Vakantiewoningen met zwembad in Lot
Vind en boek bijzondere woningen met een zwembad op Airbnb
Best beoordeelde woningen met zwembad in Lot
Gasten zijn unaniem: deze woningen met zwembad kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Het atelier Gilbert Maison, privé jacuzzi, parkeerplaats
Vrijstaand huis niet over het hoofd gezien, gemaakt van stenen gelegen in een oud gehucht. Deze comfortabele plek zal je verleiden met zijn nette inrichting, de eigen SPA zal worden gewaardeerd na lange bezoeken, de locatie om Sarlat, de prachtige dorpen,de Dordogne-vallei, zijn kastelen en alle bezienswaardigheden te verkennen. Twee terrassen tot uw beschikking om te genieten van een goede maaltijd in de buitenlucht of te ontspannen op de ligbedden. SPA water ververst na verblijf. Zwembad om eigenaar te delen.

De kleine ruïne.

De Cabane des remparts
Klein charmant huisje te huur in een middeleeuws dorp Quercy. Adembenemend uitzicht op het zuiden, rustige hangende tuin met privézwembad voor het gastkoppel, visvijver, palmbomen en terras. drie restaurants waaronder een cateraar in het dorp, een bakker en een supermarkt… allemaal op loopafstand. We vinden het heerlijk om Engels te spetsen;-) Let op: het zwembad opent begin juni... raadpleeg me op basis van het weer om erachter te komen of het vanaf 15 mei geopend kan worden:-)

Een oase van groen, met een ontspannende spa-ruimte.
Welkom bij Chêne Vert! Appartement van 45 m2 in een landhuis, in het hart van een familie-eigendom. Een gratis jacuzzisessie in de wellnessruimte voor elk verblijf: de spa is geopend van 1 maart tot 30 oktober. De bloementuin biedt een groene omgeving. Vanaf de veranda, met uitzicht op een kleine vijver waar je in de schaduw van een parasol grenen kunt genieten. Ideaal voor natuurliefhebbers, met wandelpaden. Een plek om op te laden voor een verblijf of een weekend.

Petit Paradis - Privézwembad

Rustig huisje met uitzicht airconditioning zwembad
Vrijstaand huis (niet halfvrijstaand) van 44 m2, met zeer mooie kwaliteitsdiensten, 4 x 2 m stenen zwembad (in aanbouw) einde bouw februari maart 2026. Omheinde tuin in een groene omgeving waar rust en sereniteit heersen terwijl je dicht bij toeristische bezienswaardigheden bent Het huis bestaat uit een ingerichte keuken, woonkamer, slaapkamer met een grote kleedkamer, badkamer met inloopdouche Honden zijn alleen toegestaan na voorafgaand verzoek

Stenen schuur met een zwembad en een meer.
Het maakt deel uit van een groot pand verborgen weg van de buitenwereld. Het huisje ligt aan de rand van prachtig aangelegde tuinen met privézwembad, zomerkeuken en jeu de petanqueplaats die allemaal naar het privémeer leiden en de achtergrond vormen voor een geweldig vakantiehuis. Het dorp Cazals, op 500 meter lopen, heeft elke zondag een supermarkt, 12 maanden van het jaar, evenals een bekroonde bakker, boerderijwinkel, restaurants, enz.

Charmant huisje op het platteland

Le Caillou
Ontdek ons kleine stenen huis, in de oude broodoven van het dorp, in het hart van het Quercy Regional Park. Ideaal voor diegenen die op zoek zijn naar natuur en rust terwijl ze genieten van de vele terrassen van de tuin en een groot zwembad zonder uitzicht. In de buurt kun je verschillende wandelpaden, typische dorpen en de activiteiten van de rivier de Lot ontdekken op een paar minuten rijden.

La Pinay - een charmant huisje met spa en airconditioning
Populaire voorzieningen voor woningen met een zwembad in Lot
Huizen met zwembad

Vakantiehuis Chateau de Castelnau

huisje Quercy 3 slaapkamers Les Granges du Barri-haut

Maison Constance net onder het kasteel Marqueyssac

Charmant huisje in het hart van een saffraanveld

Maison Agora | Prachtige villa en verwarmd zwembad

Ferme du Soleillal - Chalet& Sauna (Adult only)

Huis Sophie

Dordogne huisje met gedeeld zwembad
Flats met zwembad

charmante cottage

Rustig appartement in Cahors met zwembad

Studio gehuurd als vakantiehuis in het hart van Souillac

Sarlat, appartement T3 met airconditioning privéwoning

Orpheus-appartement met gedeeld zwembad

Studio Maïwen dicht bij Sarlat

gîte le merle. appartementen op de begane grond.

Appartement 3* in beveiligde residentie met zwembad
Woningen met eigen zwembad

Pech Gaillard door Interhome

Le Mas de Serre door Interhome

Les Chenes van Interhome

Le Causse du Cluzel door Interhome

L'Eglantier by Interhome

Le Chêne Vert by Interhome

Passerat van Interhome

L'Orme by Interhome
- Chalets Lot
- Accommodaties met een zwembad Occitanie
- Accommodaties met een zwembad Frankrijk