculaire zonsondergangen.

Familiehuis 4/6 pers. Privézwembad
Het Grande Maison de Famille is omgetoverd tot een 'Petite Maison de Famille 4* (4/7 personen) privézwembad (het is niet te huur in juli, augustus,) Het heeft dezelfde 4* comfortkenmerken in een omgeving die bevorderlijk is voor ontspanning en inspiratie. Een gezellig, elegant, ruim interieur van 150 m2, volledig en comfortabel uitgerust.
Populaire voorzieningen voor villa's in Lot-et-Garonne
Privévilla's

Vrijstaande villa met zwembad aan de oevers van de Lot

Gerenoveerde villa met geweldig uitzicht en eigen zwembad

Romantische duiventil met privézwembad

Huis Les Comtes

13e-eeuwse middeleeuwse villa - op een toplocatie..!

De Moulin gîte Périgord privézwembad

Landhuis, park, spelletjes op 5 minuten van Agen!

Mooi vrijstaand huis met zwembad
Luxe villa's

Idyllische villa in het landelijke SW Frankrijk met zwembad en uitzicht

Prachtige en warme residentie - uitzicht en zwembad

Grote lodge 23 bedden aan de rivier

Verwarmd zwembad - 7 slaapkamers en 7 badkamers

Molen in Gironde

Gîte Les Sarcelles - Villeréal 12 personen

Mooie stenen villa van 400 m2 - verwarmd zwembad

Prachtige villa met zwembad 6000 m park
Villa's met zwembad

Gezellige villa met 3 slaapkamers - Maison541

GROTE VAKANTIEWONING Gironde 12 pers en privézwembad

Villa Blanche des Pins: ontspanning en bos

Domaine de Borde Grande – Le Logis

Traditionele Franse Pigeonnier met toegang tot zwembad

Vakantiehuis nabij Bastides + zwembad

Villa Gueyze

Het huis van de slaap
- Chalets Lot-et-Garonne
- Villa's Nouvelle-Aquitaine
- Villa's Frankrijk