Vakantiewoningen voor rokers in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere rookvriendelijke accommodaties op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties voor rokers in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze rookvriendelijke accommodaties kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Unieke, rustieke villa met zwembad en ongelooflijk uitzicht
La Hune is een uniek vakantieverblijf op een magische, rustige en landelijke locatie, perfect voor een vakantie van maximaal drie gezinnen of een grote vriendengroep. Het huis verwelkomt bezoekers sinds 1997 en ligt op slechts 6 km van de snelweg Bordeaux–Toulouse. Het ligt op 1 uur rijden van de luchthaven van Toulouse, op 100 minuten van de luchthaven van Bordeaux, op 2 uur van de luchthaven Bergerac en is perfect gelegen voor bezoekers van de middeleeuwse steden, markten, dorpen, uitzichten en bezienswaardigheden van het legendarische zuidwesten van Frankrijk.

Prachtige woonboerderij
We delen graag onze charmante en karakteristieke 300 jaar oude boerderij. Het smaakvol ingerichte landhuis met prachtig zwembad en terras ligt in een prachtige omgeving met een fantastisch uitzicht en geweldige zonsondergangen. In de zomer kun je genieten van vruchten van het land (4 ha). Slechts 30 minuten van de luchthaven Bergerac. Het huis is omgeven door prachtige glooiende heuvels bedekt met zonnebloemen in de zomer en met tal van middeleeuwse dorpen, wijngaarden en golfbanen in de buurt. Hogesnelheidsinternet beschikbaar.

Barenne - Zwembad, SPA en speelkamer 17 pers
De Gîte de Barenne is geschikt voor 17 personen in een landelijke omgeving in de buurt van een charmant dorpje in Tarn-et-Garonne. Met 270 m2 op 3 verdiepingen en 6 slaapkamers, is dit 18e-eeuwse herenhuis dat in 2015 is gerestaureerd, geschikt voor 4 koppels en 10 kinderen voor een comfortabele en charmante vakantie. Het onverwarmde zwembad is beveiligd, spa 6 en de speelkamer is een groot pluspunt voor jong en oud. Geen jongerengroepen Vraag voor het reserveren om een tarief!

Charmant huisje Monpazier Périgord noir
Charmant huisje aan de poorten van de prachtige bastide van Monpazier, volledig nieuw met zijn privézwembad.. Je zult genieten van het comfort, de locatie, het uitzicht In het hart van een enorme open plek, prachtige zonsondergangen over het bos en bij zonsondergang en bij zonsopgang, ontmoet je de herten die komen grazen op de weide. Een echt klein paradijs om je batterijen op te laden. Mijn ruimte is perfect voor koppels, solo- en zakelijke reizigers.

Duravel huisje 3*; privézwembad en afgesloten terrein
Wil je een aangenaam verblijf hebben in de Lot-vallei en de wonderen van dit departement (Rocamadour, Padirac-kloof, St Cirq-Lapopie...) en die van het nabijgelegen Périgord (Sarlat, Dordogne-vallei en zijn vele kastelen) ontdekken terwijl je geniet van een volledig privézwembad, een gesloten tuin en barbecues op een terras van 60 m2 op het zuiden? Onze comfortabele gîte voor 4 personen zal aan al je verwachtingen voldoen. Ontdek alle kenmerken.

Loft in industriële stijl 15 personen met zwembad
436 m2 luxe loft in industriële stijl met 3 mastersuites en 3 grote slaapkamers, 4 badkamers, 5 toiletten, 2 keukens, 200 cm tv-lounge verbonden met glasvezel, eetkamer, bar, fitnessruimte. 1,3 hectare afgesloten grond. Zwembad, Bonzini-voetbal, pingpongtafel, spa (extra), trampoline, schommel, 12x5 zoutwaterzwembad met ligstoelen, 70 m2 travertijn terras met teakhouten tafels en stoelen, brazier. Ideaal voor familie, vrienden of zakenreizen.

