Vakantiewoningen met oplader voor elektrische auto in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met een laadpaal op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met laadpaal in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met een laadpaal kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Charmant huis van 80 m2 op het platteland
Vrijstaand huis, comfortabel, ruim en elegant in het hart van de natuur. Ideaal voor een landelijke pauze in een prachtige omgeving, bevorderlijk voor ontspanning en rust. Deze ruimte is geschikt voor werken op afstand. Je kunt ook genieten van het bruisende Zuidwest-leven, de avondmarkten, de gastronomie en de cultuur. Locatie: 20 minuten van Agen, 15 minuten van Villeneuve sur Lot, 10 minuten van Prayssas, 10 minuten van Castelmoron strand, 30 minuten van Lake Lougratte, 50 minuten van Casteljaloux nautische basis.

RUIM appartement - Patio - Gelijkvloers 🖤- Stad - 500 m Thermen
Luxe appartement van 55 m² met patio van 15 m² in een gerenoveerde en veilige residentie in het stadscentrum. Het is gelegen op de begane grond en volledig op één verdieping. Alle kamers zijn uitgerust met airconditioning/verwarming en elektrische luiken. Deze ruime woning geniet van rust en ligt zo dicht mogelijk bij de voorzieningen van het hart van de stad. Je reizen kunnen gemakkelijk te voet of met de fiets worden gedaan. Een fietskamer is ook beschikbaar in het gebouw.

L'Antre des Bastides Gîte 8p verwarmd zwembad en spa
Dit prachtige stenen longhouse, volledig gerestaureerd en voorzien van airconditioning ligt aan de rand van de Périgord . Volledig geprivatiseerd , ruim ( 4 slaapkamers / 4 badkamers) , het is speciaal ontworpen voor een vakantie onder het teken van ontspanning en welzijn in grote rust Naast high-end beddengoed, een volledig uitgeruste keuken en terras rondom een prachtige tuin zul je de prachtige omliggende natuur rond het grote verwarmde zwembad en de spa waarderen.

T2 in het hart van Casteljaloux op 500 m van de thermale baden
Appartement van ongeveer 40m2 op de begane grond volledig gerenoveerd 3 jaar geleden, ideaal voor een stel (en maximaal 4 personen), gelegen in het stadscentrum, op 500 meter van de thermale baden en op 4 km van Lac de Clarens (wandelpad op een paar stappen van de accommodatie). Alle voorzieningen zijn in de buurt, je kunt alles te voet doen. Gratis parkeren voor de accommodatie. Neem contact met ons op voor elk verzoek of om je te begeleiden tijdens je verblijf!

Loft ZEN Balnéo, Sauna, Hammam, Biljart, Parkeren
Agen Loft dicht bij de gracht en het stadscentrum in een zeer rustige buurt. Balnéo Spa bubbelbad, sauna, hamam, videoprojector, pooltafel, Nespresso koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, koelkast, oven, magnetron, kookplaat Slaapkamerindeling: 1 queensize bed 160x200 + 1 2-zits slaapbank met echt matras Eigen parkeerplaats met 2 plaatsen voor het pand. Verhuur strikt beperkt tot maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. (geen gasten toegestaan, zelfs overdag)

Villa Morey
Villa Morey is een huis van 110 m2, op het zuiden, op een perceel van 800 m2 volledig omheind. Het is gelegen in een rustige omgeving, op 5 mm met de auto van Casteljaloux en het Center Parc. Het bestaat uit een grote leefruimte van 45 m2 met alle gemakken die je nodig hebt om te ontspannen en een zwembad. Er staan 4 slaapkamers tot je beschikking met 2 badkamers en een groot overdekt terras van 25 m2. In de garage is een oplaadstation voor VE geïnstalleerd.

Charmant privéhuis 4 * met jacuzzi, tuin
Gerenoveerd huis van 95m2 geclassificeerd als een viersterren charmant huisje met meubels en elegante en verfijnde inrichting op biologisch wijnlandgoed. Groot terras van 80 m2 met woonkamers, zonnebaden, grote jacuzzi verwelkomt u in alle seizoenen. ingerichte keuken, eethoek, grote woonkamer, slaapkamer met een bed van 180 cm en een grote en-suite badkamer met douche. Drie grote glazen ramen met prachtig uitzicht op de tuin, wijngaarden en bossen.

