
Vakantiewoningen met patio in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met patio op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met patio in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met patio kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Rustige landelijke woning met ommuurde tuin en zwembad
Ontworpen voor lange dagen in de buitenlucht en warme, ontspannen avonden onder de open hemel. Historische stenen muren omringen verlichte tuinen en bieden een eigen, rustige omgeving. Twee overdekte eetterrassen — een 80 m² groot Grand Terrace met zeilschaduw en een klassiek terracotta betegeld lunchterras. Een 10 × 5 m groot zwembad met Romeinse uiteinden ligt in het hart van de tuinen. Binnen combineren zichtbare balken, dikke stenen muren en Smeg-apparaten karakter met comfort. 2026 is onze 5e zomer op Airbnb en prijzen worden vastgehouden vanaf 2025.

Charmant Gers huisje. 3 bedden/6 slaapplaatsen + zoutzwembad
Heerlijk gezinsvriendelijk traditioneel C18e stenen huisje typisch voor de Gers met prachtig open uitzicht en zeer groot zwembad. Gelegen in een prachtige tuin in de buurt van het wereldberoemde pittoreske dorpje en Collegiate van La Romieu (restaurants, winkels). Het huisje en studio (Groene kamer) zijn charmant en prachtig ingericht en ingericht met hoogwaardig beddengoed, servies en bestek. Volledig functionele keukens, wasmachines, barbecue voor je comfort, samen met wifi en smart-tv 's die kunnen worden geprogrammeerd voor Netflix, enz.

Josse. Ruim landelijk huis, groot zwembad
Gelegen op 1 hectare privéterrein, omgeven door landbouwgrond, 15 minuten ten zuiden van de Dordogne. Zwembad buiten 12 x 6 meter (gedeeld met onze 1 bed gite) met een Romeins einde voor gemakkelijke toegang vanaf de patio. De gite, steen gebouwd, is gelijkvloers gelijkvloers met brede deuren, waardoor het rolstoeltoegankelijk is. 5 minuten van twee van de mooiste dorpen in Frankrijk en vele andere historische dorpen en kastelen in de buurt. Inclusief alle nodige gemakken die je nodig hebt, inclusief een welkomstpakket bij aankomst.

Rustig en zwembad in de buurt van Agen
Onafhankelijke accommodatie naast het huis van de eigenaar, gerenoveerd in een rustige doodlopende straat. Privétoegang tot het 8x4m zwembad en zen-tuin met watervalzwembaden. Brazier, plancha, terras en multifunctionele tafel voor dineren of werken. Glasvezel, tv, uitgeruste keuken, gratis beveiligd parkeren in de tuin. 1 tweepersoonsbed en een slaapbank (2/3 personen) Perfect om te ontspannen of rustig te werken. Zelf inchecken via sleutelkluis. Huisdieren zijn niet toegestaan Een oase van rust dicht bij alles.

Charmante gîte 4/6 pers, 5 km van Duras
Deze charmante gîte is gelegen te midden van wijngaarden met prachtige vergezichten. Ze werd volledig vernieuwd in het jaar 2023 en voorzien van alle luxe en comfort zodat ze uw vakantie onvergetelijk maakt. Wie houdt van genieten, stilte en mooie natuur is hier aan het juiste adres. Het gebouw is opgedeeld in 2 woonsten gescheiden door een haag met genoeg privacy en ruimte. Ik en mijn vriendin wonen in het andere gebouw maar zijn vaak afwezig wegens werk en tonen alle respect voor u privacy

Grote studio met terras met uitzicht op de rivier
Studio de 32m2 avec grande terrasse, il se trouve dans l'enceinte du beau village de Vianne, au calme et à deux pas des commerces. Des places de parking gratuites se trouvent en face du studio (1 min de marche). Depuis la chambre vous aurez une vue sur la rivière Baïse et les péniches, et depuis la terrasse une vue sur le jardin. L'accès au studio se fait par une porte au fond de notre jardin (coffre à clés). Draps, serviettes de bain et linge de maison fournis 🙂 voie verte toute proche.

RUIM appartement - Patio - Gelijkvloers 🖤- Stad - 500 m Thermen
Luxe appartement van 55 m² met patio van 15 m² in een gerenoveerde en veilige residentie in het stadscentrum. Het is gelegen op de begane grond en volledig op één verdieping. Alle kamers zijn uitgerust met airconditioning/verwarming en elektrische luiken. Deze ruime woning geniet van rust en ligt zo dicht mogelijk bij de voorzieningen van het hart van de stad. Je reizen kunnen gemakkelijk te voet of met de fiets worden gedaan. Een fietskamer is ook beschikbaar in het gebouw.

Rustig Vakantiehuis: Ontbijt/Yoga beschikbaar
Welcome to your private ivy-covered house in the beautiful countryside of the Lot-et-Garonne. Enjoy the greenery on our land and your private patio and garden. The house has a fireplace, high-speed wifi and a washing machine for your laundry. On request, we offer a fully plant-based breakfast and private Prenatal Yoga or Hatha Yoga (max 2 people) 60min for 45€ (please request ahead of time) No smoking is allowed on the property. We can add a bed for 1 or 2 kids (contact us).