Huur schuur in Lot-et-Garonne. Maximaal 8 slaapplaatsen
Ik open de deuren van mijn huis en nodig je uit om alle rijkdommen van deze regio te komen ontdekken met een zuidwestelijke geest. Kom en deel onze expertise en expertise op basis van je wensen: - Golf - Wandelen of fietsen - Vissen en wateractiviteiten - Erfgoed - Gastronomie Deze schuur gebouwd in 1893 en hartstochtelijk gerenoveerd in 2015, biedt je ruimte en rust. Ideale rustplaats voor momenten van delen voor gezinnen of vriendengroep.

Accommodatie met Mezzanine in eigendom van 8 ha
Aan de voet van de Bastide de PUYMIROL biedt het Domaine de LAURAJO met uitzicht op de Seoune-vallei een accommodatie van 35 m2 met mezzanine , gelegen in het voormalige kippenhok van een 18e-eeuwse schuur. Je ontdekt een zeldzame en diverse flora: meer dan 120 verschillende soorten, maar ook een fauna van meer dan veertig levende soorten. Je maakt prachtige excursies om de rijkdom van het Pays de Serres en de Zwarte Périgord te ontdekken.

Vakantiehuis bij Marie en Franck
Dit huisje ligt in een rustig en vredig klein gehucht aan de poorten van de Landes op het grondgebied van Gascony grenzend aan de Gers. Wij verwelkomen je graag met gemak en respectvol. Het hippische centrum Lou Chibaou ligt op 1 km, de acrobranche van Cap Cauderoue op 4 km en de Golf d 'Albret. In de buurt van Moulin des Tours, kasteel Henry IV, La Bastide de Vianne en Ludoparc.

Le doveonnier du Roy
Authentieke 19e eeuwse duiventil volledig gerenoveerd, kitchenette uitgerust met Dolce Gusto koffiezetapparaat, badkamer met toilet op de begane grond, de kamer is gelegen boven. Wij zijn gelegen op 5 minuten lopen van het historische centrum en de kades van de Baïse en op 5 minuten rijden van de dorpen Lavardac en Barbaste. De duiventil is onafhankelijk van ons huis.

Tiny House Lumen en Scandinavische spa in het bos
Als stel of gezin kun je de ervaring van een natuurverblijf in het Tiny House Lumen proberen en geniet je van een ontspannend moment in het midden van het bos, vergezeld van de fauna en flora. Neem de tijd om in het bubbelbad te duiken en de avond af te sluiten met een vuur. Je kunt je verblijf verbeteren met verschillende diensten, zoals ontbijtservice of fietstas.

Hemelse hut met eigen spa
De accommodatie ligt in Brassac en biedt een seizoensgebonden buitenzwembad onder een overkapping. Geniet van een spa balneotherapie hoekbad in de CELESTE-cabine of het hemelbed wacht op je. De accommodatie biedt voor jouw comfort: handdoeken, beddengoed, zeep en douchegel. Ontbijt wordt aangeboden aan de gasten Geniet van het uitzicht op het bos op het terras.
Populaire voorzieningen voor accommodaties voor rokers in Lot-et-Garonne
Rookvriendelijke appartementen

Het oude postkantoor - Margot

Bij Maria

Rustige accommodatie 1 slaapkamer met terras

Duplex romantique

Quercy Blanc hart van het dorp gemakkelijk parkeren

tweekamerappartement, jacuzzi

Gîtes du Fort au Prince "Guyana"

studio, dicht bij pretpark
Woningen voor rokers

Authentiek Charmant Huis WIFI Zwembad 10 personen

Zeer mooi huis

Warm en ruim huis op het platteland

Charmant huis met zwembad en jacuzzi

Elegante, afgelegen stenen boerderij met zwembad

La Métairie: het huis van Ninette

Charmant huisje met zwembad Zuidwest

Moulin dans le Périgord
Andere rookvriendelijke vakantiewoningen

huis met natuurlijk zwembad Dordogne

Houten huisje in het bos

Prachtig bohemien manoir!

De caravan van de rommelhandelaar

Moulin in Gironde

LA FOURNIERE DE COSTY in Agnac

De Meester Eik

Nid de Cicogne
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties voor rokers Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties voor rokers Frankrijk