Warm huis midden in de natuur
Vergeet je zorgen om te genieten van de sereniteit van de Relai de la Source. In een mix van oude stenen en moderniteit verwelkomen wij u in het hart van 2,5 hectare bosstenen. Kom en geniet van een eigen accommodatie van 120 m2, (grenzend aan onze accommodatie) in een longère, een zelfstandig terras en een eigen tuin van 400 m2 met bomen en niet tegenover. 5 minuten afstand heb je een supermarkt, brood, tabak, pers, pers, restaurant.

Loft - Spa -Privatif
Deze charmante loft van 100 m2 is gelegen in een oude 18e-eeuwse schuur in een dorp dicht bij de wijngaard Cahors. Het huis is geprivatiseerd (op geen enkele manier ben je bij andere mensen). Je hebt permanent toegang tot de sauna en jacuzzi in de loft. Je hebt een volledig uitgeruste keuken, een slaapkamer op de tussenverdieping, een woonkamer en een eigen overdekt terras. Gedeelde buitenruimtes en zwembad. (Wij geven jou voorrang.

T3 splendide naar Agen
Ontdek dit verfijnde appartement, ontworpen voor een uitzonderlijk verblijf in het hart van Agen! Met 2 met zorg ingerichte slaapkamers, waaronder een mastersuite met eigen badkamer, en een tweede douche voor extra gemak. De open keuken komt uit op een uitnodigende woonkamer, uitgerust met een slaapbank met een premium matras. Met professionele glasvezel Orange en Netflix komt alles samen voor jouw gemak. Reserveer vandaag nog!

Lodge La Palombière (met spa)
Een spectaculair verblijf in een hut op twee verdiepingen, 13 meter hoog opgehangen. Les Palombières is ruim, licht en open naar de vallei en biedt hoogwaardig comfort en totale onderdompeling in de natuur. Het hoogtepunt van de show: een eigen dakterras met verwarmd Scandinavisch bad, voor onvergetelijke momenten onder de sterren. Een ongewone, romantische en diep verfrissende ervaring.

Zeer aangenaam appartement
Ontdek dit stijlvolle, rustige appartement met een panoramisch uitzicht op een prachtige 18-holes golfbaan. Ideaal voor golfliefhebbers en natuurliefhebbers, daarnaast geniet je van privétoegang tot een zwembad en de directe nabijheid van een gastronomisch restaurant. In het hart van de Lot et Garonne begrensd door vele middeleeuwse dorpjes.
Populaire voorzieningen accommodaties in Lot-et-Garonne met een oplader voor elektrische auto's
Appartementen met een laadpaal

Onafhankelijke en moderne studio op het platteland

een 4-kamerappartement

Naturaleza Gîte Les Cédres 80 m2 - begane grond bij bewoner

Charmante T2 met panoramisch uitzicht

Appartement met uitzicht op de Baïse 3 slaapkamers

ELEGANT appartement - stadsappartement - 500 m van 🖤 de thermale baden

L'Abri-Gîte

Gîtes du Fort au Prince "Guyana"
Woningen met een laadpaal

Klein huis op het platteland

Charmant huis (zwembad/jacuzzi) en bijgebouwen

studio gelijkvloers privé-ingang en gratis parkeren

De gîte Bellevue Montjoi Tarn & Garonne Zuidwest

Landhuis met zwembad en park

La Métairie: het huis van Ninette

Groot huis met zwembad Roc du Lapin

In het hart van het dorp - Charmant Authentiek
Andere vakantiewoningen met een laadpaal

Gîte de Fompesquiere

Villa Blanche des Pins: ontspanning en bos

Hameau du Dropt - Périgord - 6 tot 33 personen

Nid de Cicogne

Mooie Neracaise woning - zwembad - 18 slaapplaatsen

Huisje in het hart van het dorp

Oude boerderij met zwembad

Moderne villa met zwembad
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Frankrijk