Vakantiewoningen met zwembad in Lot
Vind en boek bijzondere woningen met een zwembad op Airbnb
Best beoordeelde woningen met zwembad in Lot
Gasten zijn unaniem: deze woningen met zwembad kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Charmant traditioneel huis, gedeeld luxe zwembad
Kom voor herfst/winter 2025/6 met 30% korting!! (Al toegepast) Een charmante boerderij gelegen op 10 hectare grond, in een benijdenswaardige positie met uitzonderlijk uitzicht. Om op elk moment van het jaar van te genieten. Zoek in de lente naar orchideeën; luieren bij de (gedeelde) infinity pool in de zomer; geniet van geroosterd vlees en kastanjes in de open haard in de herfst of gezellig naast de kerstboom met familie in de winter. Saint Robert, een van 'Les Plus Beaux Villages des France', ligt op slechts een paar minuten of 20 minuten lopen.

Écogîte Lalalandes Aveyron
Ik bouwde mijn houten huis volledig en heb het begin 2024 afgewerkt. Ik bied het te huur aan tijdens het hoogseizoen, maar ook tijdens de andere 3 seizoenen die elk hun voordelen bieden. De creatie van de sauna met zijn houtkachel is om in alle seizoenen van het zwembad te kunnen genieten. (betaalde optie) Het zwembad is niet over het hoofd gezien en biedt een prachtig uitzicht op de vallei en het natuurlijke landschap. Deze vallei is ook de thuisbasis van het dorp Conques en de prachtige abdijkerk.

Lake House II - Alauzet Ecolodge + Nature spa
Alauzet Eco Lodge and Nature SPA. Alauzet is a magical place created to provide a nurturing space for you to reconnect with Nature, your self and your loved ones. We have build the accommodations and Sauna with our own hands and lots of passion. The lake houses are constructed and decorated with natural materials and a bohemian style. Providing you with a unique, comfortable and romantic home away from home. A truly inspirational place to experience an unforgettable vacation or retreat.

Charmant huis, prachtig uitzicht en groot terras
Ideaal om te ontspannen, wandelen en fietsen, langlaufen op het Aubrac-plateau, u zult genieten van het huis voor het grote houten terras, het uitzicht op het dorp, op het zuiden. Je zult genieten van de warme sfeer van de grote woonkamer, het grote gezellige bed en de rust. Voor de winter is het huis geïsoleerd en verwarmd. Oplaadpunt voor privé-auto's en externe werkruimte, wifi. Supermarkt, brooddepot, apotheek, arts en verpleegkundigen in het dorp op ongeveer 1 km afstand.

Het huis van Marc in Maine: landelijk chic
Ideaal gelegen in het centrum van de Périgord en alle sites die het rijk maken, ons huis, La Maison de Marc, is een afhankelijkheid van een van de mooiste gebieden van de Périgord, La Chartreuse du Maine. Net als in de 18e eeuw ademt alles hier rust, harmonie en schoonheid. Gelegen midden in de natuur, is het de perfecte plek om op te laden en te schitteren met de ontdekking van de prachtige regio Dordogne-Périgord. We hebben deze voormalige boerderij omgebouwd tot luxe huis.

Petit Paradis - Privézwembad

Huis Rossignol, verwarmd zwembad en tuin
Maison Rossignol is een 19e-eeuws gebouw. Volledig gerestaureerd met eigentijdse materialen, bestaande uit een verdieping met twee grote slaapkamers, badkamer, onafhankelijk toilet, uitgeruste open keuken en ruime woonkamer. Op de tuinverdieping een onafhankelijke studio van 35 m2 met een slaapkamer, een badkamer, een apart toilet. Je vindt er ook een tuin van 300 m2, een zomerwoonkamer en een verwarmd zwembad van 8 m lang leistenen, weg van het zicht.

Stenen schuur met een zwembad en een meer.
Het maakt deel uit van een groot pand verborgen weg van de buitenwereld. Het huisje ligt aan de rand van prachtig aangelegde tuinen met privézwembad, zomerkeuken en jeu de petanqueplaats die allemaal naar het privémeer leiden en de achtergrond vormen voor een geweldig vakantiehuis. Het dorp Cazals, op 500 meter lopen, heeft elke zondag een supermarkt, 12 maanden van het jaar, evenals een bekroonde bakker, boerderijwinkel, restaurants, enz.

Charmant huisje op het platteland

Le Caillou
Ontdek ons kleine stenen huis, in de oude broodoven van het dorp, in het hart van het Quercy Regional Park. Ideaal voor diegenen die op zoek zijn naar natuur en rust terwijl ze genieten van de vele terrassen van de tuin en een groot zwembad zonder uitzicht. In de buurt kun je verschillende wandelpaden, typische dorpen en de activiteiten van de rivier de Lot ontdekken op een paar minuten rijden.
Populaire voorzieningen voor woningen met een zwembad in Lot
Huizen met zwembad

Mooie boerderij, verwarmde ommuurde tuin met zwembad

Rectory 16th/5*/verwarmd zwembad/airco/parc close/

Omgebouwde schuur in prachtige omgeving

Gerenoveerde schuur met uitzicht op de Lot-vallei

Nérac: accommodatie in de buurt van het historische centrum

Dordogne Périgord Lascaux verwarmd zwembad

Château de Giverzac, de Hameau Cyrano de Bergerac
Flats met zwembad

Charmant appartement met privétuin

Sarlat, appartement T3 met airconditioning privéwoning

Appartement: luchtvaartstad Blagnac + zwembad

De studio

Het terras van Jack en Krys

Ô31, L'Escapade Toulousaine | Kort en lang verblijf

Zenith geheime tuin, rustig & gezellig, parkeren, tram

Appartement 3* in beveiligde residentie met zwembad
Woningen met eigen zwembad

Pech Gaillard door Interhome

Le Coustal by Interhome

Moulin de Rabine door Interhome

Les Chenes van Interhome

Larroque Haute by Interhome

La Colinoise door Interhome

La Gaubide door Interhome

Passerat van Interhome
- Chalets Lot
- Accommodaties met een zwembad Frankrijk