Vakantiewoningen in een appartement in Lot
Vind en boek bijzondere appartementen op Airbnb
Best beoordeelde appartementen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze appartementen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Roze baksteen appartement in het historische hart - parkeerplaats
In het hart van het historische centrum, dit appartement met de charme van het oude: balken (aandacht voor de grote), hout en bakstenen genieten van alle gemakken van de moderniteit. Bestaande uit een uitgeruste keuken met uitzicht op de woonkamer (slaapbank), een slaapkamer met een badkamer en een apart toilet. Op de tweede verdieping, zonder liften, met een laatste trap, een beetje steil, maar zodra je aankomt, ben je er weer! En als het appartement niet beschikbaar is, boek dan "Rose-brique, herenhuis" in een nabijgelegen straat.

La voûte du 26
In het hart van een van de iconische buurten van Albi, word je verleid door de kluis van de 26e. Atypisch en warm appartement,deze T1 bis combineert charme en bruikbaarheid. In een rustige omgeving, op 2 stappen van de majestueuze kathedraal, verblijf je in 40 m2,volledig uitgerust en ligt je dicht bij alle voorzieningen en vele Albigenzische toeristische plaatsen. Parkeren in de buurt: je vindt gratis plekken onderaan de parkeerplaats van Bondidou. Aarzel niet,reserveer je verblijf onder de 26e van de kluis.

- Studio terras/hartje stad/alles uitgerust -
Welkom in het hartje van het historische centrum van Figeac. Onze gerenoveerde ruimte combineert moderniteit en geschiedenis en biedt oude charme, faciliteiten en comfort met twee 160x200 bedden, waaronder een Japanse futon voor een unieke slaapervaring. Wifi, smart-tv, voorzieningen in de buurt, loop door de stad. Geniet sereen van het schaduwrijke en eigen terras. Ontdek met plezier de charme van de Lot, een unieke ervaring waar verleden en heden harmonieus met elkaar verweven zijn.

In het hart van Albi, magisch uitzicht op de Tarn
Charmant appartement van 50 m ². In het hart van Albi, een prachtig uitzicht op de Tarn, op twee stappen van de kathedraal en de prachtige zalen met een zeer handige HANDIGE supermarkt die elke dag geopend is. Je loopt rond Albi en geniet van de vele restaurants en winkels, evenals prachtige zonsondergangen op de Tarn. Mogelijkheid om zelf in te checken per SLEUTELKLUIS. Het appartement heeft 1 slaapkamer met groot tweepersoonsbed, een woonkamer met slaapbank.

**NIEUW** Gezellig nest voor twee in Sarlat
Volledig gerenoveerd appartement gelegen in een rustige wijk van het centrum van Sarlat met gratis openbare parkeergelegenheid op 200 meter afstand en winkels op loopafstand. 2 slaapplaatsen: woonkamer met open keuken, eethoek, bank en tv. Boven, doucheruimte met douche en toilet, Slaapkamer met tweepersoonsbed (160) en opslag (kasten). Zeer licht en rustig met een prachtig uitzicht op de daken van de stad en iconische monumenten. Lakens en linnengoed aanwezig.

Unieke locatie in het hart van de stad met terras en jacuzzi
Geniet van de charmante omgeving van dit huis in het centrum van Cahors. Deze studio van 30 m2, gerenoveerd, met een high-end opklapbed om de woonkamer te transformeren in een slaapkamer met een klapje vingers! De must van dit juweeltje: een terras om te genieten van de zon, eten buiten en de verwarmde jacuzzi het hele jaar door om uit te rusten van je dagen van bezoek! Deze ruimte is de perfecte plek om de stad te verkennen. Feesten en lawaai verboden!

