Vakantiewoningen met open haard in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met open haar op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met open haard in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met open haard kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Kado's en vogels zingen voor de ondergaande zon

La bergerie

Het olijfhuis. Terras en binnenplaats
'The Olive house', prachtig gerestaureerd stenen huis uit 1256 met verhoogd terras, binnenplaats en uitzicht op het platteland. Gelegen in het hart van het bastide-dorp op een heuveltop van Monflanquin ' Geclassificeerd als 'Een van de mooiste dorpen van Frankrijk' Restaurants en cafés op loopafstand. Gemakkelijke en gratis openbare parkeergelegenheid dicht bij de woning. Uitgeruste keuken, zitkamer en eethoek. 2 slaapkamers met eigen doucheruimtes en toilet - Glasvezelinternet. TV Wasruimte + 3e gastentoilet

Gîte C 'est le Bon - Doudrac
Ideale vakantieplek voor stellen die op zoek zijn naar een rustige en sfeervolle accommodatie. Stijlvolle gîte uitgerust met alles wat nodig is voor een geweldige vakantie ervaring. Gelegen op een ruim perceel van 3 hectare met bos en een zwembad van 6 x 12 meter. Een authentiek natuurstenen huis in de Lot & Garonne, op de grens van de Dordogne. Vanaf het vliegveld van Bergerac is het 25 minuten rijden naar de gîte, waar ook een autoverhuurbedrijf zit. * Welkom vanaf 18 jaar

Boerderijwoning, Accueil Paysan
Het Ecureuil huisje is gelegen in een biologische boerderij met een boerbakker en een vannier. Aan de poorten van de Quercy,met uitzicht op de Garonne-vallei,in een rustige en wilde omgeving,waar je kunt genieten van een vijver en bospaden. De steen van Quercy verwelkomt je in vrij typische dorpen (Moissac met zijn klooster en chasselas,Lauzerte, Auvillar). Het Canal du Midi toont de rijkdom van de Garonne-vallei en het kasteel Goudourville zal zijn geschiedenis onthullen.

Charmehuisje in stenen 4*
Gîte de Jourda Bas 4 ⭐️⭐️⭐️⭐️ 10 minuten van Agen, kom en laad je batterijen op in een groene omgeving🌿 Ons onafhankelijke huisje heeft een volledig afgesloten park voor je kinderen en viervoeters, evenals een terras om te genieten van het buitenleven. 🏡 1 ruime slaapkamer met queensize bed en kleedkamer (wieg beschikbaar voor de kleintjes), evenals een comfortabele slaapbank in de woonkamer. Geniet van 07/01 tot 09/30 van onze eigen jacuzzi 💦

"La petite Roche" landelijk huisje

Landhuis met beveiligd zwembad
Dit landhuis in de buurt van de Dordogne is ideaal voor een gezin met kinderen en vrienden Midden in de ongerepte natuur zonder lawaai. Volledig beveiligd 9x4 privézwembad, verschillende terrassen, buitenspelletjes, ontspanning, plancha, barbecue Onze 2 ezels verblijven in een weide aan de rand van het huis. De Lot et Garonne gevuld met geschiedenis , middeleeuwse dorpen, gastronomie , diverse activiteiten.

La Péri Ouest de Jurmilhac, exclusief gehucht ****
La Péri Ouest is de westvleugel van een groot 4-sterren stenen herenhuis in het hart van een vredig en bebost privé gehucht uit de 16e eeuw. Het is geschikt voor maximaal 4 personen in twee luxe suites. Je wordt verleid door de royale ruimtes, hoge plafonds met zichtbare eiken balken en moderne gemakken. Vanaf het eigen overdekte panoramaterras kunt u prachtige zonsondergangen op het platteland bewonderen.

Lodge La Palombière (met spa)
Een spectaculair verblijf in een hut op twee verdiepingen, 13 meter hoog opgehangen. Les Palombières is ruim, licht en open naar de vallei en biedt hoogwaardig comfort en totale onderdompeling in de natuur. Het hoogtepunt van de show: een eigen dakterras met verwarmd Scandinavisch bad, voor onvergetelijke momenten onder de sterren. Een ongewone, romantische en diep verfrissende ervaring.

In het hart van de ommuurde stad Monsegur
Ons huis is een prachtige achttiende-historische stenen gebouw volledig gerenoveerd in 2016. Rustig en ruim, met een groot veld met houten zwembad en een uitzonderlijk uitzicht over het omringende platteland, het biedt ook directe toegang tot de lopen naar het centrum van het dorp. Winkels, bars, restaurants, supermarkten, de markt en zelfs de bioscoop zijn op loopafstand.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met open haard in Lot-et-Garonne
Woningen met open haard

De Dropt-droger

“Linden tree house/ les Tilleuls” Gasques

Huis of kamer in de buurt van pruimendorp Upper Hamlet

Vakantiehuis l'épicerie

Huis op oude watermolen, rustig en zwembad

Landhuis met houtgestookt bubbelbad

Love room Suite Camellia

Prachtige woonboerderij
Appartementen met open haard

Gîte La Bergerie

O Coeur d 'Issigeac, loft spacieux

Duplex romantique

Appartement 4 pers, airconditioning

Appartement met 5 kamers in een eengezinswoning

moulin de la rode

Appartement met eigen ingang

Landelijke gîte in het prachtige Lot et Garonne
Villa's met open haard

Om te ontspannen midden in de natuur

Luxe villa 14p+, 4 slaapkamers met eigen badkamer + slaapzaal

Unieke, rustieke villa met zwembad en ongelooflijk uitzicht

Verwarmd zwembad - 7 slaapkamers en 7 badkamers

Luchtgebied

Landhuis LA CASA BELLA

Landhuis met 5 ruime slaapkamers en 5 badkamers

VILLA 8-10 pers: NEAR WALYGATOR -AQUALAND
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties met open haard Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met open haard Frankrijk