Le Pigeonnier de Lauzun beoordeeld met 3 sterren
In het hart van een pittoresk dorpje, met zijn kasteel en meer, op 10 minuten van Eymet, op 30 km van Bergerac en Issigeac. Groot, rustig huis dat profiteert van een omheinde tuin en patio's, met buitenlandschappen en uitzicht op een duiventil. Begane grond: grote ingerichte keuken, 2 woonkamers met directe toegang tot de tuin, badkamer en toilet. Boven, 3 slaapkamers, waarvan een eigen badkamer, een aparte badkamer en een werkruimte. Uitgerust met glasvezelkabel en Chrome TV.

Le Terracotta: appartement met groot terras
Voor uw verblijf in Agen, bieden wij dit comfortabele appartement met nette en rustgevende inrichting... U zult de prachtige diensten waarderen: tweepersoonsbed en luxe beddengoed, evenals een slaapbank die extra beddengoed, volledig uitgeruste keuken, tv, wifi, gratis parkeren voor de residentie biedt. Directe toegang tot het gedeeltelijk overdekte terras zal u toelaten om de ontspannende momenten buiten uit te breiden.

De schuilplaats van de superhelden – Meeslepende gîte 80/90s
De Superhero Hideout is het perfecte hoofdkwartier voor vrienden of familie! Batman, Harry Potter en Luke Skywalker nodigen je uit in de kamergenoot: 3 themaslaapkamers, slaapzaal voor minihelden, tafelvoetbal, speelhal, retro-gaming en een zwembad dat Aquaman waardig is. 80s/90s sfeer op alle verdiepingen. Kom de wereld redden... of gewoon plezier hebben in je superheldenondergoed!

Stijlvol, middeleeuws herenhuis en tuin de tuin
Een plek om je Franse thuis te noemen! Word fris wakker, maak een korte wandeling naar de boulangerie voor je ochtendcroissant of baguette; geniet van een luie barbecue lunch in je eigen tuin of ervaar lokaal een heerlijk diner. Verken prachtige kastelen, buitenactiviteiten en het aantrekkelijke platteland voordat je terugkeert naar je oase van comfort. We verwelkomen je!
Populaire voorzieningen voor accommodaties met patio in Lot-et-Garonne
Appartementen met terras

Gite 1080 Bergerac

Gezellig appartement @ Colombier Haut

Appartement D'Artagnan

Gîte La Terrasse - Privézwembad

Le refuge de la bastide - Villeréal - 4 personen

Charmante T2 met terras en airconditioning

Appartement dicht bij de samenvloeiing

Gemeubileerde studio "L'olivier".
Woningen met patio

Gîte landelijk 18 pers, biljart, spa inclus

Escapade • La Suite 1828

Dorpshuis met airconditioning

Charmant huisje in de natuur - gedeeld zwembad

De oude broodoven + SPA

Klein herenhuis

Huis op het platteland

Huis met verwarmd zwembad in de DRC, meer en natuur
Flats met patio

Karperhuisje

Een luxe appartement aan het zwembad

Ontmoet de lente in Frankrijk, Château Monbrison, studio

Ontmoet de lente in Frankrijk, Chateau Monbrison, vier personen

Duplex in Nérac, rustige residentie met zwembad.

Licht appartement

"Charming Apartment" aan de rand van het kanaal

Villa mon Rêve
Bestemmingen om te verkennen
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Villa's Lot-et-Garonne
- Campers Lot-et-Garonne
- Tenten Lot-et-Garonne
- Boomhutten Lot-et-Garonne
- Bed & breakfasts Lot-et-Garonne
- Appartementen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met bubbelbad Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een strand Lot-et-Garonne
- Schuren Lot-et-Garonne
- Accommodaties voor rokers Lot-et-Garonne
- Accommodaties met wasmachine en -droger Lot-et-Garonne
- Chalets Lot-et-Garonne
- Huisjes Lot-et-Garonne
- Flats Lot-et-Garonne
- Gastenverblijven Lot-et-Garonne
- Hotelkamers Lot-et-Garonne
- Vakantiewoningen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met vuurplaats Lot-et-Garonne
- Accommodaties met een zwembad Lot-et-Garonne
- Accommodaties met ontbijt Lot-et-Garonne
- Privésuites Lot-et-Garonne
- Accommodaties met sauna Lot-et-Garonne
- Kastelen Lot-et-Garonne
- Boerderijen Lot-et-Garonne
- Accommodaties met kajak Lot-et-Garonne
- Accommodaties met open haard Lot-et-Garonne
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot-et-Garonne
- Woningen Lot-et-Garonne
- Accommodaties nabij een meer Lot-et-Garonne
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot-et-Garonne
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot-et-Garonne
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot-et-Garonne
- Rijtjeshuizen Lot-et-Garonne
- Ecolodges Lot-et-Garonne
- Tiny houses Lot-et-Garonne
- Houten huisjes Lot-et-Garonne
- Accommodaties met buitenterras Lot-et-Garonne
- Accommodaties met patio Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met patio Frankrijk
- Nationaal Park Landes De Gascognes
- Château d'Yquem
- Château Filhot
- Château de Cayx
- Château Suduiraut
- Château de Monbazillac
- Château du Haut-Pezaud
- Château de Myrat
- Château Lafaurie-Peyraguey
- Château Doisy-Dubroca
- Château de Rayne-Vigneau
- Château Doisy Daëne
- Château Rieussec
- Domaine de la Higuère , Vignobles Esquiro
- Domaine Du Haut Pécharmant
- Château Pécharmant Corbiac
- Château La Tour Blanche
- Château Clos Haut-Peyraguey