95 m2 Stadscentrum (parking + terras)
**** ORSCHA HOUSE - DE RESIDENTIE *** Ultra functioneel en rustig, dit appartement is de ideale plek als uitvalsbasis om Cahors en de regio te ontdekken of 1 week werken op afstand met vrienden. Gelegen op 5' lopen van het historische centrum en 3' van Pont Valentré - die zelfs vanuit de woonkamer te zien is - de locatie stelt + atleten in staat om te improviseren bij het joggen langs de Lot of te genieten van de prachtige markt op het Kathedraalplein.

Rust en genieten in het hart van Toulouse
Luxe appartement gelegen in een prachtig Haussmann-gebouw in het historisch centrum (wijk Carmes/Esquirol). Deze T2 van 68m2 biedt prachtige volumes zeer licht en aangenaam gerangschikt. Warm en comfortabel, vind je in dit appartement de charme van het oude met zijn parketvloer, zijn hoge plafonds met mallen en zijn grote ramen met uitzicht op de blauwe hemel van Toulouse en de tuinen van een prachtig herenhuis.

Onafhankelijke studio met toegang tot de tuin
Studio in een rustige woonomgeving met veel bezienswaardigheden om in de buurt te ontdekken. Aujols is een rustig dorp dat typerend is voor de Causses du Quercy, vele wandelpaden te voet, met de fiets, te paard... Zondag zondag wandeling in juli/augustus. Cahors op 15 minuten afstand, met alle voorzieningen. Vallee du Lot en Cele Valley liggen op enkele minuten afstand van de accommodatie.

Duplex in middeleeuwse toren en terras
**** ORSCHA HOUSE - La Tour **** Uniek in Cahors - Verblijf in een duplex in een volledig gerenoveerde middeleeuwse toren met terras. Genesteld op de 4e en bovenste verdieping (70 treden, maar het uitzicht is de moeite waard!) van een gebouw in het historische hart van Cahors, is deze oude middeleeuwse toren een kleine cocon geworden voor passerende reizigers.

De authentieke
Authentiek appartement van 50 m2, vol charme en karakter, gelegen in het hartje van de middeleeuwse stad in een 15e-eeuws gebouw. Om te rusten na prachtige dagen van het verkennen van de omgeving, heb je toegang via een prachtige historische stenen trap en kun je genieten van het uitgestrekte verblijf en het atypische slaapgedeelte.

"De bron van genade" studio en privé spa
Charmante studio met eigen spa (jacuzzi en hamam) in het historische centrum van Albi Welkom in onze uitzonderlijke studio in het hart van het historische centrum van Albi, in een gebouw uit de 15e eeuw. Dit appartement op de begane grond, zonder vis-à-vis en zeer rustig, belooft je een rustig en onvergetelijk verblijf.
Populaire voorzieningen voor appartementen in Lot
Wekelijks te huren appartementen

Appartement in de buurt van de kathedraal

Appartement in het historische centrum van Sarlat

Mooi appartement in het centrum van de stad

Ongewone accommodatie - Love Room - Essential Love

Moulin d'Escafinho

Studio "Aventurine"

Studio in een historisch gebouw uit de 14e eeuw

"L 'Orangeraie" Designflat in het centrum van de stad
Privé-appartementen

Le Boudoir d'Elba Balneo & terras

Mooi appartement in het historische centrum, licht, rustig

Onafhankelijke studio

Appartement - eigen badkamer

De Studette - Maison Françoise

Suite met eigen tuin en episch uitzicht op de Dordogne

Appartement in het historische centrum van Sarlat, 3*

Villefranche: Prachtig appartement van 100 m² met terras
Appartementen met bubbelbad

Charmant appartement in het hart van Bergerac

Rust en welzijn in Sarlat jacuzzi sauna zwembad

Jaccuzzi, Hart middeleeuwse stad

Studio 131 met spa en privéparkeerplaats in Sarlat

Ongebruikelijke, atypische vakantiewoning, midden in de natuur!

Le Bohème - Spa/Netflix/Wifi Glasvezel - Verblijf Lozère

Romantische/ongewone accommodatie

La Parenthèse Spa - Spa-loft
- Chalets Lot
- Appartementen Frankrijk